Πρόβλημα με το adsense

σχετικά με το Google AdSense

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
man1987

Πρόβλημα με το adsense

Δημοσίευση από man1987 » 11 Φεβ 2014 16:26

Καλησπέρα παιδιά !

Βλέπω ότι όλες οι διαφημίσεις του adsense στο blog είναι κάπως έτσι(Όπως έχω ανεβάσει στην εικόνα παρακάτω)

Ενώ μπαίνω στο adsense και μου δειχνει κανονικα προβολες διαφημισης κλπ τα έσοδα ειναι μηδενικά σχεδόν.

Άλλο ένα περίεργο είναι ότι κάθε φορά που κάνω ανανέωση στο blog, ενώ πάει να μου δείξει κανονικα κάποια διαφήμιση απο adsense, μετά από ένα δευτερόλεπτο αλλάζει και εμφανίζει αυτές(Που έχω ανεβάσει στην εικόνα)

Δεν ξέρω πολλά πράγματα. Αν θα μπορούσε κάποιος να με βοηθήσει, θα χαιρόμουν !

PS. 3 διαφημίσεις έχω στο blog, όχι παραπάνω.
Συνημμένα
11.jpg

Άβαταρ μέλους
michalis1984

Πρόβλημα με το adsense

Δημοσίευση από michalis1984 » 12 Φεβ 2014 01:03

Αυτό που σου αλλάζει τις διαφημίσεις.. σου τις αλλάζει μόνο στο blog σου ή γενικά παντού;
πχ. εδώ στο freestuff βλέπεις adsense ή σου τις αλλάζει και αυτές;

Υπάρχει ένας "ιός" που κολλά σε browsers και αλλάζει παντού τις διαφημίσεις του adsense σε "δικές του" διαφημίσεις και έτσι βγάζει χρήματα ο δημιουργός του, αφού όποιος χρησιμοποιεί τον συγκεκριμένο μολυσμένο browser βλέπει παντού στο ιντερνετ τις "δικές του" διαφημίσεις!

Τσέκαρε στα extensions ή τα addons του browser σου για κανένα περίεργο extension που κατα πάσα πιθανότητα δεν θα μπορείς να απενεργοποιήσεις. Επίσης κάνε install Safari και δοκίμασε να μπείς στο blog σου με εκείνον. Φαντάζομαι θα εμφανίζονται μια χαρά.
best seller

Απάντηση

Επιστροφή στο “Google AdSense”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες