Προβλημα με domain S.O.S

ότι θέλουμε να ρωτήσουμε και να μάθουμε για τα domains στην Ελλάδα και στον κόσμο.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
kostas1234

Προβλημα με domain S.O.S

Δημοσίευση από kostas1234 » 17 Ιουν 2013 11:35

Καλησπέρα σας!Πριν 25 μερες περιπου αγορασα ενα domain για το blog μου!Διαβασα τις οδηγιες και το εβαλα στο blog.Διαβαζα πανου πως θελει 24 με 78 ωρες για να γινει redirect αλλα εμενα εγινε το ιδιο δευτερολεπτο(Μπορει να πεζει καποιο ρολο)χθες μετα απο 25 μερες δεν μπορω να μπω καν στο blog στα στατιστικα βλεπω πως μπαινουν αρκετοι αλλα οχι οπως πριν.Μου βγαζει Δεν βρέθηκε ο εξυπηρετητής και τετοια!Τι να κανω.To site εχει πανω απο 250.000 προβολες καθημερινα και τοσος κασμος βλεπει σφαλμα
.......................

Άβαταρ μέλους
nackgr
Επικοινωνία:

Προβλημα με domain S.O.S

Δημοσίευση από nackgr » 17 Ιουν 2013 12:31

ανοιγοκλεισε το μοντεμ σου καθαρισε cache/cookies Κλπ μηπως δεν το βλεπεις μονο εσυ
αυταααααααααααα...
e-Byte.gr
Dafuq.gr

gotham78

Προβλημα με domain S.O.S

Δημοσίευση από gotham78 » 18 Ιουν 2013 16:18

kostas1234 έγραψε:Καλησπέρα σας!Πριν 25 μερες περιπου αγορασα ενα domain για το blog μου!Διαβασα τις οδηγιες και το εβαλα στο blog.Διαβαζα πανου πως θελει 24 με 78 ωρες για να γινει redirect αλλα εμενα εγινε το ιδιο δευτερολεπτο(Μπορει να πεζει καποιο ρολο)χθες μετα απο 25 μερες δεν μπορω να μπω καν στο blog στα στατιστικα βλεπω πως μπαινουν αρκετοι αλλα οχι οπως πριν.Μου βγαζει Δεν βρέθηκε ο εξυπηρετητής και τετοια!Τι να κανω.To site εχει πανω απο 250.000 προβολες καθημερινα και τοσος κασμος βλεπει σφαλμα
Μετα απο 25 μερες το εκανε το προβλημα? Μηπως ξαναλλαξανε καταλαθος οι nameservers στο cp του domain? Με ns εκανες την αλλαγη ή με redirect?

Για στειλε λινκ να δουμε εμεις το βλεπουμε?

Απάντηση

Επιστροφή στο “Domains - γενικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες