ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ DVD BOHΘΕΙΑ

Προβλήματα που αντιμετωπίζουμε χρησιμοποιώντας κάποια από τις συσκευές που απαρτίζουν τους Η/Υ μας.

Συντονιστές: Super-Moderators, Software & Hardware Moderators

Απάντηση
ina39

ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ DVD BOHΘΕΙΑ

Δημοσίευση από ina39 » 12 Νοέμ 2003 04:47

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ DVD. ΛΟΙΠΟΝ ΑΣ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΠ ΤΗΝ ΑΡΧΗ. ΑΝΟΙΓΩ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ DVD ΑΠΟ ΤΟ DVD DECRYPTER , ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΕΚΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΤΑΩ DECRYPTER. (KAI ΑΠΟΘΗΚΕΥΕΙ ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΑΥΤΑ ΣΤΟ ΣΚΛΗΡΟ ΔΙΣΚΟ).ΜΕΤΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΦΑΚΕΛΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΚΛΗΡΟ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΒΑΖΩ AΛΛΟΥΣ 2 ΦΑΚΕΛΟΥΣ ΤΟ VIDEO_TS KAI AUDIO_TS. ΜΕΤΑ ΑΝΟΙΓΩ ΤΟ DVD SHRINK 3.0 BETA 5 KAI ΠATAΩ OPEN ΑΝΟΙΓΩ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΚΛΗΡΟ(ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΑΠΟΘΗΚΕΥΤΙΚΕ ΑΠΟ ΤΟ DVD DECRYPTER) META ΠΑΤΑΩ BACKUP KAI ΤΗΝ ΒΑΖΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΦΑΚΕΛΟ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑ ΠΡΙΝ TO VIDEO_TS. ΤΕΛΕΙΩΣΑ Μ ΑΥΤΟ .
ΑΝΟΙΓΩ ΤΟ ΝΕRO6 KAI TΣΕΚΑΡΩ ΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ VERIFY DATA ON DISC AFTER BURNING KAI TO FINALIZE DISC. KAI META BURN .ΤΑ ΚΑΝΩ ΣΩΣΤΑ???ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ PLS ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΤΙΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΣΤΟ OYTE STO PLAYSTATION MONO ΣΤΟ PC

Άβαταρ μέλους
Nkapa
Honorary Member
Επικοινωνία:

ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ DVD BOHΘΕΙΑ

Δημοσίευση από Nkapa » 12 Νοέμ 2003 10:02

Οταν γράφεις το DVD τα αρχεία τα ρίχνεις κατευθείαν μέσα στο δισκάκι?Αν ναι πρέπει να τα βάλεις μέσα σε ένα φάκελο VIDEO_TS. Είχα κι εγώ τέτοια προβλήματα με το Nero 6 και έβαλα το παλιό και δεν είχα κανένα πρόβλημα. Δοκίμασε αν θες και το Clone DVD για μένα είναι καλύτερο.

Άβαταρ μέλους
Nkapa
Honorary Member
Επικοινωνία:

ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ DVD BOHΘΕΙΑ

Δημοσίευση από Nkapa » 14 Νοέμ 2003 11:17

Τελικά τι έκανες τα κατάφερες?

ina39

ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ DVD BOHΘΕΙΑ

Δημοσίευση από ina39 » 14 Νοέμ 2003 21:18

ΒΑΣΙΚΑ ΕΓΓΡΑΨΑ ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ Η ΟΠΟΙΑ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΟ PC ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΚΑΙ ΣΕ PLAYSTATION KAI ΔΕΝ ΕΠΑΙΖΕ.

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ DVD BOHΘΕΙΑ

Δημοσίευση από cordis » 14 Νοέμ 2003 22:48

to playstation einai poli epilektiko se antigramena DVDs...
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Απάντηση

Επιστροφή στο “PC Hardware”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες