Έχει βγάλει άκρη κανείς σας σαν affiliate?

Εύρεση και τοποθέτηση διαφημίσεων στις σελίδες μας.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
Gedis
Επικοινωνία:

Έχει βγάλει άκρη κανείς σας σαν affiliate?

Δημοσίευση από Gedis » 18 Αύγ 2001 20:30

Εντάξει, καλές είναι οι συζητήσεις περί του ποια είναι καλά και πετυχημένα sites. Όλα κρίνονται εκ του αποτελέσματος (παρόλο που τα κυκλώματα-παρέες λειτουργούν αποτρεπτικά σε μερικές προσπάθειες). Η ουσία όμως είναι μία: Υπάρχει σίγουρα μέλλον στο δίκτυο και θα αμειφθούν ακόμη περισσότεροι. Είμαστε μεν μικρή χώρα, ήδη έχουν καπαρωθεί πιασάδικα θέματα (γνωριμίες, directories, αστεία, βιογραφικά, freestuff κτλ) αλλά υπάρχει περιθώριο. Το θέμα είναι, όσοι έχουν πιάσει να μην τρομάξουν και προσπαθήσουν να τα κάνουν όλα (βλέπε γνωστό site γνωριμιών που ζαλίζεται και θέλει να γίνει το όλον....), και όσοι ξεκινάνε, να είναι πραγματικά οργανωμένοι και να έχουν καταλήξει στην ιδέα πριν την πραγματώσουν. Εγώ θέλω να ρωτήσω το εξής: Πόσα page views το μήνα είναι ικανοποιητικά αυτή τη στιγμή για να υπάρξει ένα μικρό κέρδος από κάποιο affiliate program. Εγώ έχω γύρω στις 300.000 page views το μήνα και ακόμη δεν έχω βρει μία (έστω και λίγο) αποδοτική λύση. Βλέπετε σύντομα κάποια καλή Ελληνική λύση για webmasters και διαφημιζόμενους? Επίσης ξέρετε ποιους όρους ζητά το dart για να γίνεις μέλος?

Απάντηση

Επιστροφή στο “Διαφημίσεις στις σελίδες μας (εκδότες)-γενικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες