Κοινοποίηση άρθρου στο Facebook

Joomla! forum. Joomla! Questions and Answers.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators, PHP Moderators

Απάντηση
peristeri-stores
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από peristeri-stores » 29 Αύγ 2012 10:34

Καλησμέρα,

Έχω φτιάξει εδώ και λίγες μέρες ένα blog με θέμα τα χειροποίητα είδη, το έχω υλοποιήσει με joomla και Κ2. Το πρόβλημα μου είναι ότι όταν κάνω μια κοινοποίηση (Like) του άρθρου στο facebook τότε αυτό εμφανίζεται στο προφίλ μου και λέει ότι "Το παιχνίδι Ροδόνερο(όνομα άρθρου) αρέσει στο χρήστη τάδε". Ξέρει κανείς πώς μπορώ να το ρυθμίσω ή να το αλλάξω να μην το βγάζει έτσι σαν παιχνίδι αφού είναι άρθρο.

Ευχαριστώ

peristeri-stores
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από peristeri-stores » 31 Αύγ 2012 10:08

Καλημέρα σας.

σήμερα έκανα ένα Demo site με το joomla έβαλα στο site μόνο το Κ2 και ένα άρθρο . Πήγα στο άρθρο σαν χρήστης και πάτησα το button του facebook για να το κάνω κοινοποίηση και like και mou βγάζει στον προφίλ μου ότι "Το παιχνίδι Δοκιμαστικό Τίτλο(όνομα άρθρου) αρέσει στον τάδε".

Θέλει κάποια αλλαγή το Κ2? ή κάποια ρύθμιση το joomla?

Ευχαριστώ

andreaslll

Δημοσίευση από andreaslll » 31 Αύγ 2012 10:36

Αυτό μπορείς να το ρυθμίσεις από το facebook app. Λογικά κάπου θα σου έγραφε να πας στο fb, να φτιάξεις ένα app και να πάρεις έναν κωδικό. Εκεί πρέπει να πας πάλι. Δεν είναι και παιχνιδάκι, θα σου φάει κάποια ώρα μέχρι να το φτιάξεις όπως θέλεις.

peristeri-stores
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από peristeri-stores » 31 Αύγ 2012 18:52

andreaslll έγραψε:Αυτό μπορείς να το ρυθμίσεις από το facebook app. Λογικά κάπου θα σου έγραφε να πας στο fb, να φτιάξεις ένα app και να πάρεις έναν κωδικό. Εκεί πρέπει να πας πάλι. Δεν είναι και παιχνιδάκι, θα σου φάει κάποια ώρα μέχρι να το φτιάξεις όπως θέλεις.
Δεν φτιάχνω παιχνίδι ένα απλό άρθρο απλό κείμενο που γράφω μέσα στο item του Κ2 και όταν πατάω το button toy facebook που έχει το άρθρο αυτό ποστάρετε στο προφίλ μου και λέει ότι το Παιχνίδι "όνομα άρθρου " αρέσει στον τάδε. εγώ ξέρω ότι θα έπρεπε να λειει ότι αυτό το άρθρο αρέσει στον τάδε.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Joomla! γενικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες