Ξέρει κανείς free web hosting χωρίς limitations?

ζητάτε υπηρεσίες σχετικά με την κατασκευή σελίδων; (design, web hosting, graphics, web programming).

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
citybong

Δημοσίευση από citybong » 12 Δεκ 2012 21:16

1)Θέλω να αγοράσω το δικό μου domain&hosting αλλά γιατί να το αγοράσω και να κάθομαι μισό μήνα να το φτιάχνω, ενώ θα μπορούσα να το φτιάξω σε ένα free web hoster και όταν είναι έτοιμο τότε να πάρω domain και hosting..άρα ξέρει κανείς κάποιο freewebhost ? ( το 000webhost έχει limitation στα 10.000 αρχεία και μιας και το joomla είναι παραπάνω απο 10κ αρχεία δεν γίνετε να το φτιάξω σε αυτό..)

2)επίσης αν ξέρετε κάποιο free webhoster, (μάλλον πως το site θα είναι σε joomla), πως από τον freewebhoster θα πάρω το site που έφτιαξα και θα το βάλω σε αυτό που αγόρασα?

3)μου προτείνετε να το φτιάξω στο πληρωμένο και να γλιτώσω από όλο αυτόν τον κόπο?

alou
Script Master
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από alou » 12 Δεκ 2012 21:35

->3

το joomla δεν είναι πάνω από 10.000 αρχεία αν δεν έχεις βάλει πάνω την άρτα και τα γιάννενα.

Και νομίζω ότι το κουράζεις πολύ, για κόστος ενός καφέ ανά μήνα δεν αξίζει καν να σκέφτεσαι τι θα κάνεις.

Αν θες να πειραματιστείς δεν υπάρχει καν λόγος να πάρεις hosting, στήσε ότι θες σε localhost.
http://www.wampserver.com/en/

citybong

Δημοσίευση από citybong » 13 Δεκ 2012 11:07

alou έγραψε:->3

το joomla δεν είναι πάνω από 10.000 αρχεία αν δεν έχεις βάλει πάνω την άρτα και τα γιάννενα.

Και νομίζω ότι το κουράζεις πολύ, για κόστος ενός καφέ ανά μήνα δεν αξίζει καν να σκέφτεσαι τι θα κάνεις.

Αν θες να πειραματιστείς δεν υπάρχει καν λόγος να πάρεις hosting, στήσε ότι θες σε localhost.
http://www.wampserver.com/en/
δεν έχω windows σόρρυ, ξέρεις άλλο παρόμοιο πρόγραμμα για linux?
edit: οκ βρήκα λύση για localhost σε linux :D

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναζήτηση Υπηρεσιών διαδικτύου”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης