Διαδικτυακό μάρκετινγκ - Αξίζει να πληρώσεις κάποιον ειδικό;

Internet Marketing, Social Media watch

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 20 Ιούλ 2013 22:56

kiriakosGR έγραψε: Σας μιλάω με παραδέιγματα μέσα από το δικό μου site και συνεχίζετε να αμφισβητείτε πως μπορεί να προωθηθεί ένα site μόνο από την καλή θέληση και διάβασμα του ιδιοκτήτη!
εγώ καταλαβαίνω ότι εσύ το έκανες μόνος σου, εσύ καταλαβαίνεις ότι δεν έχουν όλοι το χρόνο που μπορείς να διαθέσεις εσύ;

kiriakosGR έγραψε:εχω απαντήσει σε παρόμοιες ερωτήσεις. αλλά ας απαντήσω και εδώ, ξεκινάς με ένα μπλογκ, δωρεάν, νοικιάζεις απλά ένα domain, βάζεις περιεχόμενο, θα δείς πως βάζεις από την τάδε και δήνα πηγή, και όσο αναφορά το SEO θα του έλεγα, κοίτα αγόρι μου, το βράδυ πριν πέσεις για ύπνο, 1 ωρίτσα ασχολήσου με αυτά τα πράγματα τα οποία θα τα βρείς εδώ και εδώ!
Αυτό θα έλεγα στον φίλο μου!
και ο φίλος σου θα σου έλεγε, προτιμώ την μια ωρίτσα να την περάσω με την γυναίκα μου και με το παιδί μου, κάτι άλλο έχεις να μου προτείνεις;
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
kiriakosGR
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από kiriakosGR » 20 Ιούλ 2013 22:59

cordis έγραψε:
kiriakosGR έγραψε: Σας μιλάω με παραδέιγματα μέσα από το δικό μου site και συνεχίζετε να αμφισβητείτε πως μπορεί να προωθηθεί ένα site μόνο από την καλή θέληση και διάβασμα του ιδιοκτήτη!
εγώ καταλαβαίνω ότι εσύ το έκανες μόνος σου, εσύ καταλαβαίνεις ότι δεν έχουν όλοι το χρόνο που μπορείς να διαθέσεις εσύ;

kiriakosGR έγραψε:εχω απαντήσει σε παρόμοιες ερωτήσεις. αλλά ας απαντήσω και εδώ, ξεκινάς με ένα μπλογκ, δωρεάν, νοικιάζεις απλά ένα domain, βάζεις περιεχόμενο, θα δείς πως βάζεις από την τάδε και δήνα πηγή, και όσο αναφορά το SEO θα του έλεγα, κοίτα αγόρι μου, το βράδυ πριν πέσεις για ύπνο, 1 ωρίτσα ασχολήσου με αυτά τα πράγματα τα οποία θα τα βρείς εδώ και εδώ!
Αυτό θα έλεγα στον φίλο μου!
και ο φίλος σου θα σου έλεγε, προτιμώ την μια ωρίτσα να την περάσω με την γυναίκα μου και με το παιδί μου, κάτι άλλο έχεις να μου προτείνεις;
κοίτα να δεις που συμφωνείς μαζί μου αλλά δεν το ξέρεις. Το θέμα φίλε μου δεν ειναι αν έχει χρόνο ο άλλος, το θέμα είναι αν μπορεί να τα καταφέρει μόνος του!
http://www.dwrean.net Κατεβάστε δωρεάν και νόμιμα προγράμματα, Παιχνίδια, e-books

Άβαταρ μέλους
kiriakosGR
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από kiriakosGR » 20 Ιούλ 2013 23:05

Φυσικά και το ξέρω ότι πολυς κόσμος δεν έχει χρόνο και φυσικά αν θέλει να κάνει διαδικτυακή προωθηση το μαγαζί του θα αποτανθεί σε ειδικούς με πληρωμή.

Υπάρχει όμως ο κόσμος, ο ανεργος, αυτος που έχει χρόνο να κάτσει και να ψάξει μόνος του, αυτός λοιπόν δεν χρειάζεται σον και καλά τον πληρωμένο ειδικό. Απλά τα πράγματα.
http://www.dwrean.net Κατεβάστε δωρεάν και νόμιμα προγράμματα, Παιχνίδια, e-books

Άβαταρ μέλους
Kainourios
Ruby Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Kainourios » 20 Ιούλ 2013 23:08

Δε θέλω να συμμετέχω οπότε σβήνω και το μήνυμα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Kainourios την 20 Ιούλ 2013 23:25, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 20 Ιούλ 2013 23:11

κι εγώ μπορώ να γίνω bodybuilder γιατί είμαι άνθρωπος, αλλά δε μπορώ να γίνω ποτέ γιατί δε θα διαθέσω χρόνο ούτε βρίσκω νόημα για αυτό.

motivation speech ήθελες να κάνεις; μπορείς να γίνεις τα πάντα. όλοι μπορούν να κάνουν τα πάντα. η δύναμη είναι μέσα μας. κ.ο.κ.

ωραία είναι αυτά αλλά τελικά δε μπορείς να γίνεις τα πάντα, αλλά κάποια που θα επιλέξεις. εάν μπορείς να είσαι 10 πράγματα και έχεις επιλέξει μέσα σε αυτά να είσαι και αυτόνομος στο SEO δε σημαίνει ότι θα το επιλέξουν όλοι αυτό. κάποιοι θα επιλέξουν να φτιάχνουν φανταστικούς λουκουμάδες και κάποιοι άλλοι να λύνουν ολοκληρώματα. αυτοί οι τύποι θα πληρώσουν για SEO όπως εσύ θα πληρώσεις για να φας φανταστικούς λουκουμάδες.
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 20 Ιούλ 2013 23:14

και τέρμα τα σχόλια για τον στρατό. τα κατατάσσω στην πολιτική και αυτό δεν επιτρέπετε, γι' αυτό διαγράφω και την πρώτη παράγραφο στο παραπάνω μήνυμα.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
kiriakosGR
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από kiriakosGR » 20 Ιούλ 2013 23:26

Ότι είπες για το τι έιναι το μαρκετινγκ ακριβώς αυτό μεσες άκρες κάνω εγώ στην ιστοσελίδα μου. Οι χρήστες του site μου μπαίνουν με σκοπό να βρουν αυτό που προσφέρω, δωρεάν προγράμματα!!!! Αυτό ψάχνουν στο google, βλέπω τις λεξεις κλειδιά με τις οποίες μπαίνουν στο site. Με λίγα λόγια, δεν παραπλανεί το site, όταν θα ψάξει κάτι ο χρήστης του google και τον βγάλει το dwrean μπροστά του, αυτό θα πάρει. Το κέρδος μου είναι από διαφημίσεις google. και πιστεύω είναι ικανοποιητικό νούμερο

Άβαταρ μέλους
skapator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από skapator » 21 Ιούλ 2013 00:18

κλασσική ιστορία με τον Δαβίδ και τον Γολιάθ.
ή τον ΚΙΤ και το Γολιάθ για όποιους θυμούνται.

τουλάχιστον ξέρω που μπορώ να βρώ δωρεάν προγράματα πλέον και οτι επίσης μπορώ να πάω στο φεγγάρι για φεγγαρόπετρες.
1-2 ώρες την νύχτα τις έχω.
Νομίζω όλα είναι οκ τώρα.
ουγκαγκαμπουμ μπουμ χικ καπαγκουμ μπιρλιγκαγκα τελεία τζί άρ.

Thoughtless
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Thoughtless » 21 Ιούλ 2013 00:21

Ήρωες όσοι ασχολούνται ακόμα σοβαρά με το συγκεκριμένο θέμα! :D
it's all about contribution ...

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 21 Ιούλ 2013 01:16

φτάνει..
- follow me @twitter

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Internet Marketing, Social Media watch”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες