Αναζήτηση Συνεργατών

Ψάχνετε να βρείτε συνεργάτες ή επενδυτές για κάποιο project σας; Αυτή η περιοχή είναι για εσάς. Έχετε όλα τα στοιχεία του project σας έτοιμα, γιατί θα σας τα ζητήσουν.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
canopus

Αναζήτηση Συνεργατών

Δημοσίευση από canopus » 25 Νοέμ 2012 02:01

Υπάρχει ένα project στο μυαλό μου και νομίζω ότι είναι αρκετά καλή περίπτωση να συζητηθεί με κάποια άτομα, που ενδιαφέρονται να δουλέψουν πάνω σε αυτό σαν συνεργάτες.

Για το project αυτό μπορούν να μάθουν μόνο άτομα που ανήκουν στις παρακάτω ειδικότητες, όπου και είναι αυτές που θα χρειαστούν για να προχωρήσει το Project από το στάδιο της ανάπτυξης που βρίσκετε αυτή την στιγμή στην υλοποίηση του.

Σχετικά με το Project

Όποιος ενδιαφέρετε θα πρέπει να δώσει με pm το τηλέφωνο του και ονοματεπώνυμο για να έρθω σε τηλεφωνική επικοινωνία μαζί του και να του στείλω ένα μέρος της ανάλυσης που έχει γίνει για αυτό το project.

Για να υλοποιηθεί το Project αυτό χρειάζεται σε πρώτη φάση

Προγραμματιστής php.
Κάποιος με άριστες γνώσεις πάνω σε live streaming.

Αυτές οι δύο ειδικότητες είναι οι σημαντικότερες. Και στο μέλλον θα ζητηθούν άτομα που θα ασχοληθούν πάνω στο design κλπ.

Από τώρα σας λέω ότι το project αυτό είναι λίγο τρελό όταν το ακούς, από θέμα μεγέθους.

Επίσης, παίζει επενδυτής ο οποίος, αν βρεθεί ο σωστός κόσμος, μπορεί να διαθέσει χρήματα για την αμοιβή αυτών που θα ασχοληθούν στην αρχή μέχρι να ολοκληρωθεί το project( η αμοιβή αυτή θα έχει να κάνει με την διαβίωση του ανθρώπου που θα δουλέψει πάνω στο project αυτό χωρίς να ασχοληθεί με κάτι άλλο για να βγάλει τα έξοδα του και μιλάμε για όσο καιρό θα χρειαστεί να το δουλέψει). Από την στιγμή που θα βγει το project online, όλοι περνούν τα ποσοστά που θα έχουν συμφωνηθεί από την αρχή.

Για όσους ενδιαφέρονται πραγματικά, όσον αφορά το θέμα της «εταιρίας» δεν έχει αποφασιστεί ακόμα γιατί όπως καταλαβαίνετε λείπουν τα μελή της…

Αυτή την στιγμή υπάρχουν 2ή3 άτομα για αυτό το project. Ο επενδυτής , εγώ που έχω το project στο μυαλό μου, και ίσως ακόμα ένας προγραμματιστής από εδώ μέσα ο οποίος μου κάνει τον δύσκολο....

Στην περίπτωση της συνεργασίας με κάποιους, να ξέρουν από την αρχή ότι όλα θα είναι ξεκάθαρα για όλους.
Στόχος: Είναι να δουλέψουμε ομαδικά και να βγει το Project online και Εννοείτε να οικονομήσουμε όλοι όσοι δουλέψουμε ομαδικά !!!

Ζητώ συγνώμη για την τόση μυστικότητα.. και εμένα μου φαίνετε γελοία, αλλά δεν βρίσκω καλύτερο τρόπο για να βρω άτομα που ενδιαφέρονται.... εκτός από αυτόν.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναζήτηση Επενδυτών ή Συνεργατών”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες