Πρόβλημα με μπλοκ

θέματα που αφορούν τον Blogger.com (Blogspot) και τα blogs που κάνουν hosting στην πλατφόρμα αυτή.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
Eva64

Πρόβλημα με μπλοκ

Δημοσίευση από Eva64 » 27 Σεπ 2012 13:42

Θα ήθελα αν ξέρει κάποιος να μου πει τι γίνεται όταν η google αποσύρει ένα μπλοκ...Πως μπορώ να το επαναφέρω? Ξέρετε που μπορώ να απευθυνθώ?

Άβαταρ μέλους
hliast

Πρόβλημα με μπλοκ

Δημοσίευση από hliast » 27 Σεπ 2012 16:42

Eva64 έγραψε:Θα ήθελα αν ξέρει κάποιος να μου πει τι γίνεται όταν η google αποσύρει ένα μπλοκ...Πως μπορώ να το επαναφέρω? Ξέρετε που μπορώ να απευθυνθώ?
λογικα θα σου εχει στειλη email οπου θα σου λεει τους λογους του banarismatos της σελιδας
εκει θα υπαρχει και ενα λινκ οπου θα λεει εαν πιστευετε τι εχει γινη λαθος πατιστε για επανεξεταση κατι τετιο εαν θυμαμε καλα

εμενα σε ενα blog προσφατα που απλα ειχα κρατιση το ονομα ( δηλαδη ειχα ενα blog αδειο σε περιεχομενο αλλα το κραταγα γιατι ειχα κρατιση ενα ονομα που θα το δουλεψω συντομα )
μου ειχαν στειλη οτι παραβιαζο τους ορους οτι η διαπιστοσαν οτι η σελιδα εχει τελος παντον κατι παρανομο ( χαχχα σε αδειο blog ) πατισαν το link σε 2 ή 3 μερες το ειχα πισω
εστειλαν email και μου ειπαν οκ καναμε λαθος , και το ξαναδωσανε

Eva64

Πρόβλημα με μπλοκ

Δημοσίευση από Eva64 » 28 Σεπ 2012 10:44

Σ΄ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση....Το έφτιαξα. Δεν ήταν πρόβλημα της google τελικά. Είχε γίνει κάποιο λάθος στον λογαριασμό...παρόλα αυτά σε ευχαριστώ πολύ.

Webmate
Επικοινωνία:

Πρόβλημα με μπλοκ

Δημοσίευση από Webmate » 28 Σεπ 2012 11:51

το μπλοκ ζωγραφικής είναι? :lol:

Eva64

Πρόβλημα με μπλοκ

Δημοσίευση από Eva64 » 28 Σεπ 2012 14:35

όχι είναι για δικτυακό μάρκετινγκ. Είναι το professionalways.blogspot.com

Απάντηση

Επιστροφή στο “Blogspot.com - Blogger”

Μέλη σε σύνδεση