ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΣ!

Ας χαλαρώσουμε και λίγο... Aς κουτσομπολέψουμε μια σταλιά, ας πούμε και κανένα ανέκδοτο!

Συντονιστές: theiapythia, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Rapid-eraser
WebDev Moderator
Επικοινωνία:

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΣ!

Δημοσίευση από Rapid-eraser » 17 Νοέμ 2003 22:29

Είναι μια μπανάνα, ένα αγγούρι και ένα πέος και συζητάνε. Λέει η μπανάνα:
- «Εμένα μου κάνουν τα πιο φρικτά. Μου βγάζουν την πέτσα σιγά σιγά και μετά με δαγκώνουν».
Πετάγεται το αγγούρι και λέει:
- «Σιγά, εμένα μου κάνουν χειρότερα. Πρώτα με γδέρνουν, μετά με κόβουν κομματάκια και μετά με τρώνε».
Λέει και το πέος μετά:
- «Σιγά, ρε παιδιά, τα φρικτά που σας κάνουν. Εμένα με βάζουν σ' ένα σακουλάκι, με χώνουν σε μια σπηλιά και με κουνάνε ώσπου να ξεράσω».
Cu, Rapid-eraser, Tα αγαθά copies κτώνται.
Love is like oxygen, You get too much you get too high
Not enough and you're gonna die, Love gets you high

Άβαταρ μέλους
iNDEFiXOULA

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΣ!

Δημοσίευση από iNDEFiXOULA » 19 Νοέμ 2003 23:15

Θα τσακωθούμε λέμεεεεε..... μακρυά τα χέρια σου απο τον Σκλάβο.... :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! Γιούλη μου δεν θα μαλώσουμε (μη τους κάνουμε και τη χάρη δηλαδή) άκου τι θα γίνει..θα το ρίξουμε κορώνα-γράμματα!:D
:lol: :lol: :lol: :lol:

P.S. Ο Σκλάβος τί λέει για όλα αυτά??? Εδώ σφάζονται βρεεεεε!! Και δεν παίρνεις θέση??? :hammer: :hammer: :lol: :lol: :lol:

Άβαταρ μέλους
gvard
Honorary Member
Επικοινωνία:

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΣ!

Δημοσίευση από gvard » 20 Νοέμ 2003 01:14

iNDEFiXOULA έγραψε:Θα τσακωθούμε λέμεεεεε..... μακρυά τα χέρια σου απο τον Σκλάβο.... :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! Γιούλη μου δεν θα μαλώσουμε (μη τους κάνουμε και τη χάρη δηλαδή) άκου τι θα γίνει..θα το ρίξουμε κορώνα-γράμματα!:D
:lol: :lol: :lol: :lol:

P.S. Ο Σκλάβος τί λέει για όλα αυτά??? Εδώ σφάζονται βρεεεεε!! Και δεν παίρνεις θέση??? :hammer: :hammer: :lol: :lol: :lol:
?!

Μέχρι τώρα πίστευα οτι όλες οι γυναικές ψάχνουν να βρουν τον Βαρδίκο της ζωής τους, αλλά τελικά είδα οτι ο Βαρδίκος έχει το όνομα και ο Σκλάβος τη χάρη :)
Με εκτίμηση,
Γιώργος Βαρδίκος
Φιλοξενία ιστοσελίδων - Cloud Servers στην Ελλάδα

Άβαταρ μέλους
Youli
Honorary Member

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΣ!

Δημοσίευση από Youli » 20 Νοέμ 2003 12:47

iNDEFiXOULA έγραψε:ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! Γιούλη μου δεν θα μαλώσουμε (μη τους κάνουμε και τη χάρη δηλαδή) άκου τι θα γίνει..θα το ρίξουμε κορώνα-γράμματα!
Λες ε??? :roll: :roll: :roll: :roll: οκ... παίζουμε... κορώνα χάνεις, γράμματα κερδίζω, πάει ???? :kaloe: :kaloe: :kaloe: :kaloe:

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΣ!

Δημοσίευση από cordis » 20 Νοέμ 2003 22:28

εγώ κορίτσια δεν ξέρω τίποτα... η Έλλη μου κλίνει τα ραντεβού.. εκείνη μαζεύει και τα λεφτά... συνεννοηθείτε μαζί της για την σειρά προτεραιότητας... :P :kaloe: :kaloe: :kaloe: :kaloe: :P
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Απάντηση

Επιστροφή στο “Χαλαρά κι Ανάλαφρα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης