Λαμβανω αυτο το μηνυμα για τη σελιδα μου.

Σε αυτή την περιοχή μπορείτε να βρείτε ή να αναζητήσετε πληροφορίες σχετικές με την PHP

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators, PHP Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
ideal

Δημοσίευση από ideal » 15 Απρ 2013 12:26

Καλημερα. Λαμβανω αυτο το μηνυμα στο error logs. Μπορει καποιος να μου το εξηγησει; Επειδη ειναι στη σελιδα πληρωμων φοβαμαι μη χανω παραγγελιες.
[14-Apr-2013 16:24:02] PHP Warning: session_start() [<a href='function.session-start'>function.session-start</a>]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/****/public_html/payit.php:1) in /home/****/public_html/payit.php on line 3
Ευχαριστω!
Δεν μπορούμε να λύσουμε τα προβλήματά μας χρησιμοποιώντας τον ίδιο τρόπο σκέψης που χρησιμοποιήσαμε όταν τα δημιουργήσαμε. -Α. Einstein

Rent a Car

alou
Script Master
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από alou » 15 Απρ 2013 15:02

Μάλλον whitespace ή κάτι άλλο που στέλνει κάτι στον browser στην αρχή του payit.php

Γενικά, για να στείλει η php session στον browser δεν πρέπει να έχει σταλλεί προηγούμενως τίποτε άλλο.

Άβαταρ μέλους
ideal

Δημοσίευση από ideal » 15 Απρ 2013 19:09

alou έγραψε:Μάλλον whitespace ή κάτι άλλο που στέλνει κάτι στον browser στην αρχή του payit.php

Γενικά, για να στείλει η php session στον browser δεν πρέπει να έχει σταλλεί προηγούμενως τίποτε άλλο.
Ευχαριστω! Αυτο ηταν. Ειχα πατησει καταλαθος το TAB και ειχε αφησει κενο στην αρχη. Εγω κοιταζα τον κωδικα και δεν ειχα καταλαβει που γινοταν λαθος... Και παλι σε ευχαριστω.
Δεν μπορούμε να λύσουμε τα προβλήματά μας χρησιμοποιώντας τον ίδιο τρόπο σκέψης που χρησιμοποιήσαμε όταν τα δημιουργήσαμε. -Α. Einstein

Rent a Car

Απάντηση

Επιστροφή στο “PHP Προγραμματισμός”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες