Ας χαρούμε το W24 Forum!

Search Engine Optimization, Search Engine Positioning, Τρόποι προώθησης των σελίδων μας

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators, SEM Moderators

Απάντηση
kotoulis

Ας χαρούμε το W24 Forum!

Δημοσίευση από kotoulis » 28 Μαρ 2014 23:09

Μόλις έφαγα ban από το forum W24 επειδή είπα την αλήθεια. Μπορείτε να δείτε την αρχή του Post εδώ: http://w24.gr/index.php?/topic/1878-%CF ... B9-google/

Και την συνέχεια της εδώ: http://w24.gr/index.php?/topic/1895-%CF ... %84%CE%B1/

Ο λόγος που έφαγα BAN είναι επειδή με τα λεγόμενα τους "έκραζα". Πράγμα που δεν ισχύει. Ένας άνθρωπος είμαι που προσπαθούσε να καταλάβει τι είχε γίνει.

Αφού μπορεί να μην ξέρω τι μου γίνεται, μπορεί να μου πουν εδώ οι Administrator αυτού του forum αν όντως έφταιξα; Να μου δείξουν "που "έκραξα" (πέρα βέβαια απο το 2ο post αφού μίλησα γεμάτος θυμό απο την αδικία)

Έφταιξα που είπα την αλήθεια; Έφταιξα που ζητούσα να μάθω περισσότερα; Αν μη τι άλλο παναγία μου.. ΣΕ ΤΙ ΛΟΙΠΟΝ διαφέρουμε απο τους πολιτικούς της χώρας μας κάνοντας όλα αυτά;

Ας μιλήσει ο κόσμος να κρίνει την αλήθεια που δεν είναι χαζός.

Ευχαριστώ.

seeder

Ας χαρούμε το W24 Forum!

Δημοσίευση από seeder » 28 Μαρ 2014 23:30

Εγω δεν καταλαβα τι ακριβως εκανες και εφαγες Ban , περα απο το γενικο οτι παραβιασες τους ορους του site ....

Σε γενικες γραμμες ομως επειδη παρακολουθω το W24 ξερω οτι οι διαχειριστες ειναι πολυ διαλακτικοι και ανεχωνται πολλα ..

Οπως και να χει παντως αναφερωντας το προβλημα σου εδω ειναι σιγουρο οτι τους κανεις δωρεαν διαφιμιση (εστω και κιτρινη) και δινεις στο W24 σεο points !

kotoulis

Ας χαρούμε το W24 Forum!

Δημοσίευση από kotoulis » 28 Μαρ 2014 23:34

Μα πες τα ρε άνθρωπε.
Ούτε εγώ κατάλαβα τι έκανα. Και δεν παραβίασα καμία μα καμία πολιτική τους (Στο πρώτο post έτσι).
Να μας πει ένας admin λοιπόν τι θα έκανε στην θέση τους; Εγώ αυτό θέλω να μάθω.

Π.Σ - Σε καμία περίπτωση δεν τους διαφημίζω. Ούτε να τους βλέπω δεν θέλω.

Thoughtless
Επικοινωνία:

Ας χαρούμε το W24 Forum!

Δημοσίευση από Thoughtless » 28 Μαρ 2014 23:45

Κωτουλης, καλλητεχνικό ξεκατινάζ;

Επείδη φαίνεσαι νέος στο internet, θα σου δωσω μια συμβουλή. Αν νιώθεις ότι αδικήθηκες κάπου, σε κάποιο σιτε/φορουμ κλπ ... προχώρα στο επόμενο. Χρόνο χάνεις.

Επίσης, όταν κράζεις μία εταιρία σε ένα δημόσιο χώρο (βλ. φόρουμ), υπόλογος στον νόμο -σε περίπτωση μηνύσεων- είναι το φορουμ και ο ιδιοκτήτης του... όχι εσύ.
it's all about contribution ...

kotoulis

Ας χαρούμε το W24 Forum!

Δημοσίευση από kotoulis » 28 Μαρ 2014 23:56

Δηλαδή θέλεις να μου πεις ότι έκραξα; δείξε μου μια φράση που έκραξα κάποια συγκεκριμένη εταιρεία;

Άβαταρ μέλους
alexisitsios

Ας χαρούμε το W24 Forum!

Δημοσίευση από alexisitsios » 29 Μαρ 2014 06:29

kotoulis έγραψε:Μόλις έφαγα ban από το forum W24 επειδή είπα την αλήθεια. Μπορείτε να δείτε την αρχή του Post εδώ: http://w24.gr/index.php?/topic/1878-%CF ... B9-google/

Και την συνέχεια της εδώ: http://w24.gr/index.php?/topic/1895-%CF ... %84%CE%B1/

Ο λόγος που έφαγα BAN είναι επειδή με τα λεγόμενα τους "έκραζα". Πράγμα που δεν ισχύει. Ένας άνθρωπος είμαι που προσπαθούσε να καταλάβει τι είχε γίνει.
Ο λόγος που έφαγες BAN είναι επειδή μπήκες στο σπίτι μας και άρχισες να γαυγίζεις χωρίς λόγο και να μας κατηγορείς ότι τα ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ από εταιρείες. Δεν είμαστε υποχρεωμένοι λοιπόν να καθόμαστε να το ανεχόμαστε αυτό. Μέχρι το σημείο που ισχυρίζεσαι ότι αναφέρεις την αλήθεια, κανένας δεν σε πείραξε. Μάθε να κάνεις αυτοκριτική και κατάλαβε πως η κάθε κοινότητα δεν είναι ούτε ξέφραγο αμπέλι, ούτε οίκος ανοχής για να συμπεριφέρεσαι όπως θέλεις.
kotoulis έγραψε: Αφού μπορεί να μην ξέρω τι μου γίνεται, μπορεί να μου πουν εδώ οι Administrator αυτού του forum αν όντως έφταιξα; Να μου δείξουν "που "έκραξα" (πέρα βέβαια απο το 2ο post αφού μίλησα γεμάτος θυμό απο την αδικία)

Έφταιξα που είπα την αλήθεια; Έφταιξα που ζητούσα να μάθω περισσότερα; Αν μη τι άλλο παναγία μου.. ΣΕ ΤΙ ΛΟΙΠΟΝ διαφέρουμε απο τους πολιτικούς της χώρας μας κάνοντας όλα αυτά;
Οπότε το δικαστήριο w24 δεν σου ήταν αρκετό και αποφάσισες να πας κάπου αλλού να το συνεχίσεις; Όπως σου είπα και στο w24, τα forum δεν είναι δικαστήρια, είναι όμως υπόλογα σε αυτά. Τι δεν καταλαβαίνεις σε αυτό; Δεν είμαστε οι διαχειριστές υποχρεωμένοι να σπάμε το κεφάλι μας για το τι έχεις συμφωνήσει εσύ με την κάθε εταιρεία. Δεν είμαστε επίσης αρμόδιοι εμείς να κρίνουμε αν έχεις δίκιο ή άδικο σε κάτι που συμφώνησες εσύ με τη συμβαλλόμενη εταιρεία, αλλά τα δικαστήρια. Αυτά θα κρίνουν αν έχεις δίκιο ή άδικο.

Το w24, το freestuff.gr και τα άλλα forums να σε πληροφορήσω επίσης ότι δεν είναι γραφείο παραπόνων, δυστυχώς όμως αρκετοί από το να κάνουν χρήσιμη κουβέντα, τα χρησιμοποιούν μόνο για αυτό το λόγο και πραγματικά είναι κάτι που έχουμε βαρεθεί να ασχολούμαστε.

kotoulis

Ας χαρούμε το W24 Forum!

Δημοσίευση από kotoulis » 29 Μαρ 2014 15:01

Α. Δείξε μου που άρχισα να γαβγίζω; σε ποιο ποστ; Στο 2ο; αφού με νταβατζιλίκια αφαιρέσατε τα πάντα;

Β. Ποιος άλλος λόγος να αφαιρέσετε ονόματα ή να κλειδώσεις ένα TOPIC δίχως λόγο αν δεν τα παίρνεις απο εταιρείες η αν δεν ανήκει στις εταιρείες αυτές το forum ;

Γ. Τι ανέχτηκες εσύ; Σου μίλησε κανείς προσωπικά για να ανεχθείς κάτι;

Δ. Ξέφραγκο αμπέλι γίνεσαι αγόρι μου όταν δεν αφήνεις με δημοκρατικούς τρόπους να υπερασπιστεί κάποιος τον εαυτό του και ΚΛΕΙΔΩΝΕΙΣ τα post για να μην συνεχιστεί η αλήθεια που σας ρεζιλεύει.

Εσείς πειραχτήκατε και ο εγωισμός σας. Όχι εμείς. Άρα πρέπει να κάνεις αυτοκριτική στον εαυτό σου και όχι σε εμένα.

Το δικαστήριο του W24; Δεν θα συνεχίσω άλλο. Μόλις έμαθα ότι τα μέλη τα οποία μιλάνε ανήκουν στις εταιρίες που μας κατέστρεψαν. Άρα 0 αξιοπιστία. Τι άλλο να πω; Η αλήθεια φαίνεται απο μόνη της.

Και μιας και ο αδερφός μου είναι δικηγόρος άσε με να σου πω τι σημαίνει να είσαι Υπόλογος.

Υπόλογος είναι κάποιος έναντι του νόμου όταν ΕΣΦΑΛΜΕΝΑ συκοφαντεί τον κόσμο αποκρύπτοντας την αλήθεια. Τότε λοιπόν το W24 μπορεί να είναι υπόλογο σε αυτό. ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ υπάρχει 100% αλήθεια με παραδείγματα, δεν είναι απλά παρά μία αλήθεια η οποία συζητείται με διάφορους τρόπους.

Άρα το να υποβιβάζεις την νοημοσύνη του κόσμου λέγοντας ότι το W24 είναι υπόλογο άρα για αυτό αφαιρέθηκαν τα ονόματα των post η κλειδώθηκε ένα post είναι ένα ΨΕΜΑ για να καλύψετε μια ενδεχομένως ΑΛΗΘΗΝΗ δυσφήμηση με ΥΠΟΣΤΑΣΗ.
Άρα, άσε τις μ******ς σε εμάς και κοίτα να σταματήσεις με δικαιολογίες να μαλακίζεσαι κάθε 3 και λίγο.

Φιλικά πάντα

Άβαταρ μέλους
alexisitsios

Ας χαρούμε το W24 Forum!

Δημοσίευση από alexisitsios » 29 Μαρ 2014 19:12

Καλό θα ήταν οι γονείς σου να σου είχαν μάθει τρόπους, κάτι το οποίο δεν έγινε για αυτό και είσαι τόσο κομπλεξικός ;)

Φιλικά πάντα ;)

kotoulis

Ας χαρούμε το W24 Forum!

Δημοσίευση από kotoulis » 29 Μαρ 2014 19:15

Δεν με νοιάζει που με προσβάλλεις.
Μόλις απάντησες σε όλα τα ερωτήματα και καταλάβαμε όλοι τι παίζει!
Ευχαριστώ

Άβαταρ μέλους
alexisitsios

Ας χαρούμε το W24 Forum!

Δημοσίευση από alexisitsios » 29 Μαρ 2014 19:33

Καλώς που δεν προσβλήθηκες μιας και την αλήθεια είπα απλά.

kotoulis

Ας χαρούμε το W24 Forum!

Δημοσίευση από kotoulis » 29 Μαρ 2014 20:20

Και εγώ την αλήθεια είπα. Ότι εσύ και οι εταιρίες που προωθείς μέσω του forum σου τιμωρήθηκαν και επειδή είπα την αλήθεια από το κόμπλεξ σου με έκανες ban :) αυτό είναι αλήθεια και κόμπλεξ όχι αστεία. Άρα είναι όλα αληθή τα όσα ανέφερα περί εταιρειών κλπ.
Μην κλαίγεσαι σε παρακαλώ πολύ γιατί με κάνεις και σε λυπάμαι. Εξάλλου όλοι είδαν την αλήθεια για το ποιος την λέει ή όχι. Εξάλλου εδώ δεν μπορείς να με κάνεις ban ούτε να μου κλείσεις το στόμα γιατί δεν έχεις εξουσία. Και όπου έχεις την καταχράζεσαι σαν ανώρυμο πιτσιρίκι. Από εκεί φαίνεται το επίπεδο σου.
Τα λέμε.

Άβαταρ μέλους
alexisitsios

Ας χαρούμε το W24 Forum!

Δημοσίευση από alexisitsios » 29 Μαρ 2014 20:53

Έγινες ban, επειδή είπες αυθαίρετα ότι τα παίρνουμε. Δεν κλαίγομαι, αλλά αν μπεις στον κόπο και διαβάσεις το αρχικό thread, θα δεις ότι δεν έκρυψα το όνομα της εταιρείας μου, την έχω στην υπογραφή μου, σου απαντώ επώνυμα και είμαι ανταγωνιστής με τις συγκεκριμένες εταιρείες.

Επομένως -> Είμαι ανταγωνιστής με τις εταιρείες που έχεις πρόβλημα, δεν κρύβω το όνομα της εταιρείας μου -> άρα τα παίρνω από αυτούς. Μιλάμε για απόλυτα λογική σκέψη...

Καταλαβαίνω ότι είσαι οργισμένος από αυτό που έγινε, αλλά μακάρι αυτή την οργή να τη διοχέτευες εκεί που πρέπει (δηλαδή στο να βρεις μια λύση) και όχι στο w24 που δεν έχει καμία σχέση με αυτό. Δεν παίρνω το μέρος των εταιρειών, αλλά ούτε και το μέρος το δικό σου. Αυτό επειδή δεν μπορώ να ξέρω τι ειπώθηκε και τι συμφωνήσατε. Προσωπικά δεν έχω πρόβλημα να γράφονται αρνητικά σχόλια για εμένα και για την εταιρεία μου (για αυτό και δεν τα αφαίρεσα) και είμαι διατεθειμένος να απαντήσω όπως και έγινε και γίνεται αυτή τη στιγμή.

Κάθισε, ηρέμησε και δες ποιο είναι το πραγματικό σου πρόβλημα. Θα δεις ότι δεν είμαι ούτε εγώ, ούτε το w24. Αν από την άλλη έχεις κάποιο προσωπικό πρόβλημα μαζί μου, εδώ είναι το fb μου https://www.facebook.com/alex.itsios, στο οποίο μπορείς να με βρεις και να μιλήσουμε.

kotoulis

Ας χαρούμε το W24 Forum!

Δημοσίευση από kotoulis » 29 Μαρ 2014 21:38

Σου ζητάω συγνώμη, με έπνιξε το δίκαιο μου, παρόλο που δεν έβρισα κανέναν.
Δεν ξέρω από SEO και δεν υπάρχει κανένας ειλικρινής άνθρωπος για να μου πει τι έγινε. Θα σβήσω τα posts μου για να μην προχωρήσει άλλο άδικα το θέμα.
Δεν έχω κάτι μαζί σου ούτε μίλησα για την εταιρία σου αν αυτό σε απασχολεί.

kotoulis

Ας χαρούμε το W24 Forum!

Δημοσίευση από kotoulis » 29 Μαρ 2014 21:39

Θα χαρώ πολύ αν κάποιος συντονιστής σβήσει όλο το TOPIC βέβαια αν είναι εφικτό.

Άβαταρ μέλους
alexisitsios

Ας χαρούμε το W24 Forum!

Δημοσίευση από alexisitsios » 29 Μαρ 2014 22:00

Γνωρίζω ότι δεν έθιξες την εταιρεία μου, αλλά και αυτό να είχες κάνει, δεν έχω πρόβλημα να παραμείνει το thread ως έχει. Και εγώ πιθανώς πάνω στον εκνευρισμό μου να έπρεπε να είμαι πιο διαλακτικός, απλά θεώρησα προκλητικό το τελευταίο σου post. Αν από την άλλη επιθυμείς να συμμετάσχεις στις συζητήσεις μας και στην ανταλλαγή απόψεων στο w24 ή χρειάζεσαι βοήθεια, θα χαρώ να γίνεις ξανά μέλος μας. Για οτιδήποτε αποφασίσεις, μπορείς να μου στείλεις μήνυμα στο fb. Ελπίζω η παρεξήγηση να λήξει εδώ.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Μηχανές αναζήτησης & SEO”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες