τι σημαίνει το nickname σας??

Ας γνωριστούμε καλύτερα.. μια περιοχή που ο κάθε ένας μπορεί να πει μερικά πράγματα για τον εαυτό του.

Συντονιστές: Stathis, Super-Moderators

Απάντηση
fpanew

Δημοσίευση από fpanew » 11 Σεπ 2012 13:56

Καλησπέρα και από εμένα, είμαι καινούργιος φρούτο και εγώ, και το όνομα μου είναι Γιώργος.
Αυτό το είχα δει παλιά σε ένα φόρουμ και είχε ενδιαφέρον...
Τι σημαίνουν τα nickname σας? (δεν ξέρω να έχει ανοιχτεί κάποιο παρόμοιο θέμα)
Ας ξεκινήσω με το δικό μου λοιπόν :
fpanew λοιπόν, από το fpa - Φ.Π.Α (γνωστό.. και μακριά από εμάς!) και new - νέος.
Συνήθως περιγράφουν μια μικρή ιστορία του καθενός, μια υπενθύμιση , ίσως και τίποτα.

Στην δική μου περίπτωση μια υπενθύμιση. Δυστυχώς έκανα το λάθος να δώσω πανελλήνιες στα 28 μου και τελειώνοντας την σχολή σκεφτόμουν σε κάτι καλύτερο, έτυχε όμως να πέσουμε σε όλο αυτό που συμβαίνει σήμερα. :hammer: Δεν το λέω σαν δικαιολογία, απλά περίμενα τα πράγματα λίγο διαφορετικά.

Αν και δεν θα το έλεγα λάθος, το έκανα και γα την πάρτη μου, για μένα. και το θεωρώ και λάθος γενικά να σπουδάζει κάποιος μόνο και μόνο για το θέμα εργασίας. Αλλα είναι μια άλλη κουβέντα αυτό.

fpanew λοιπόν για να μου υπενθυμίζει ότι πρέπει να προσπαθήσω και άλλο, και είμαι σίγουρος ότι κάποια μέρα θα σας λέω τις καλύτερες συμβουλές στα λογιστικά, γιατί είμαι πολύ πεισματάρης το πότε δεν ξέρω :lol: :lol:

LightForce
WebDev Moderator

Δημοσίευση από LightForce » 11 Σεπ 2012 15:03

Γεια,

Υπάρχει παρόμοιο θέμα, ευκαιρία να ανανεωθεί.

Απο πού εμπνευστήκατε το nickname σας;

Απάντηση

Επιστροφή στο “Γνωριμία Μελών - Προσωπικές Ιστορίες”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες