Πληροφοριες για Adsense

σχετικά με το Google AdSense

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
cyberfreak
Honorary Member
Επικοινωνία:

Πληροφοριες για Adsense

Δημοσίευση από cyberfreak » 09 Οκτ 2012 22:36

θελω αν ξερει καποιος να μου πει αν σε αυτες τις χωρες παιζει adsense

Égypte
Tunisie
Algérie
Maroc
Jordanie
Arabie Saoudite
Soudan

και επισης σε τι χωρες εχουμε μεγαλα ποσοστα ανα κλικ ; εχει το google κανα πινακα να δουμε τιποτα;

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Πληροφοριες για Adsense

Δημοσίευση από cordis » 14 Οκτ 2012 12:06

δε νομίζω ότι υπάρχουν χώρες που δεν παίζει...

όσο για το άλλο μπορείς να κάνεις μια αναζήτηση μιας και οι απόψεις διαφέρουν...
[google]best paying country in Google AdSense[/google]
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
cyberfreak
Honorary Member
Επικοινωνία:

Πληροφοριες για Adsense

Δημοσίευση από cyberfreak » 14 Οκτ 2012 14:22

thanks Mr Cordis

Spyrostagas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Πληροφοριες για Adsense

Δημοσίευση από Spyrostagas » 15 Οκτ 2012 02:59

Πάντως γενικά από ότι έχω καταλάβει Αμερική, Καναδά και Αυστραλία πρέπει να πληρώνουν πολύ καλά, όποτε όποιος έχει αρκετό κοινό από τις παραπάνω χώρες, πρέπει να βγάζει πολύ καλό πόσο.
Ίσως αν κάποιος από αυτό το φόρουμ έχει επισκέπτες από τις χώρες τις παραπάνω μας διαφωτισει.
Εικόνα

kitsof

Πληροφοριες για Adsense

Δημοσίευση από kitsof » 15 Οκτ 2012 16:15

Αυτές οι χώρες είναι αραβόφωνες,το άντσενς παίζει αλλά πληρώνει ψίχουλα ακόμη και έχεις χιλιάδες επισκέπτες ημερησίως.
Mικρές συμβουλές μπλόγκερ. http://symvl.blogspot.com

Άβαταρ μέλους
trisstann

Πληροφοριες για Adsense

Δημοσίευση από trisstann » 16 Οκτ 2012 23:51

Spyrostagas έγραψε:Πάντως γενικά από ότι έχω καταλάβει Αμερική, Καναδά και Αυστραλία πρέπει να πληρώνουν πολύ καλά, όποτε όποιος έχει αρκετό κοινό από τις παραπάνω χώρες, πρέπει να βγάζει πολύ καλό πόσο.
Ίσως αν κάποιος από αυτό το φόρουμ έχει επισκέπτες από τις χώρες τις παραπάνω μας διαφωτισει.
Απο το godaddy αν πας να κλεισεις καναδα ουσιαστικα δεν σε αφηνει (σου δινει μια λιστα για να δηλωσεις τι σοι καναδος εισαι), και για να κλεισεις domain στην Αυστραλια κανει 25$ !!! H πιο μεγαλη πλακα ειναι στη Νεα Ζηλανδια (και εκει πληρωνουν καλα) που το domain κανει 51,10 ευρώ... για περισσοτερες πληροφοριες godaddy.... :)

kitsof

Πληροφοριες για Adsense

Δημοσίευση από kitsof » 18 Οκτ 2012 00:19

trisstann έγραψε:
Spyrostagas έγραψε:Πάντως γενικά από ότι έχω καταλάβει Αμερική, Καναδά και Αυστραλία πρέπει να πληρώνουν πολύ καλά, όποτε όποιος έχει αρκετό κοινό από τις παραπάνω χώρες, πρέπει να βγάζει πολύ καλό πόσο.
Απο το godaddy αν πας να κλεισεις καναδα ουσιαστικα δεν σε αφηνει (σου δινει μια λιστα για να δηλωσεις τι σοι καναδος εισαι), και για να κλεισεις domain στην Αυστραλια κανει 25$ !!! H πιο μεγαλη πλακα ειναι στη Νεα Ζηλανδια (και εκει πληρωνουν καλα) που το domain κανει 51,10 ευρώ... για περισσοτερες πληροφοριες godaddy.... :)
Έχει σημασία τί ντομέιν είναι;Από πού προέρχεται η κίνηση έχει σημασία.Νομίζω.
Mικρές συμβουλές μπλόγκερ. http://symvl.blogspot.com

Απάντηση

Επιστροφή στο “Google AdSense”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες