Παραγγελία πληκτρολογίου και ακουστικών

Προβληματισμοί και ανταλλαγή ιδεών από την Επικαιρότητα και διάφορα άλλα θέματα.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
JohnMorf
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από JohnMorf » 09 Φεβ 2014 00:14

Καλησπέρα. Σήμερα νωρίτερα παρήγγειλα ένα πληκτρολόγιο steelseries 6gv2 και ένα ζευγάρι ακουστικά που ήθελε ο πατέρας μου, αλλά βρήκε μια καλύτερη προσφορά αλλού. Έτσι θέλω να ακυρώσω την παραγγελία εν μέρη, βγάζοντας μόνο τα ακουστικά από αυτή... Η παραγγελία έγινε από το Cosmodata... :banana: Ξέρει κάποιος πως μπορώ να το κάνω; Στο σαιτ τους δε βρήκα επιλογή για ακύρωση... Τηλεφωνικά σήμερα δεν απάντησαν ...ήταν κάπως αργά βέβαια... Να τους καλέσω τη Δευτέρα; Έστειλα ήδη ένα εμαιλ λέγοντας τι αλλαγή θέλω να γίνει... Θα με γράψουν;
Του Μπι ορ νοτ του μπι; Δατς δε κουέστιον...

Άβαταρ μέλους
artemioskas
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από artemioskas » 09 Φεβ 2014 16:51

Καλησπέρα Γιάννη!

Δεν θα έχεις πρόβλημα, μην ανησυχείς. Θα δουν το email και θα σου στείλουν. Εάν μπορείς να τους πάρεις και τηλέφωνο τη Δευτέρα το πρωί, ακόμη καλύτερα.

Σήμερα είναι λίγο δύσκολο να σου απαντήσουν, ειδικά σε τηλέφωνο, καθώς είναι κλειστά...
-- Η φωτογραφία είναι μια αυστηρή και εκθαμβωτική ποίηση του πραγματικού... Άνσελ Άνταμς --
Ψάχνεις ανδρικά και γυναικεία παπούτσια; | Personal Blog

Άβαταρ μέλους
JohnMorf
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από JohnMorf » 09 Φεβ 2014 17:47

ευχαριστώ! Στην περίπτωση που φέρουν και τα δύο προϊόντα, (υποθετικά) μπορώ να πω πως έστειλα email για ακύρωση και να πάρω το ένα από τα δύο και πληρώνοντας το ένα από τα δύο (προϊόντα)
Του Μπι ορ νοτ του μπι; Δατς δε κουέστιον...

Απάντηση

Επιστροφή στο “Επικαιρότητα & Διάφορες Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες