τι είναι τωρα hot στις καμπάνιες των affiliate networks;

Affiliate marketing, προγράμματα συνεργατών. Όσα θέλετε να μάθετε για τον τρόπο επιλογής και χρήσης τους.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
getpaidgr
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από getpaidgr » 25 Οκτ 2012 13:56

Συμφωνώ με τον Cordis.

Καλό είναι να μοιραζόμαστε τα καλά προγράμματα. Απλά αυτό που είναι καλό για μένα δεν είναι απαραίτητα καλό για σένα και τούμπαλιν.

Η αλήθεια είναι πως το τελευταίο διάστημα από ελληνικά κάπως με ικανοποιούν γιατί ταιριάζουν με το περιεχόμενό μου τα online surveys που τρέχουν. (αλλά τι σπαστικό να τα ανοίγουν και να τα κλείνουν). Απλά με ενοχλούν, γιατί οκ, δεν είναι σαν τις πυραμίδες που απεχθάνομαι, αλλά δεν είναι και αυτό που κατά βάση θέλω να περάσω στους αναγνώστες μου.

Το skroutzstore θα περίμενα να δουλεύει καλύτερα, αλλά δεν είμαι ικανοποιημένος. Είμαι αρκετά ευχαριστημένος από κάποιους online website builders, αλλά είναι του εξωτερικού

Επίσης, super affiliate προγράμματα των εδώ affiliate networks έχουν πέσει πάρα πολύ. Μάλλον οφείλεται στο ότι πλέον έχουν γνωστοποιηθεί...

Το καλύτερο ever ήταν το ricardo για το δικό μου site, αλλά πλέον είναι inhouse...
Getpaid.gr - Η ελληνική κοινότητα για την οικονομική αξιοποίηση του διαδικτύου
Investorblog - Χρηματιστηριακό blog
Silver-art.gr - Eshop με ασημένια αντικείμενα και κοσμήματα

Άβαταρ μέλους
trisstann

Δημοσίευση από trisstann » 04 Δεκ 2012 19:28

και μενα η brandgalaxy εχει καλά αποτελεσματα, αλλα τοσο αυτη οσο και το melinamay εχουν την @@#@# οτι ο χρηστης πρεπει να κανει registration για να δει το site και νομιζω ότι οταν το βλεπει αυτο ο χρηστης ... φευγει. Για οποιον εχει γυναικειο niche το myshoe πουλαει αρκετα αλλά η αποδοση ειναι αισχος (προιοντα με μικρη αξια οποτε για να βγαλεις μεροκαματο... καταλαβενετε...)

Απάντηση

Επιστροφή στο “Affiliate marketing - γενικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες