Η Εμπειρία μου από αγορά προϊόντος από την Cheapis.gr

Affiliate marketing, προγράμματα συνεργατών. Όσα θέλετε να μάθετε για τον τρόπο επιλογής και χρήσης τους.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
fiskilis
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από fiskilis » 16 Νοέμ 2012 14:08

Μήνυμα που έστειλα στην Cheapis.gr
Στις 29/10/2012 προχώρησα στην αγορά μέσω προσφοράς σας του παρακάτω προϊόντος Αποκτήστε μόνο με 89€!! το μοναδικό tablet Bladeslade 7" με Android 4.0 και επεξεργαστή 1GHz από το ge******re.gr

Μετά από πολλά τηλέφωνα στον πωλητή το παρέλαβα χτες 15/11/2012 από το κατάστημα του.

1. Χωρίς απόδειξη
2. Σκονισμένο
3. Είχε εγκατεστημένες εφαρμογές σε παιχνίδια
4. Μεταχειρισμένο καθώς είχε μέσα φωτογραφίες αγνώστων σε εμένα ατόμων νεαρής ηλικίας με ημερομηνία 8/11/2012

Επιπλέον ζήτησα να αγοράσω θήκη με πληκτρολόγιο και δεν έλαβα απόδειξη αγοράς αξίας 20 ευρώ.

Το έκανα γνωστό στο getitstore.gr και ενώ μου είπαν να το πάω από εκεί για να μου δώσουν καινούργιο όταν πήγα εκεί ήθελαν την πλήρη συσκευασία για να ακυρωθεί η πώληση και να μου επιστρέψετε το ποσό που ήδη είχα καταβάλει σε εσάς.

Το προϊόν δεν το επέστρεψα λόγο του ότι το έχω ανάγκη και δεν μου έγινε αλλαγή με άλλο καινούργιο.

Θεωρώ απαράδεκτη την στάση του συνεργάτη σας να που δώσει μεταχειρισμένο προϊόν χωρίς απόδειξη που δεν έχω παραλάβει έως τώρα και να αρνηθεί να αντικαταστήσει το προϊόν με νέο σφραγισμένο

webmastoras
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από webmastoras » 17 Νοέμ 2012 19:14

Tragic!

Μου θυμίζει μια δική μου εμπειρία οπού είχα πάρει κουπόνι από Groupon για μαγαζί οπτικών, και όταν πήγα εκεί μου είπαν ότι οι τιμές που έχουν στην ιστοσελίδα τους δεν ισχύουν για αγορά από το κατάστημα (ήταν πολύ ακριβότερες!), μάλιστα με το κουπόνι η τελική τιμή ήταν λίγο ακριβότερη από την τιμή που είχαν στο ιντερνετ! Το καλό είναι ότι πήρα επιτόπου τηλ. την groupon και μου επέστρεψαν τα χρήματα που είχα δώσει.

Πάντως κάτι τέτοια περιστατικά κάνουν κακό σε όλο τον κλάδο τον daily deals.
Το messaging app που σας πληρώνει: www.wowapp.com/w/georgiosf/Georgios-Filippo . www.MyAppResources.com - Tools and resources that every app developer and entrepreneur needs

Απάντηση

Επιστροφή στο “Affiliate marketing - γενικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης