Ε-shop με προσκλητήρια γάμου

Προβληματισμοί και ανταλλαγή ιδεών από την Επικαιρότητα και διάφορα άλλα θέματα.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Paris Platanias
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Paris Platanias » 05 Νοέμ 2013 00:56

Εψαχνα προχθές να βρώ χειροποίητα προσκλητήρια γάμου για ενα φιλικό ζευγάρι που παντρευεται και είδα την αγορά να έχει κατακλυστεί απο ηλεκτρονικά καταστήματα αυτής της μορφής .

Πόσο κοστίζουν τα προσκλητήρια και εχει μινιμουμ ποσότητα?

Είδα πάντως 2 που μου αρεσαν το ενα λέγεται www.momenti.gr και ήταν πολύ ενημερωτικό, με καλές φωτογραφίες και υλικό αλλά και οικονομικά προσκλητήρια.

Το αλλο ήταν το , δεν μπορώ να το θυμηθώ, specialmomnets.gr που είχε διάφορα θέματα και ήταν αρκετα ενημερωτικό.

Πως φτιάχνονται τα προσκλητήρια, τα χειροποίητα και είναι τόσο πολυπόθητα και μπορέι να φτιάξει κάποιος μονος του?
Paris Platanias
World Class Web Design
http://www.internetatmajor.com | Create miracles

andreaslll

Δημοσίευση από andreaslll » 05 Νοέμ 2013 01:39

Paris Platanias έγραψε:Εψαχνα προχθές να βρώ χειροποίητα προσκλητήρια γάμου για ενα φιλικό ζευγάρι που παντρευεται και είδα την αγορά να έχει κατακλυστεί απο ηλεκτρονικά καταστήματα αυτής της μορφής .

Πόσο κοστίζουν τα προσκλητήρια και εχει μινιμουμ ποσότητα?

Είδα πάντως 2 που μου αρεσαν το ενα λέγεται www.momenti.gr και ήταν πολύ ενημερωτικό, με καλές φωτογραφίες και υλικό αλλά και οικονομικά προσκλητήρια.

Το αλλο ήταν το , δεν μπορώ να το θυμηθώ, specialmomnets.gr που είχε διάφορα θέματα και ήταν αρκετα ενημερωτικό.

Πως φτιάχνονται τα προσκλητήρια, τα χειροποίητα και είναι τόσο πολυπόθητα και μπορέι να φτιάξει κάποιος μονος του?
Παράξενο να βρήκες το site και να μην το αναγνώρισες, αφού σύμφωνα με την ιστοσελίδα σου το έχεις φτιάξει εσύ. Αρχή Αλτσχάιμερ το λένε αυτό.

Πολύ καλή και η προσπάθεια να δώσεις μερικά credits στον ανταγωνιστή σου (αυτόν που αντέγραψες δηλαδή), γιατί όμως ρε παιδί μου άλλαξες τη σειρά των γραμμάτων; Μήπως έχεις και δυσλεξία;

Πρόσεξε φίλε μου, αν έχεις αλτσχάιμερ μαζί με δυσλεξία, τα πράγματα είναι πολύ σοβαρά!

alou
Script Master
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από alou » 05 Νοέμ 2013 12:16

andreaslll έγραψε:
Πρόσεξε φίλε μου, αν έχεις αλτσχάιμερ μαζί με δυσλεξία, τα πράγματα είναι πολύ σοβαρά!
:lol: Just printed: Τροπσηλκτήρια Μάγου της Νταϊνας και του Κάρολου.

@platanias: μάλλον ήταν πιο χαζή η προσπάθειά σου από όσο θεώρησες ότι είναι αυτοί που απευθύνεσαι.

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 05 Νοέμ 2013 13:35

έλεος;
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
charavge

Δημοσίευση από charavge » 05 Νοέμ 2013 14:16

Paris Platanias έγραψε:και είναι τόσο πολυπόθητα
:o :o

Απάντηση

Επιστροφή στο “Επικαιρότητα & Διάφορες Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης