Αναζητώ κατασκευαστή FLASH BANNERS για ιστοσελίδα

Λύσεις προβλημάτων για το δημοφιλές πρόγραμμα κατασκευής παρουσιάσεων στο διαδίκτυο.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
mykefalonia

Αναζητώ κατασκευαστή FLASH BANNERS για ιστοσελίδα

Δημοσίευση από mykefalonia » 08 Σεπ 2012 21:13

Καλησπέρα,
είμαι ιδιοκτήτης της ιστοσελίδας www.mykefalonia.com και αναζητώ συνεργάτη για την κατασκευή flash banners για την ιστοσελίδα μου. Ένα δείγμα της μέχρι σήμερα δουλειάς που γίνεται μπορείτε να δείτε στο παραπάνω λινκ www.mykefalonia.com. Οι διαστάσεις των banners που κατασκευάζουμε σήμερα είναι 600 x 193 ή 250 x 250. Ενδιαφέρομαι για κάποιο άτομο με το οποίο θα υπάρχει μόνιμη συνεργασία και το οποίο μπορεί να φτιάξει κάτι τουλάχιστον ισάξιο με αυτά που παίζουν σήμερα στην ιστοσελίδα. Το σενάριο του κάθε FLASH BANNER δίνεται αναλυτικά από εμένα με περιγραφή σε FRAME.

Τρόπος συνεργασίας:
- Χρόνος παράδοσης: Εντός 24 ωρών από την αποστολή των στοιχείων στο μειλ
- Τα banners θα πρέπει να είναι όσο γίνεται ελαφριά
- Πληρωμή κατασκευής άμεσα, με την παράδοση και την αποδοχή από τον πελάτη (πιθανές διορθώσεις στο 50% των banners)
- Ποσότητα banners: 2 – 4 το μήνα

Απαραίτητα στην επικοινωνία στην πρώτη επικοινωνία δείγματα δουλειάς, αλλά και εκτίμηση κόστους ανά banner

Επίσης, με ενδιαφέρει ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΑ εφόσον υπάρχει η δυνατότητα να κατασκευάζονται και FLASH BANNERS τα οποία λειτουργούν με MOUSE OVER ή διάφορα πιο δυναμικά εφέ. Περιμένω και σε αυτό δείγματα εργασίας.

E-mail επικοινωνίας: info@kefalonitis.com

Απάντηση

Επιστροφή στο “Flash γενικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες