Πρόβλημα με το widgjet φορμας επικοινωνιας, BOΗΘΕΙΑ!!!

θέματα που αφορούν τον Blogger.com (Blogspot) και τα blogs που κάνουν hosting στην πλατφόρμα αυτή.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
gozzila100

Πρόβλημα με το widgjet φορμας επικοινωνιας, BOΗΘΕΙΑ!!!

Δημοσίευση από gozzila100 » 13 Νοέμ 2013 15:58

Καλησπέρα παιδια! !είμαι καινουριο στο χωρο του blogging και λογικο ειναι να αντιμετοπισω προβληματα. Σημερα προσπαθησα να βαλω ένα contact form στο blog.. στην αρχη κατι καταφερα.. αλλα μετα ήθελα να το βάλω σε μια σελίδα ξεχωριστα και οταν παταω πανω στην απιλογη της σελιδασ να μου ανοιγει τη σελιδα με τη φορμα πανω. Κατι εκανα λαθος και δε μου βγηκε .. παω να το κανω απο την αρχη και οταν παταω "add widget" επιλεγω τη φορμα, μου λεει οτι μπήκε. αλλα στη διαάταξη δε μπορώ να το η δω!! τι γινεται γιατι θα τρελαθω.. δε μπορω να κανω κάτι τοσο απλο? τα νεβρα μου!! :@

ο κωδηκας του ειναι αυτος

<b:widget id='ContactForm1' locked='false' title='Φόρμα επικοινωνίας' type='ContactForm'>
<b:includable id='main'>
<b:if cond='data:title != &quot;&quot;'>
<h2 class='title'><data:title/></h2>
</b:if>
<div class='contact-form-widget'>
<div class='form'>
<form name='contact-form'>
<p/>
<data:contactFormNameMsg/>
<br/>
<input class='contact-form-name' expr:id='data:widget.instanceId + &quot;_contact-form-name&quot;' name='name' size='30' type='text' value=''/>
<p/>
<data:contactFormEmailMsg/> <span style='font-weight: bolder;'>*</span>
<br/>
<input class='contact-form-email' expr:id='data:widget.instanceId + &quot;_contact-form-email&quot;' name='email' size='30' type='text' value=''/>
<p/>
<data:contactFormMessageMsg/> <span style='font-weight: bolder;'>*</span>
<br/>
<textarea class='contact-form-email-message' cols='25' expr:id='data:widget.instanceId + &quot;_contact-form-email-message&quot;' name='email-message' rows='5'/>
<p/>
<input class='contact-form-button contact-form-button-submit' expr:id='data:widget.instanceId + &quot;_contact-form-submit&quot;' expr:value='data:contactFormSendMsg' type='button'/>
<p/>
<div style='text-align: center; max-width: 222px; width: 100%'>
<p class='contact-form-error-message' expr:id='data:widget.instanceId + &quot;_contact-form-error-message&quot;'/>
<p class='contact-form-success-message' expr:id='data:widget.instanceId + &quot;_contact-form-success-message&quot;'/>
</div>
</form>
</div>
</div>
<b:include name='quickedit'/>
</b:includable>
</b:widget>

Απάντηση

Επιστροφή στο “Blogspot.com - Blogger”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες