πανελληνιες η ιδιωτικο πανεπιστημιο

Εκπαιδευτικά θέματα σχετικά με την επιστήμη των υπολογιστών και γενικά θέματα γύρω από την εκπαίδευση.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
noezy

Δημοσίευση από noezy » 19 Δεκ 2012 20:48

καλησπερα.ειμαι μαθητης τριτης λυκειου και εχω στοχο διοικηση επιχειρησεων.σκεφτομαι αν δεν ππιασω τον στοχο αυτο που ειναι πιθανο να ψαξω για κολεγια οπως το Mediterranean College.ποσο θα πρεπει να ειναι το απολυτηριο μου για να μπω σε τετοια κολεγια?παιζει ρολο ο βαθμος η απο την στιγμη που πληρωνεις μπαινεις?πειτε μου αν γινετε.
ευχαριστω

noezy

Δημοσίευση από noezy » 19 Δεκ 2012 22:39

euxaristw.

Άβαταρ μέλους
mechpanos
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από mechpanos » 20 Δεκ 2012 00:34

noezy an boreis fyge eksw. An den mnoreis, palepse to gia AEI an pali den ta katafereis h lysh twn kollegiwn panta yparxei.Apla psaxe exw sthn agora ergasias ti zhtietai kai mhn akouseis kanenan marketista twn kollegiwn.
Vevaia me thn anergia twra... Egw tha elega na psaxteis semkati oti pio exeidikeumeno mporeis!!!
Πύργος θεός Πανηλειακός!!

noezy

Δημοσίευση από noezy » 20 Δεκ 2012 16:19

euxaristw re file gia ti sumvouli.ezw stoxo aei alla anusuxw gia to mellon mou ..me tetoia pou akouw dn kserw pleon ti prepeo na kanw.euxaristw pantos gia tn vohtheia.tha prospathisw gia to aei kai an dn ginei tpt meta tha dw gia kollegio h ekswteriko.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Ημερίδες, Σεμινάρια & Θέματα Εκπαίδευσης”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης