Εκπτωτικό κουπόνι για αγορά domain στη domains24

ότι θέλουμε να ρωτήσουμε και να μάθουμε για τα domains στην Ελλάδα και στον κόσμο.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
ttppsogr

Δημοσίευση από ttppsogr » 30 Αύγ 2012 16:05

Παιδιά η domains24 (αλλιώς europlanet - superweb) έχει ένα promotion για 10% έκπτωση, κλασσική ιστορία: σε αυτόν που θα δώσεις το κουπόνι 10% έκπτωση, και επιστροφή 5% από την αξία των αγορών του, προμήθεια σε αυτόν που το έδωσε:

www . domains24 . gr / domainsb2b . php

Επειδή αγοράζω domains από αυτούς, μήπως έχει κάποιος κουπονάκι να μου δώσει να πάρω την έκπτωση?

Έχω και εγώ βέβαια το δικό μου κουπόνι να δώσω σε όποιον μου στείλει το δικό του, εφόσον το θέλει, διαφορετικά θα το δώσω στην τύχη σε όποιον ενδιαφερθεί (ΔΕΝ με ενδιαφέρει η προμήθεια της super web, δεν έγραψα το thread για να σπρώξω το κουπόνι μου ή τις υπηρεσίες τους, με ενδιαφέρει να γλιτώσω 2,5 ευρώ από την αγορά του domain)

Άβαταρ μέλους
fAzer

Δημοσίευση από fAzer » 30 Αύγ 2012 21:36

εαν καποιος σκεφτεται τα λεφτα του domain, μαλλον το domain δεν αξιζει και καλυτερα να μην το παρει

ttppsogr

Δημοσίευση από ttppsogr » 30 Αύγ 2012 22:54

Το κέρδος είναι 2,4 ευρώ (όσο 2 λίτρα γάλα). Αφού ούτως η άλλως δεν απαιτείται κάποια αγορά από κάποιον για να ισχύσει η προσφορά. Αρκεί να κάνει login στο account του και να μου στείλει τον κωδικό του.

Αυτός είναι ο λόγος που είπα να ρωτήσω πρώτα εδώ μέσα, πριν αγοράσω το domain. Tο οποίο "μαμάει"... Δίνω πιθανότητα 90% να είναι pR6.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Domains - γενικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες