Προβλημα με βοηθο υποστιριξης της HP

Σχετικά με όλα τα Laptop, Netbook και Tablet PCs

Συντονιστές: Super-Moderators, Software & Hardware Moderators

Απάντηση
thelos257

Δημοσίευση από thelos257 » 20 Οκτ 2013 08:36

Καλησπερα σας αρχικα οπως ειμαι μεσα στα windows 8 μου πεταει καθε τρεις και λιγακι ενα μηνυμα το οποιο λεει: Λυπουμαστε δεν μπορεσαμε να ανοιξουμε τον βοηθο υποστιριξης της HP επιλεξτε ποιος λογαριασμος θα θελατε να το ανοιγει. Δεν μπορουν δυο λογαριασμοι να το ανοιγουν μονο ενας. Κατι τετοιο λεγει δεν πολυ καταλαβα :S

Πανω στον φορητο μονο ενα λογαριασμο χρηστη εχω δεν εχω αλλον δεν καταλαβα τι εννοει και πως το κανω αυτο ;

Ευχαριστω πολυ για την βοηθεια σας.

Άβαταρ μέλους
giannis17
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από giannis17 » 20 Οκτ 2013 12:57

Πας στον πίνακα ελέγχου (πας το ποντίκι στα δεξιά της οθόνης και είναι το εικονίδιο με το γρανάζι), πας στα προγράμματα και καταργείς ότι λέει HP εκτός από το quick launch buttons. Είναι όλα άχρηστα ουσιαστικά. Μετά δεν θα σου βγάζει σπαστικά μηνύματα και θα δουλεύει και κάπως πιο γρήγορα.
"There is only one problem with common sense; it’s not very common."
– Milt Bryce

thelos257

Δημοσίευση από thelos257 » 20 Οκτ 2013 17:55

[quote="giannis17"]Πας στον πίνακα ελέγχου (πας το ποντίκι στα δεξιά της οθόνης και είναι το εικονίδιο με το γρανάζι), πας στα προγράμματα και καταργείς ότι λέει HP εκτός από το quick launch buttons. Είναι όλα άχρηστα ουσιαστικά. Μετά δεν θα σου βγάζει σπαστικά μηνύματα και θα δουλεύει και κάπως πιο γρήγορα.[/quote]
Σε ευχαριστω πολυ φιλε Γιαννη το θεμα μου εμενα ειναι να βρω λυση χωρις να κανω αφαιρεση προγραμματων.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Φορητοί Υπολογιστές”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες