Αναζήτηση σχεδιαστή ιστοσελίδων σε JOOMLA για εργασία με αμοιβή

ζητάτε υπηρεσίες σχετικά με την κατασκευή σελίδων; (design, web hosting, graphics, web programming).

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
mykefalonia

Δημοσίευση από mykefalonia » 06 Δεκ 2012 16:37

Καλησπέρα,
διαθέτω ένα τοπικό ειδησεογραφικό portal σε joomla 1.7 και θα ήθελα να προχωρήσω άμεσα σε κάποια εκτεταμμένη αναβάθμιση στην νεότερη μορφή του joomla με εκτεταμμένες βελτιώσεις χριστικότητας. Έχω ψάξει αρκετά τι θέλω και υπάρχει για τον όποιο ενδιαφερόμενο αναλυτικό σχέδιο τι και πως το θέλω στη μορφή της ιστοσελίδας. Αναζητάω έναν έμπειρο στην συγκεκριμένη εφαρμογή joomla και K2 προκειμένου να υλοποιήσει την αναβάθμιση. Με ενδιαφέρει αν μπορεί να μου στήσει και κάποιο σχετικό templete πάνω σε αυτό που έχω σχεδιάσει. Σχετικά με λογότυπα και background έχω τη δυνατότητα να του παρέχω ότι θέλει άμεσα με το δικό μου σχεδιαστή. Απλά με ενδιαφέρει το προγραμματιστικό κομμάτι. Όποιος ενδιαφέρεται παρακαλώ να επικοινωνήσει μαζί μου στο info@kefalonitis.com. Απαραίτητα 1 - 2 δείγματα δουλειάς του, αλλά και χρόνος άμεσα για να ξεκινήσει τη συγκεκριμένη εργασία.

Εφόσον υπάρχει καλή συνεργασία, υπάρχουν άλλες 2 ιστοσελίδες στο ίδιο σύστημα που θα στηθούν το συγκεκριμένο χρονικό διάστημα.

sassm430

Δημοσίευση από sassm430 » 06 Δεκ 2012 20:54

Kalispera

Diaxirizome arketes sellides stimenes se joomla, kapies ek auton arketa megala dimosiografika site. Ek ton opion kapia apo auta me 500.000 unique visitros to mina kai 3-4 ekatomiria pageviews

Sas sinisto na prosexete me to k2 dioti exi diafora themata otan auxithi o ogkos ton articles.

Episis an exete poli kinisi, kalo tha itan na valete ena varnish mprosta oste na antexi o server.

Sinxoreste ta Greeklish mou alla den piga pote se elliniko sxoleio.

PS an thete na me rotisete kati euxaristos na sas voithiso steilte mou ena pm na antalaxoume email na sas po kapia simia na prosexete.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναζήτηση Υπηρεσιών διαδικτύου”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες