[ζήτηση] Σελίδες στο fb με πάνω απο 30000 μέλη για να προβληθώ

ζήτηση και προσφορές διαφήμισης μέσω σελίδων στο internet.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
otipiofresko

Δημοσίευση από otipiofresko » 15 Φεβ 2013 13:12

Είμαι κάτοχος του blog seiroula.blogspot.gr και αναζητώ άτομα που έχουν μεγάλες σελίδες στο fb με πάνω απο 30000 μέλη για να προβληθώ. Ψάχνω κυρίως νεανικό ελληνικό κοινό. Όχι πάνω απο μία δημοσιευση ανα ημέρα ώστε να μη χαλάει το profile της σελίδας με συνεχιζόμενες δημοσιεύσεις. Σελίδες με ταινίες, σειρές και τηλεόραση αποτελούν ποιό στοχευμένο κοινό. Απολαβές αναλόγως τη σελίδα και πάντα ανα ανάρτηση στο ξεκίνημα μέχρι να βρούμε τις ποιό αποδοτικές σελίδες για μακροχρόνια συνεργασία με πληρωμή σταθερά ανα μήνα. Όσοι πιστεύετε ότι έχετε σελίδα που το κοινό σας μπορεί να ανταποκριθεί σε ένα τέτοιο blog στείλτε ένα pm και γράψτε σε αυτό το topic για να επιβεβαιώσω ότι περέλαβα το μήνυμα σας. Μην κάνετε παιδία τον κόπο να μου στείλετε σελίδες με πολλά ψεύτικα profile ή με πολύ άγνωστο ξενόγλωσσο κόσμο. Σελίδες που θα στέλνουν ποιοτικό traffic και αποκτούμε έσοδα απο διαφημίσεις θα παραμείνουν σε μόνιμη συνεργασία αν το επιθυμούν. Το blog θα δίνει πάντα το μεγαλύτερο μέρος των εσόδων σε διαφήμιση. Οπότε αυτοί που πραγματικά νομίζετε ότι μπορείτε να βοηθήσετε στείλτε pm γιατί μια σταθερή συνεργασία θα ειναι και προς δικό σας όφελος

otipiofresko

Δημοσίευση από otipiofresko » 17 Φεβ 2013 19:41

Επίσης είμαι ανοιχτός σε οποιαδήποτε άλλο οικονομικό τρόπο διαφήμισης που θα προτείνετε σε site σε blog σε ομάδα

marios_521

Δημοσίευση από marios_521 » 24 Μάιος 2013 18:54

Εστειλα μήνυμα. Πες μου αν το πήρες.
Εκτός από την FB σελίδα έχω και site, σε περίπτωση που σε ενδιαφέρει.
Το κοινό είναι πάντα απόλυτα στοχευμένο στις ξένες ταινίες...

Απάντηση

Επιστροφή στο “προσφορά και ζήτηση διαφήμισης σε ιστοσελίδες”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες