ΚΑΡΤΑ ΗΧΟΥ ΚΑΙ ΗΧΕΙΑ HELP

Προβλήματα που αντιμετωπίζουμε χρησιμοποιώντας κάποια από τις συσκευές που απαρτίζουν τους Η/Υ μας.

Συντονιστές: Super-Moderators, Software & Hardware Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Bravejohn

Δημοσίευση από Bravejohn » 10 Νοέμ 2003 12:54

Θέλω ν αγοράσω ηχεία σχετικά καλά!Να βγάζουν δυνατό ήχο!Δε ξέρω τι κάρτα ήχου έχω,αλλά τον πήρα σε πακέτο τον υπολογιστή πριν 2 χρόνια(P4 1.7GHz)και μάλον δε θα ναι καλή γιατί και η κάρτα γραφικών που είχε ήταν μάπα!Μπορείτε να προτείνεται κάτι καλό;Μια καλή κάρτα ήχου και καλά ηχεία!Κάτι που να έχει καλή σχέση τιμής-ποιότητας!Με γύρω στα 300 ευρώ μπορώ να βρω κάτι καλό;

Άβαταρ μέλους
greekbytes
WebDev Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από greekbytes » 10 Νοέμ 2003 14:07

Apo sistimata ixou ksero poli liga pragmata, sigoura ta paidia tha skeftoun kati kalitero, alla rikse mia matia se proionta tou e-shop.gr i sto plaisio (apo times den einai kalitero pantos) . px:

YAMAHA NS-P220S
ΗΧΕΙΑ PHILIPS A.3 600
CREATIVE LIVE PLAYER 5.1

De nomizo oti xreiazetai na doseis pola xrimata gia na exeis kalo ixo sto spiti sou. Tora an thes na kaneis parties klp sigoura kati tetoio de sou kanei...

Άβαταρ μέλους
Bravejohn

Δημοσίευση από Bravejohn » 10 Νοέμ 2003 15:05

Ευχαριστώ!Βασικά μου είπαν για τα altec lansing 621 ότι είναι κορυφαία αλλά δεν τα βρίσκω στην αγορά!Πιο πολύ μ ενδιαφέρουν τα 2.1 γιατί τα θέλω για mp3,όχι για ταινίες!Αλλά τα phillips φαίνονται πολύ καλά!

Απάντηση

Επιστροφή στο “PC Hardware”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες