Προβλημα με διαταξη στο blogger - 2

θέματα που αφορούν τον Blogger.com (Blogspot) και τα blogs που κάνουν hosting στην πλατφόρμα αυτή.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
NENA545

Δημοσίευση από NENA545 » 30 Νοέμ 2013 16:20

Καλησπέρα ! Σας παρακαλω μπορείτε να βοηθήσετε; Διατηρώ ένα σχολικό blog στο blogger πρόσφατα όμως εξαφανίστηκε στην αρχική σελίδα όλη η πλαινή στήλη με παραπομπές σε δημοσιεύσεις κλπ και έχουν πάει ολα κάτω επο το κείμενο στο τέλος!
Αυτο συβαίνει μόνο στην αρχική σελίδα ενώ αν μπεις σε κάθε ανάρτηση χωριστά τότε έχεις κανονική εικόνα..
Δοκίμασα ότι μπορούσα..επαναδιαταξη χειροκινητα ;-οχι!
σμικρυνση με πείραγμα απο τα html των διαστάσεων των πρόσφατων βίντεο; -οχι!
επαναφορά στο πρόχειρο των τριων τελευταίων αναρτήσεων (απο τοτε που παρουσιαστηκε το προβλημα); - οχι !

Μήπως έχετε να μου προτείνετε κάποια λύση γιατι στην προηγούμενη αναρτηση με παρομοιο προβλημα δεν κατάλαβα τι έφταιγε;
- ζητω συγγνώμη που ανεβάζω παρόμοιο τοπικ!

το blog είναι εδώ!http://e1dimxanthis.blogspot.gr/

Marios-Dimiwise
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Marios-Dimiwise » 30 Νοέμ 2013 16:59

Το είχα πάθει και εγώ στο παρελθόν, αλλά μόνο με μερικά templates μου τα εμφανιζε κατω απο τις αναρτησεις. Μήπως αν αλλάξεις template λυθεί το πρόβλημα.

Άβαταρ μέλους
lefta4klik
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από lefta4klik » 30 Νοέμ 2013 17:32

Καλησπέρα
Αν αλλάξει template σίγουρα θα λυθεί το πρόβλημα μιας και το πρόβλημα σίγουρα είναι μέσα στον κώδικα του προτύπου ή κάποιου javascript.

Nena θυμάσαι τις αλλαγές που έκανες προτού σου βγάλει αυτό το σφάλμα?

Madam Frikaro
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Madam Frikaro » 26 Δεκ 2013 00:39

Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά σε όλους! Έχω φτιάξει ένα ψυχαγωγικό και ενημερωτικό blog

http://madam-frikaro.blogspot.gr/ Ρίξτε μια ματιά by the way....

και έχω ένα προβληματάκι. Όταν κάνω share στο facebook δεν μου δίνει την επιλογή να αλλάξω την μικρογραφία με αποτέλεσμα να μου βάζει από μόνο του είτε την φωτό από την κεφαλίδα είτε από κάποιο banner που έχω μέσα στο blog. Αν μπορεί να βοηθήσει κάποιος θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Blogspot.com - Blogger”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες