Θέλω να επικοινωνήσω με κάποιους ποδοσφαριστές αλλα δεν μπορώ .

Προβληματισμοί και ανταλλαγή ιδεών από την Επικαιρότητα και διάφορα άλλα θέματα.

Συντονιστής: Super-Moderators

Κλειδωμένο
PennyBal

Δημοσίευση από PennyBal » 09 Αύγ 2013 16:13

Γειά σας . Στις 30 Αυγούστου κλείνω 1 χρόνο με το αγόρι μου , στον οποίο αρέσουν κάποιοι ποδοσφαιριστές , όπως σε όλα τα αγόρια . Ο Σαλπιγγίδης , ο Χαριστέας και ο Ζαγοράκης . Έτσι σκέφτηκα σαν δώρο να προσπαθήσω να του φέρω έστω και έναν απο τους 3 στην πόλη του για να τους μιλήσει να τους δει , καταλαβαίνετε . Έψαξα στο ίντερνετ να βρω κάποιο email ή κάποιο τηλέφωνο ή κάτι άλλο για να επικοινωνήσω μαζί τους . Σχετικά με τον Χαριστέα δεν βρήκα τίποτα , σχετικά με τον Ζαγοράκη βρήκα 2 email και έστειλα μήνυμα και στα δυο αλλά χωρίς απάντηση μέχρι ώρας και σχετικά με τον Σαλπιγγίδη έστειλα στον ΠΑΟΚ μηνυμα , αφού μόνο αυτό βρήκα αλλά χωρίς απάντηση μέχρι ώρας και έστειλα σε ένα άλλο site σχετικό με τον ΠΑΟΚ αν μπορεί να με βοηθήσει , αλλά κλασικά χωρίς απάντηση . Δεν ξέρω τι άλλο να κάνω , όποιος μπορει να με βοηθήσει ή έχει κάποια άλλη ιδέα ας μου πει .... !!! Ευχαριστώ !!!

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 09 Αύγ 2013 16:34

ρωτήστε στο http://www.fmgreece.gr/
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Επικαιρότητα & Διάφορες Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες