Ζητείται WEB-DESIGNER για *άμεση* κατασκευή website σε Joomla 2.5

ζητάτε υπηρεσίες σχετικά με την κατασκευή σελίδων; (design, web hosting, graphics, web programming).

Συντονιστής: Super-Moderators

Κλειδωμένο
Nickee

Δημοσίευση από Nickee » 04 Φεβ 2013 14:59

Ζητείται WEB-DESIGNER με άνω του μετρίου γραφιστικές δυνατότητες αλλά και με δυνατότητες PHP, MySQL για *άμεση* κατασκευή website σε Joomla 2.5 περιβάλλον.

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το website παρακαλώ στείλτε μου δείγματα προηγούμενων δουλειών και κυρίως αυτών που έχετε κάνει σε Joomla.

Αν μείνω ευχαριστημένος από την συνολική συνεργασία δεσμεύομαι ότι θα αναθέσω και 2ο έργο αμέσως με την αποπεράτωση του 1ου. Στην "λίστα" υπάρχει και 3ο και 4ο έργο αλλά επειδή δεν είμαι εταιρεία δεν μπορώ εκ των πραγμάτων να τα δρομολογήσω όλα άμεσα αλλά ούτε μπορώ και να υποσχεθώ κάτι. Το μόνο σίγουρο είναι ότι η συνεργασία μας μπορεί να μην σας κάνει πλούσιο με ένα έργο αλλά σίγουρα θα υπάρξουν επιπλέον έργα, και με πολλές διαφορές μεταξύ τους.

Επίσης, αν έχετε εσείς (ή κάποιος που συνεργάζεστε) περισσότερες δυνατότητες σε προγραμματισμό (Javascript, Perl, οτιδήποτε web) θα ήθελα να επικοινωνήσετε ακόμα και αν δεν συνεργαστούμε στο 1ο έργο.

To background μου είναι πληροφορική απλά διάλεξα στο παρελθόν άλλο κλάδο από αυτόν του προγραμματισμού. Το λέω αυτό για να μην σας χάσω τον χρόνο αν έχετε σκοπό να μου πείτε ότι θέλετε 1 μήνα για να κάνετε αισθητική παραμετροποίηση ενός Joomla template το οποίο σας αγόρασα εγώ για να βασιστείτε πάνω του…αλλα ούτε και να περιμένετε από εμένα να σας το ζητήσω "χτες". (Το να μου πείτε ότι χρειάζεστε 1 μήνα λόγο άλλων θεμάτων σας είναι κάτι τελείως διαφορετικό)

Επικοινωνία με PM. Ευχαριστώ.
N

Άβαταρ μέλους
korgr
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από korgr » 04 Φεβ 2013 16:31

Και πέσαν τα pm βροχή...

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 06 Φεβ 2013 20:33

αγγελίες εργασίας στο http://jobs.freestuff.gr/

ευχαριστώ.
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Αναζήτηση Υπηρεσιών διαδικτύου”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης