Πως μπορω να βγαλω λιγα λεφτα μεσα απο το internet;

Affiliate marketing, προγράμματα συνεργατών. Όσα θέλετε να μάθετε για τον τρόπο επιλογής και χρήσης τους.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
alexakis123a

Δημοσίευση από alexakis123a » 06 Οκτ 2012 12:08

Καλησπέρα σας
Όπως λέει και ο τίτλος θέλω μέσα από το internet να βγάλω κάποια χρήματα.
Δεν θέλω κάποιο πόσο μεγάλο, γύρο στα 10 με 12 ευρό το μηνά.
Έχω ψάξει πολλά site αλλά δεν ξερό πόσο έμπιστα είναι, και εάν υπάρχουν κάποια καλύτερα.
Μπορώ να αφιερώσω καθημερινά κάποιο χρόνο :)
Αλλά δεν θέλω να μου δώσετε κάποια site τα οποία κάνεις κλικ στης διαφημίσεις και πρέπει να πληρώσεις για να βγάλεις περισσότερα, και με κάθε κλικ βγάζεις ίσα ίσα 1 με 2 λεπτά εκτός εάν υπάρχουν αυτά μόνο τότε πάω πάσο :lol:

Ακόμα έχω ένα forum πάει αρκετά καλά, το αναφέρω σε περίπτωση που μπορεί να γίνει κάτι μέσα από εκεί, εκτός από το google adsense :D

Ευχαριστωωωωω παρααπολη

:D

Άβαταρ μέλους
alexisitsios

Δημοσίευση από alexisitsios » 06 Οκτ 2012 13:11

εκτός από adsense έχεις επιλογή με το affiliate marketing. Αν σκέφτεσαι πώληση προϊόντων, τότε ίσως να σε ενδιαφέρει αυτό: http://www.youtube.com/watch?v=536LZPxLx_8

alexakis123a

Δημοσίευση από alexakis123a » 06 Οκτ 2012 15:26

Ευχαριστώ για την απάντηση σας :)
Τι εννοείτε πώληση προϊόντων το είδα το βίντεο, μήπως μπορείτε να γίνετε λιγάκι πιο κατανοητός;

Καμιά άλλη ιδέα έχετε να μου προτείνεται;
Σκέφτηκα και αυτό που κάνουμε κλικ σε διαφημίσεις και κερδίζουμε κάποια χρήματά , αλλά έχω κάποιες ερωτήσεις.

1)Θέλω να μου δώσετε κάποιο αξιόπιστο site δηλαδή να το έχετε δοκιμάσει και να σου δίνει τα χρήματα που έχεις μαζέψει.

2)Να μην έχει υψηλό όριο για να πάρω τα χρήματα, δηλαδή για να μπορέσω να πάρω τα πρώτα χρήματα που έχω μαζέψει να μην χρειάζεται να φτάσω σε κάποιο υψηλό όριο πχ. 40++ ευρώ.

3)Επειδή είμαι μικρός ακόμα (17 και μισό) δεν έχω paypal η κάτι ανάλογο, τα χρήματα που θα έχω μαζέψει θέλω να τα βάλω σε έναν λογαριασμό paypal, δηλαδή ενός φίλου μου που είναι και αξιόπιστο άτομο έτσι ώστε να μπορώ να ολοκληρώσω την αγορά που θέλω γίνεται αυτό;
Δηλαδή πχ. όταν έρθει η ώρα να πάρω τα χρήματα να δηλώσω κάποιο email του φίλου μου και να μεταφερθούνε τα χρήματα σε αυτόν κάπως έτσι το έχω σκεφτεί.

Ευχαριστώ
:)

Άβαταρ μέλους
alexisitsios

Δημοσίευση από alexisitsios » 06 Οκτ 2012 16:00

ρίξε μια ματιά σε affilaite agencies όπως forestview, clickbanner, linkwise

alexakis123a

Δημοσίευση από alexakis123a » 07 Οκτ 2012 09:59

Ευχαριστώ :)

leandroz21
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από leandroz21 » 11 Οκτ 2012 13:43

alexakis123a έγραψε:Καλησπέρα σας
Όπως λέει και ο τίτλος θέλω μέσα από το internet να βγάλω κάποια χρήματα.
Δεν θέλω κάποιο πόσο μεγάλο, γύρο στα 10 με 12 ευρό το μηνά.
Έχω ψάξει πολλά site αλλά δεν ξερό πόσο έμπιστα είναι, και εάν υπάρχουν κάποια καλύτερα.
Μπορώ να αφιερώσω καθημερινά κάποιο χρόνο :)
Αλλά δεν θέλω να μου δώσετε κάποια site τα οποία κάνεις κλικ στης διαφημίσεις και πρέπει να πληρώσεις για να βγάλεις περισσότερα, και με κάθε κλικ βγάζεις ίσα ίσα 1 με 2 λεπτά εκτός εάν υπάρχουν αυτά μόνο τότε πάω πάσο :lol:

Ακόμα έχω ένα forum πάει αρκετά καλά, το αναφέρω σε περίπτωση που μπορεί να γίνει κάτι μέσα από εκεί, εκτός από το google adsense :D

Ευχαριστωωωωω παρααπολη

:D
Λες για τα paid to click sites τα οποια παρακολουθας διαφημισεις και πληρωνεσαι & ενοικιαζεις εργαζομενους, απο τους οποιους παιρνεις ποσοστο απο τις διαφημισεις που βλεπουνε.
Επειδη καταλαβαινω απο τον τονο σου οτι δεν ενδιαφερεσαι για το λογο του οτι παιρνεις μονο 1-2 λεπτα απο τις διαφημισεις να σoυ αναφερω οτι δεν βγαζεις χρημaτα
απο τις δικες σου θεασεις αλλα απο τη προμηθεια των εργαζομενων σου.
Εφοσον δεν ενδιαφερεσαι για τα ptc υπαρχουν και αλλοι τροπου οπως forex, να κανεις βιντεο και να τα ανεβαζεις στο youtube ή article marketing.
Μπορεις να βρεις περισσοτερες πληροφοριες εδω ways to make money online

Απάντηση

Επιστροφή στο “Affiliate marketing - γενικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες