Δυσλειτουργίες template

θέματα που αφορούν τον Blogger.com (Blogspot) και τα blogs που κάνουν hosting στην πλατφόρμα αυτή.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
urahara
Επικοινωνία:

Δυσλειτουργίες template

Δημοσίευση από urahara » 29 Ιαν 2013 01:17

Καλησπέρα, τον τελευταίο καιρό έχω λίγο βρει μπελά μη μπορώντας να φτιάξω το blog μου λειτουργικό! Όλο προβλήματα με τα templates! Αρχικά μετά από κάτι αλλαγές που είχα κάνει πρόσφατα στο blog μου αρχισε να μου κάνει κόλπα και να δείχνει ότι θέλει. Να μην εμφανίζει σελίδες, να μην εμφανίζει category tags, να μην εμφανίζει σταθερό αριθμό ποστ ανά σελίδα.. το έχω ανεβάσει σε τεστ version στο http://animeroi.blogspot.gr/ μήπως μπορεί να μου πει κάποιος τι να κάνω.. τα προβλήματα άρχισαν να εμφανίζονται είτε λόγω του auto jump break που έβαλα είτε λόγω του infinite scroll που πήγα να βάλω, είτε λόγω του numbered page nav του abifarah που είχα βάλει και μάλλον έκοψε το src του javascript.

Ανέβασα ένα άλλο template το οποίο δουλεύει καλά (μόνο με τον αριθμό ποστ που και που παίζει) αλλά σε explorer εβαλα emulation για IE7 και ενώ πριν δεν εμφάνιζε εικόνες τώρα τις εμφανίζει μεν, αλλά κλασσικά με ότι να ΄ναι positioning. Fix please!!

HELP!!!

Απάντηση

Επιστροφή στο “Blogspot.com - Blogger”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες