Πρέπει να αγοράσω καλή καρέκλα γραφείου (σε καλή τιμή) ακούω τις προτάσεις σας !

Προβληματισμοί και ανταλλαγή ιδεών από την Επικαιρότητα και διάφορα άλλα θέματα.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
asteriosg

Πρέπει να αγοράσω καλή καρέκλα γραφείου (σε καλή τιμή) ακούω τις προτάσεις σας !

Δημοσίευση από asteriosg » 20 Νοέμ 2013 03:32

Πρέπει να αγοράσω καλή καρέκλα γραφείου (σε καλή τιμή όμως όσο το δυνατόν γίνεται οικονομικότερη !!!) ακούω τις προτάσεις σας από τη δική σας εμπειρία, αν έχετε δοκιμάσει κάποια συγκεκριμένη και είστε ικανοποιημένος αρκετά, παρακαλώ πολύ να μου την προτείνεται !

Χρειάζομαι μια καρέκλα γραφείου στην οποία θα περνώ αρκετές ώρες και θέλω να νιώθω άνετα, να στηρίζει τη πλάτη και το σώμα, να έχει βάσεις στήριξης των χεριών.

Προτείνετε μαγαζιά, καρέκλες, σας ακούω.. μπορεί να σας φανεί περίεργο το θεματάκι που άνοιξα αλλά λόγο του ότι για χρόνια κάθομαι σε μια καρέκλα γραφείου με χάλια πλάτη το θέμα δεν είναι καθόλου αστείο πια :(

Άβαταρ μέλους
Khronos

Δημοσίευση από Khronos » 20 Νοέμ 2013 10:01

http://www.plaisio.gr/epipla-grafeiou/e ... RO-006.htm

Αυτή έχω στη δουλειά και στο σπίτι και είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Άβαταρ μέλους
burnmind
Script Master
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από burnmind » 20 Νοέμ 2013 11:11

Πήγαινα να πάρω μια αρκετά φθηνότερη, αλλά έκανα το "λάθος" και κάθησα για δοκιμή σε αυτή επειδή μου "χτύπησε" στο μάτι, και τελικά δεν κατάφερα να μην την αγοράσω.

Άβαταρ μέλους
panxer
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από panxer » 20 Νοέμ 2013 11:19

burnmind έγραψε:Πήγαινα να πάρω μια αρκετά φθηνότερη, αλλά έκανα το "λάθος" και κάθησα για δοκιμή σε αυτή επειδή μου "χτύπησε" στο μάτι, και τελικά δεν κατάφερα να μην την αγοράσω.
Και εγώ αυτήν έχω. Αρκετά ικανοποιημένος. Το μονο μειονέκτημα που βρισκω ειναι ότι δε ρυθμίζονται τα πλαϊνά σε ύψος.

Άβαταρ μέλους
ideal

Δημοσίευση από ideal » 23 Νοέμ 2013 17:06

Βασικα νομιζω οτι πρεπει να δοκιμασεις μονος σου τι σε βολευει γιατι παιζει ρολο το βαρος αλλα και οι διαστασεις (σωματοτυπος)...
Δεν μπορούμε να λύσουμε τα προβλήματά μας χρησιμοποιώντας τον ίδιο τρόπο σκέψης που χρησιμοποιήσαμε όταν τα δημιουργήσαμε. -Α. Einstein

Rent a Car

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 23 Νοέμ 2013 20:00

γενικά του ΙΚΕΑ όσες έχουν 100 και πάνω είναι ωραίες και αναπαυτικές.
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
martkonsta
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από martkonsta » 25 Νοέμ 2013 03:30

Αυτην σκόπευα να προτείνω κι εγώ απλά είδα ότι ο φίλος θέλει οικονομική καρέκλα
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
CyberCr33p
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από CyberCr33p » 25 Νοέμ 2013 10:42

Μιας και το θέμα αφορά καρέκλες, έχει κανείς να προτείνει καλή καρέκλα ανεξάρτητα του κόστους;

Άβαταρ μέλους
Cha0s
SysAdmin

Δημοσίευση από Cha0s » 25 Νοέμ 2013 13:54

Για οικονομική, έχω πάρει μία τέτοια http://www.praktiker.gr/p/polythrona-gr ... ayri-33224 και δεν έχω κανένα πρόβλημα :)

Αναπαυτική, και γενικά καλή κατασκευή.
Περνάω άπειρες ώρες πάνω στην καρέκλα.

Άβαταρ μέλους
panxer
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από panxer » 25 Νοέμ 2013 18:15

CyberCr33p έγραψε:Μιας και το θέμα αφορά καρέκλες, έχει κανείς να προτείνει καλή καρέκλα ανεξάρτητα του κόστους;
Έχω κάτσει 60 ώρες σε Herman Miller Aeron μέσα σε μια 5 μέρες, και μπορώ να πω ότι αξίζει τα λεφτά της.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Επικαιρότητα & Διάφορες Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες