Φιλοξενουμενος λογαριασμος και Λογαριασμος Πληρωμης!

σχετικά με το Google AdSense

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
liakos
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από liakos » 22 Σεπ 2013 23:14

Καλησπερα στην κοινοτητα

Εχω ενα blog που εμφανιζονται 2 διαφημισεις απο adsense.Ομως αντιμετωπιζω 2 προβληματα
1.Ο λογαριασμος μου ειναι φιλοξενουμενος και δεν μπορω να το αλλαξω καθως μου ζηταει url απο site δηλαδη .www.example.com ενω εγω εχω blogspot.com

2.Εχω λογαριασμο ταμιευτηριου στην πειραιως αλλα το google δεν δεχεται το ονομα του δικαιουχου στα ελληνικα.Μου λεει μη εγκυρη μορφη.Εχω δοκιμασει με λατινικους χαρακτηρες αλλα το βιβλιαριο τα γραφει με ελληνικα οποτε και αποτυγχανει!?

Θα εκτιμουσα καποια βοηθεια!!! :cry: :cry:

Άβαταρ μέλους
hliast

Δημοσίευση από hliast » 24 Σεπ 2013 12:54

liakos έγραψε:Καλησπερα στην κοινοτητα

Εχω ενα blog που εμφανιζονται 2 διαφημισεις απο adsense.Ομως αντιμετωπιζω 2 προβληματα
1.Ο λογαριασμος μου ειναι φιλοξενουμενος και δεν μπορω να το αλλαξω καθως μου ζηταει url απο site δηλαδη .www.example.com ενω εγω εχω blogspot.com

2.Εχω λογαριασμο ταμιευτηριου στην πειραιως αλλα το google δεν δεχεται το ονομα του δικαιουχου στα ελληνικα.Μου λεει μη εγκυρη μορφη.Εχω δοκιμασει με λατινικους χαρακτηρες αλλα το βιβλιαριο τα γραφει με ελληνικα οποτε και αποτυγχανει!?

Θα εκτιμουσα καποια βοηθεια!!! :cry: :cry:
1.βαζεις αυτο που εχει ας ειναι φιοξενουμενος
2.δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα γιατι και εμενα ελληνικα ειναι στην εθνικη
και λατινικα εγραψα το ονομα μεσα

liakos
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από liakos » 01 Οκτ 2013 18:16

ευχαριστω για την αποντηση αλλα συνεχιζω να αντιμετωπιζω το ιδιο προβλημα με τον λογαριασμο....τα στοιχεια μου ειναι ολα στα ελληνικα και μονο το ονομα στα αγγλικα και συνεχεια αποτυγχανει

Απάντηση

Επιστροφή στο “Google AdSense”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες