Καλησπέρα και από μενα

Ας γνωριστούμε καλύτερα.. μια περιοχή που ο κάθε ένας μπορεί να πει μερικά πράγματα για τον εαυτό του.

Συντονιστές: Stathis, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
King Crimson

Καλησπέρα και από μενα

Δημοσίευση από King Crimson » 04 Μαρ 2013 15:12

Παρακολουθώ το forum εδώ και καιρό και σήμερα πήρα την απόφαση να γίνω μέλος, από σπουδές διοίκηση και marketing και στροφή στο SEO, από όνομα χρησιμοποιώ ενα από τις αγαπημενες μου μπάντες "king Crimson". Όσο για την πληροφορία του forum δεν έχω λόγια, πολύ υλικό και πολλά topics!! συγχαρητήρια στους δημιουργούς, θα τα λέμε συχνά!!

Άβαταρ μέλους
deninho
Super Moderator
Επικοινωνία:

Καλησπέρα και από μενα

Δημοσίευση από deninho » 04 Μαρ 2013 22:52

καλώς ήρθες, και καλά ποσταρίσματα :)

Άβαταρ μέλους
DGeorge
Honorary Member

Καλησπέρα και από μενα

Δημοσίευση από DGeorge » 05 Μαρ 2013 08:46

Καλώς όρισες στην Παρέα μας.:D
Αν θες, πες μας περισσότερα για σένα.
Ελπίζω να 'περάσεις' όμορφα κοντά μας :P

Άβαταρ μέλους
King Crimson

Καλησπέρα και από μενα

Δημοσίευση από King Crimson » 07 Μαρ 2013 00:54

Σ'ευχαριστώ, λίγα περισσότερα για μένα λοιπόν... μένω Αθήνα και τα τελευταία 10 χρόνια ψάχνομαι με το τι θα γίνω όταν μεγαλώσω!! Τώρα στα 31 φίλε George λέω ότι κατι βρήκα ή ας πούμε πειραματίζομαι. Από hobbies μουσική όσο δεν πάει και λίγο ποδηλατάκι τα τελευταία 5 χρόνια :lol:

Άβαταρ μέλους
DGeorge
Honorary Member

Καλησπέρα και από μενα

Δημοσίευση από DGeorge » 07 Μαρ 2013 09:17

Σχετικά με τα επαγγελματικά, το μόνο που έχω να πω, είναι: Καταστάλαξε, όσο ταχύτερα/συντομότερα μπορείς στο αντικείμενο, που σ'ενδιαφέρει και σε συμφέρει ταυτόχρονα! Στους καιρούς, που περνάμε, δεν υπάρχει η πολυτέλεια για μεγάλη υποθήκευση χρόνου.
Περνούν τα χρόνια, χωρίς να το καταλάβουμε! Μπαίνουμε κι εμείς, κάποια στιγμή, στην όποια παραγωγή. Και όταν έρθει η ώρα για κάποια σύνταξη (έχουν περάσει πλέον και τα 'βιολογικά' χρόνια)....
1) Είμαστε -οι ίδιοι-, ούτως ή άλλως, αργοπορημένοι στην αφετηρία
2) Γίνεται και κάποια 'στραβή' (πολιτικο-οικονομική) στο 'Συνταξιοδοτικό' από την όποια Κυβέρνηση
και βρισκόμαστε με Εκτίμηση Συνταξιοδότησης "Μετά Θάνατον".
Γι'αυτό, τουλάχιστον, μπες στην επίσημη-συνταξιοδοτούμενη Παραγωγή, το συντομότερο δυνατόν.

Σχετικά -τώρα- με το ποδηλατάκι ως χόμπυ, κοίταξε αυτό: Αποστολή ποδηλάτου από Ελλάδα - Ολλανδία.
Ο φίλτατος Cha0s, απ'όσα θα διαβάσεις, ασχολείται αρκετά με το σπορ. Υποθέτω, ότι με π.μ. (προσωπικά μηνύματα) θα βρείτε πολλά κοινά να συζητήσετε. :wink:

Σε ό,τι αφορά τη Μουσική, υπάρχει ολόκληρη υποκατηγορία 'Μουσική', όπου -φαντάζομαι- θα βρεις αρκετούς περισσότερους, με γούστα παραπλήσια -αν όχι και ίδια- με τα δικά σου. :D

Άντε!:lol: Τι άλλα ζητάς :question::P Μέχρι και καινούργιες ιδέες και ερεθίσματα, για νέα ενδιαφέροντα και hobbies μπορεί να βρεις εδώ, μαζί μας.:D

Άβαταρ μέλους
King Crimson

Καλησπέρα και από μενα

Δημοσίευση από King Crimson » 08 Μαρ 2013 16:54

George μ' έφτιαξες τώρα, πάντως από τις μέχρι τώρα συζητήσεις που έχω παρακολουθήσει υπάρχει καλό κλίμα, ένα πραγματικό, ουσιαστικό διαδικτυακό παρεάκι.

Όσο για τα επαγγελματικά (εντέχνως το αναφέρω δεύτερο) είμαι και εγώ λίγο αναποφάσιστος, είναι και η κατάσταση "ελαφρώς" περίεργη είναι και το συνταξιοδοτικό που έχει φτάσει στα 85!!! και καταλαβαίνεις....

Νομίζω όμως ότι αυτή την φορά ασχολούμαι με κάτι που μου αρέσει!!

Σας ευχαριστώ για το θερμό καλωσόρισμα στο forum!!

Απάντηση

Επιστροφή στο “Γνωριμία Μελών - Προσωπικές Ιστορίες”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης