Δίνω κουπόνι adwords αξίας 75€ μόνο με 25

ζήτηση και προσφορές διαφήμισης μέσω σελίδων στο internet.

Συντονιστής: Super-Moderators

Κλειδωμένο
manolisfrou

Δημοσίευση από manolisfrou » 19 Μάιος 2013 22:46

Επειδή δεν το χρειάζομαι προς το παρόν το δίνω σε όποιον ενδιαφέρεται. Δεν ξέρω αν επιτρέπεται να το καταχωρήσω .Αν υπάρχει πρόβλημα ας σβηστεί

Το κουπόνι λήγει στις 30/06/2013

Όποιος θέλει μπορεί μέσω Pm να μου μιλήσει. Θα του στείλω το λογαριασμό μου αν θέλει μέσω Paypal Η μέσω κατάθεσης στην alpha bank. Μόλις γίνει η κατάθεση θα στείλω άμεσα τον κωδικό.
Θα δώσω και το τηλέφωνο μου στον ενδιαφερόμενο για να υπάρχει και καλύτερη επικοινωνία και εμπιστοσύνη

Αγαπητέ Πελάτη,

παρακάτω θα βρείτε τα στοιχεία της προσφοράς γνωριμίας Google AdWords συνολικής αξίας 100€ (Δίνετε 25€ και παίρνετε 100€!) που δικαιούστε από το Papaki.gr.

Κωδικός Προσφοράς:
Ημερομηνία Λήξης: 30/06/2013

Το Google AdWords είναι ένας αποδεδειγμένος, προσιτός και εξαιρετικός τρόπος να προσελκύσετε νέους, πιστούς πελάτες ακριβώς τη στιγμή που αναζητούν αυτό που προσφέρετε. Μην χάνετε άλλο χρόνο! Χρησιμοποιήστε την προσφορά γνωριμίας πριν λήξει και ξεκινήστε τη διαφήμιση του site σας στα αποτελέσματα αναζήτησης του Google.

Πώς να διαφημιστώ στο Google με αυτή την προσφορά γνωριμίας;
Εγγραφείτε στην υπηρεσία Google AdWords εδώ και καταχωρήστε τον κωδικό προσφοράς σας μέσα στις πρώτες 14 ημέρες από τη δημιουργία του λογαριασμού. Μόλις ξοδέψετε το ποσό των 25€ τις πρώτες 30 ημέρες, η Google θα πιστώσει το λογαριασμό σας με ακόμη 75€ και άρα θα έχετε 100€ συνολικής διαφημιστικής αξίας.

Πώς μπορεί το Papaki.gr να με βοηθήσει να ξεκινήσω με το Google AdWords;
To Papaki.gr διαθέτει μία ομάδα από ειδικούς στο Google AdWords, οι οποίοι αναλαμβάνουν να δημιουργήσουν και να διαχειριστούν την καμπάνια για λογαριασμό σας. Μπορείτε να δείτε τα διαθέσιμα Πακέτα Διαφήμισης στο Google AdWords και να πραγματοποιήσετε online παραγγελία από το website του Papaki.gr. Για οποιαδήποτε απορία, μη διστάσετε να καλέσετε στο 801.11.366.246 για να μιλήσετε με έναν AdWords Expert.

Άβαταρ μέλους
webdevgr
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από webdevgr » 20 Μάιος 2013 09:47

Συγνώμη για να καταλάβω... πουλάς ένα κουπόνι των 75€ για 25€;

Δηλαδή όποιος το αγοράσει, θα δώσει 25€ σε εσένα και άλλα 25€ στην google για ενεργοποίηση, για να κερδίσει 50€ διαφήμιση;

Δεν ξέρω αν το γνωρίζεις... αλλά σχεδόν ο καθένας μπορεί να κάνει αίτηση στην google και να πάρει τουλάχιστον 10 τέτοια κουπόνια χωρίς να πληρώσει ούτε ένα ευρώ!!

manolisfrou

Δημοσίευση από manolisfrou » 21 Μάιος 2013 09:43

Δεν ήξερα ότι μπορεί να γίνει αυτο...Αν είναι έτσι ο πρώτος που θα μου στείλει pm του στέλνω και τον κωδικό. Χαρίζουμε σήμερα
The anticrisis webpage http://www.ulife.gr

manolisfrou

Δημοσίευση από manolisfrou » 21 Μάιος 2013 23:26

Το κουπόνι δόθηκε.
Ευχαριστώ
The anticrisis webpage http://www.ulife.gr

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 21 Μάιος 2013 23:39

αν ξαναμπεί παρόμοια αγγελία θα διαγραφεί ο λογαριασμός.

ευχαριστώ.
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “προσφορά και ζήτηση διαφήμισης σε ιστοσελίδες”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες