Ιστοσελίδα για κατασκευή site και e-shop

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
alou
Script Master
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από alou » 06 Μαρ 2013 17:20

SiteCompany έγραψε:Τι είναι θλιβερό ακριβώς;
Είναι θλιβερό (εκνευριστικό θα το έλεγα στη συγκεκριμένη περίπτωση) για μια "εταιρεία web design" ή για έναν άνθρωπο που την αντιπροσωπεύει, να μην ξέρει να συμπεριφέρεται πολιτισμένα σε ένα δημόσιο φόρουμ. Κάτι που δείχνει ποιότητα και σε προσωπικό και σε επαγγελματικό επίπεδο.

Άβαταρ μέλους
SiteCompany
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από SiteCompany » 06 Μαρ 2013 17:23

Πιστεύω ότι έχω φερθεί αρκετά πολιτισμένα. Μπορείς να μου εξηγήσεις ακριβώς τι εννοείς; Είδες να βρίζω πουθενά; Είδες να προσβάλω; Είδες να μπαίνω σε topics και να λέω εκφράσεις του στυλ "Θίβερό" και "Τραγικό";
Site Company- The Finest Web Services.
Προσφέρουμε κατασκευή ιστοσελίδας πρώτης τάξης στην χαμηλότερη τιμή, Hosting με 99.9% Uptime και SEO για να κατακτήσετε την κορυφή της αγοράς γρήγορα.

alou
Script Master
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από alou » 06 Μαρ 2013 17:31

Αν πραγματικά πιστεύεις ότι έτσι φέρεσαι πολιτισμένα, επιβεβαιώνεις τον χαρακτηρισμό του korgr.

Εδω μέσα λοιπόν, αφού θες τόσο μασημένη τροφή, συζητάμε για διάφορα που μας ενδιαφέρουν, κάνουμε την πλάκα μας και όπου μπορούμε δίνουμε μια βοήθεια σε κάποιον που την χρειάζεται. Είναι - όπως θα έπρεπε να ξέρεις αφού πουλάς και διαδικτυακό μαρκτινγκ τρομάρα σου, μια κοινωνική συναναστροφή που έχει κανόνες.

Στο χώρο μιας κοινωνικής συναναστροφής, είναι το λιγότερο αγένεια να μπαίνεις με τσαμπουκά πωλητή και να προωθείς ξεδιάντροπα το προϊόν σου.
Το μεγάλο λάθος που κάνουν και οι περισσότερες εταιρείες στα social media. Θα φάς 5 μούτζες και θα στανιάρεις, ίσως επαναπροσδιορίσεις και πάμε πάλι.

Και μια και είναι κάτι που το πουλάς, καλά θα κάνεις πρώτα να το εμπεδώσεις ο ίδιος.

ALR
Honorary Member

Δημοσίευση από ALR » 06 Μαρ 2013 17:41

Ρε φίλε λολ. Κατασκευάστε ένα site εύκολα και πάμφθηνα μέσα σε ένα forum με web designers & developers;
Τι θέλεις δηλαδή να ακούσεις, Γειά σου καλώς ήλθες, κάνε μας τα site εύκολα και πάμφθηνα;

Εμείς εδώ δεν αντιμετωπίζουμε την κατασκευή ιστοσελίδων ούτε εύκολα ούτε πάμφθηνα. Δουλεύουμε ασταμάτητα όλες τις ώρες τις ημέρας και σκιζόμαστε για το επάγγελμα μας, διαβάζουμε, ενημερωνόμαστε, πουλάμε, δημιουργούμε και έρχεσαι να μας πεις ότι κάνεις seo, web design web development εύκολα και πάμφθηνα και θέλεις καλωσόρισμα;
Κάποιοι είναι λογικό να εκνευριστούν.

Οκ.

Γεια σου φίλε SiteCompany(πες μας το όνομα σου ντε). Καλώς ήλθες.

Εγώ δεν είμαι εναντίον αυτού που κάνεις, αν την βρήκες την άκρη και πουλάς και βγαίνεις με αυτό τον τρόπο μπράβο σου. Καλά κάνεις.
Ελπίζω όμως να καταλαβαίνεις το φάουλ σου στην προκειμένη περίπτωση.
Γίνονται πραγματάκια

Άβαταρ μέλους
SiteCompany
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από SiteCompany » 06 Μαρ 2013 17:43

Συγγνώμη αν σας προσέβαλα...δεν ήταν αυτή η πρόθεσή μου.
Site Company- The Finest Web Services.
Προσφέρουμε κατασκευή ιστοσελίδας πρώτης τάξης στην χαμηλότερη τιμή, Hosting με 99.9% Uptime και SEO για να κατακτήσετε την κορυφή της αγοράς γρήγορα.

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 06 Μαρ 2013 17:43

δεν μας προσέλαβες, αλλά...
θες να βοηθήσεις και να γίνεις αποδεκτός από την κοινότητα;

κάνε αυτό που κάνουν όλοι οι άλλοι, μπαίνεις, βοηθάς, και αφήνεις αυτό που πουλάς στην υπογραφή σου.

όποιοι εκτιμήσουν την βοήθειά σου θα διαβάσουν και την υπογραφή σου.
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
webdevgr
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από webdevgr » 07 Μαρ 2013 11:00

Εγώ πάλι γουστάρω τρελά την υπογραφή του σπάμερ.... Προσφέρουμε κατασκευή ιστοσελίδας "πρώτης τάξης"!

Ούτε σε διαφήμιση φέτας δεν ταιριάζει... δυστυχώς ο χώρος έχει κατακλυστεί από κάθε λογής καρύδια!

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες