Καλημέρα σας!! Έχω αναρτήσει την πρώτη πληρωμή (τριψήφια!!) μέσω Paypal για τον Ιούλιο!!

Προβληματισμοί και ανταλλαγή ιδεών από την Επικαιρότητα και διάφορα άλλα θέματα.

Συντονιστής: Super-Moderators

Κλειδωμένο
Christine23

Καλημέρα σας!! Έχω αναρτήσει την πρώτη πληρωμή (τριψήφια!!) μέσω Paypal για τον Ιούλιο!!

Δημοσίευση από Christine23 » 13 Ιούλ 2013 06:15

Καλημέρα σας! Επανέρχομαι για όσους με θυμάστε με νέες αποδείξεις!! Έχω αναρτήσει στο blog μου την απόδειξη πληρωμής μέσω Paypal για την πρώτη εβδομάδα του Ιουλίου (τριψήφιος αριθμός όπως πάντα!) για να σας αποδείξω ότι όχι μόνο ισχύουν αυτά που λέω αλλά μάλιστα ότι όσο περνάνε οι εβδομάδες τα έσοδα αυξάνονται με αύξοντα βαθμό. Δε χρειάζεται επιτέλους να στοιβαχτούμε όλη στο Δημόσιο ή να γίνουμε βουλευτές για να βγάζουμε λεφτά. Η δέσμευσή μου είναι ότι μέχρι το τέλος του έτους θα προσπαθήσω να προσεγγίσω το μισθό ενός βουλευτή και όπως παντα θα σας τα αποδείξω με στοιχεία! Ήδη βγάζω σε μηνιαία βάση περισσότερα από τα λεφτά ενός Δημοσίου υπαλλήλου μέσης βαθμίδας.

Για όσους δεν έχετε ιδέα για τι πράμα μιλάω ορίστε:

Aναφέρομαι για ένα σίγουρο τρόπο να συμπληρώνετε το μηνιαίο σας εισόδημα κατά 450-600 ευρώ το μήνα απλά βλέποντας διαφημίσεις τόσο απλό! Δε χρειάζεται να ξοδέψετε ούτε ένα σεντ από τα δικά σας λεφτά για να κερδίσετε! Δείτε το άρθρο που έχω γράφει στο (με αποδείξεις πληρωμής πάντα!) στο :

*** url removed ***

Άβαταρ μέλους
dva_dev
Script Master
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από dva_dev » 13 Ιούλ 2013 12:22

Γιατί τόση εμμονή;
Σαν να το έχεις πάρει πατριωτικά το θέμα...

Άβαταρ μέλους
EneMe
Super Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από EneMe » 13 Ιούλ 2013 12:48

Τέτοιες δημοσιεύσεις δεν επιτρέπονται, σύμφωνα με τους όρους χρήσης.

Το μήνυμα θα το πάρει ο Εύρηκας σε λίγη ώρα...

*κλικ*

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Επικαιρότητα & Διάφορες Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης