Πρόβλημα ήχου στα windows8

Προβλήματα που αντιμετωπίζουμε χρησιμοποιώντας τα Windows και τα προγράμματά τους. Νέα & ειδήσεις.

Συντονιστές: Super-Moderators, Software & Hardware Moderators

Απάντηση
txc

Δημοσίευση από txc » 08 Αύγ 2014 21:10

Καλησπέρα παιδιά,
απορώ αν εκει στα Microsoft το κάνουν επίτηδες για να μας κάνουν να σταματήσουμε να λειτουργούμε τα windows8, σκέτη απογοήτευση η όλη κατάσταση.

Αφού ξεπερνάμε το σοκ του δεν υπάρχει κουμπί για τερματισμό και πρέπει να κατεβάσουμε προγραμματάκι για να το κάνουμε όπως ξέραμε, πάμε στο επόμενο εμπόδιο, εκεί που ακούς ήχο στο youtube ξαφνικά σταματάει και λέει δεν είναι διαθέσιμο το video.
πας στο επόμενο πάλι τα ίδια, τελικά τίποτα δε παίζει.
βάζεις ταινία, πάλι δε παίζει τίποτα

πηγαίνε στο ηχείο και βλέπω ότι εκεί που δείχνει το volume mixer έχει και μια νέα επιλογή που λέει applications Και έχει ανοικτό το mozilla , bs player και ενώ η ένταση είναι τέρμα σε όλα, δε παίζει τίποτα

το έχει συναντήσει κανείς αυτό?
ευχαριστώ

Άβαταρ μέλους
DGeorge
Honorary Member

Δημοσίευση από DGeorge » 27 Αύγ 2014 15:53

Πολλή Καλησπέρα σου! :D
Λυπάμαι πολύ για την καθυστέρηση στην ανταπόκριση... :oops: :oops: :oops:
Από Windows8 έχω πολύ λιγότερη πείρα (δηλαδή ~ελάχιστη) απ'όση έχω στα Windows7.
Σημείωσε, ότι και στα Windows7 έχω πολύ μικρή πείρα... Ωστόσο ελαφρά μεγαλύτερη απ'όση στα Windows8! :P
Έτσι λοιπόν, όσα σου γράψω θα είναι είτε από συζητήσεις μου, είτε από περιοδικά, που διαβάζω, σχετικά.
Οι αρκετοί που έχω κουβεντιάσει, μου λένε/είπαν ότι η MS εξακολουθεί να τηρεί το περίφημο 'Βήμα 1-0-1' στα OS της. Δηλαδή 'καλό - κακό - καλό'!
Έτσι πχ. βγήκαν τα XP (καλό), Vista(κακό), 7(καλό), 8(κακό).
Ενώ έχω ακούσει ήδη πολύ καλά λόγια για τα 7, ακούω/διαβάζω γκρίνιες (και κακεντρέχειες) για τα 8!

Συνεπώς.....
Μην έχοντας κάτι άλλο να σου προτείνω:
Αν είναι αρκετά πρόσφατα τα Windows8 σου, κοίταξε μήπως μπορέσεις να κάνεις ΝΟΜΙΜΗ ΥΠΟΒΑΘΜΙΣΗ σε Windows7!
Πιστεύω ότι:
1) Θα έχεις μεγαλύτερο πλήθος χρηστών με 'κάποια' πείρα (στα 7), ώστε να σε βοηθήσουν εκεί.
2) Θα έχεις ένα OS -τουλάχιστον- αρκετά πιο σφυρηλατημένο στην 'αγορά' (απ'ό,τι τα 8 ).

Προσπάθησέ το για υποβάθμιση! :wink:
Ίσως να σε γλυτώσει κι από άλλα προβλήματα, που έχεις, ή που μπορεί και να αποκτήσεις (με τα 8 ). :wink:

Ελπίζω να βοήθησα!
....Και εννοείται.... Περιμένουμε νέα σου! :D

Άβαταρ μέλους
giannis17
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από giannis17 » 28 Αύγ 2014 16:13

Φίλτατε txc, αν εξαιρέσεις το διαφορετικό μενού που τους περισσότερους δεν τους βολεύει, κατά τα άλλα σαν OS kernel τα 8 είναι ότι πιο σταθερό και γρήγορο έχει να προσφέρει η Microsoft αυτή τη στιγμή.

Τα όποια προβλήματα υπάρχουν έγκειτο στο γεγονός πως δεν άφησαν αρκετό χρόνο στους κατασκευαστές υλικού (για drivers) και λογισμικού (για plugins κυρίως) να δοκιμάσουν και να αναβαθμίσουν πλήρως τα λογισμικά τους. Με αποτέλεσμα εσένα να σου σταματάει ο ήχος και να λες φταίει η Microsoft, ενώ στην ουσία φταίει ο κατασκευαστής που δεν έχει φτιάξει σωστό driver, και η Adobe που -όπως πάντα- βγάζει προβληματικές εκδόσεις flash player.
"There is only one problem with common sense; it’s not very common."
– Milt Bryce

txc

Δημοσίευση από txc » 30 Αύγ 2014 19:18

ίσως έχεις ένα δίκιο giannis17 απλά το πρόβλημα το μεταβιβάζει στον απλό χρήστη που τελικά δε ξέρει τι του γίνεται και ψάχνεται για απλά πράγματα

DGeorge το σκέφτηκα να πάω πάλι σε windows7 αλλά χρόνο δεν έχω :(

Άβαταρ μέλους
DGeorge
Honorary Member

Δημοσίευση από DGeorge » 01 Σεπ 2014 10:58

Πολλή Καλημέρα, Καλή Εβδομάδα και Καλό Μήνα!! :D
Με όλον τον σεβασμό... Έχουν μπερδευτεί τα πράγματα, όχι μόνον από εσένα, αλλά και από πολλούς χρήστες! (Έχει συμβάλει -φυσικά- σ'αυτό Όχι μόνο η Microsoft, αλλά και οι κατασκευαστές Καρτών Εικόνας, Ήχου, Οθονών, Ηχείων, κλπ.
Αν η συσκευή ήταν φτιαγμένη για Games θα ονομαζόταν Game-Girl, Game-Console, κάπως σχετικά.
Το ανάλογο θα συνέβαινε αν ήταν κατασκευασμένη για αναπαραγωγή ταινιών (Audio-Video)!

Αντίθετα... Η συσκευή/σύστημα ονομάζεται Ηλεκτρονικός Υπολογιστής, Computer, PC, κλπ.
Αυτό σημαίνει -βασικά- ότι πρόκειται για συσκευή Κυρίως Υπολογισμών.
Από 'Κυρίως Υπολογισμών', λόγω μεγάλης ισχύος υπολογισμών, κατέληξε σε συσκευή Γενικών Καθηκόντων
Ωστόσο -πιστεύω- ότι Ποτέ δεν θα είναι ισάξια/ανταγωνιστική μίας 'καθαρόαιμης' συσκευής/κονσόλας παιχνιδιών, ή μίας έξυπνης τηλεόρασης της ίδιας γενιάς.
Το όποιο Λειτουργικό Σύστημα ενός PC είναι κατασκευασμένο, ώστε να μπορεί να δεχτεί πλατφόρμες εφαρμογών Γραφείου, πλατφόρμες εφαρμογών Επεξεργασίας Εικόνας, κάτι από Παιχνίδια.... Λίγο απ' όλα!
Η κονσόλα παιχνιδιών είναι αφιερωμένη στα παιχνίδια της! CPU, μνήμες, γραφικά, ήχοι, κλπ, όλα έχουν συντονιστεί με τα παιχνίδια που θα παίζει.
Το PC θα το βάλω εγώ να παίξει τα μουράτα games της Μήτσος Co., ο giannis θα θέλει της Κίτσος Co., κι ο Δημήτρης της Lambroukos-Poniroukos.
Κάποια θα 'παίξουν' απίστευτα σωστά... Κάποια θα 'συρθούν', και κάποια θα 'κρεμάσουν'!!!! Αυτά είναι αναμενόμενα!
Κι όμως... Κι οι τρεις μας, έχουμε φτάσει να θεωρούμε φυσιολογικό και αναμενόμενο ότι τόσο το ίδιο το PC (hardware), όσο και το όποιο Λειτουργικό του Σύστημα θα κάνει άψογα ό,τι του ζητάμε!!!

Για να γίνω πιο σαφής στο δικό σου θέμα φίλε TXC....

Ενώ ξεκινάς με κάποιο πρόβλημα ήχου (και στον τίτλο σου) κάπου μπερδεύεις το Internet (εντελώς άλλο πεδίο - πολύ χαλαρά συνδεδεμένο), και κάπου μπλέκεις Video του YOUTUBE, και στο τέλος και Ταινία!
Αν ζητάς όλα αυτά (κατέβασμα-παίξιμο ταινιών, videos-online, κλπ) ίσως να διαμαρτύρεται ή ο εξοπλισμός σου (hardware), ή το Λειτουργικό σου (ίσως λόγω πόρων-μνήμης, κλπ), ή και τα δύο. Μπορεί ακόμα-ακόμα να είναι και το router που σου κάνει το περισσότερο από το όλο πρόβλημα.

Ήταν σαφώς δικό μου το σφάλμα, που δεν επεσήμανα από την αρχή όλο αυτό το μπλέξιμο.

Λοιπόν....
1) Σχετικά με το θέμα Ήχος:
α) Όταν ξεκινούν (κι αντίστοιχα όταν κλείνουν τα Windows σου, έχεις πάντα τους αντίστοιχους ήχους 'LOGON' και 'LOGOFF';
β) Αν λειτουργεί ο ήχος έτσι, ή/και με μιά απλή αναπαραγωγή λίστας MP3 αρχείων, αυτό σημαίνει ότι η -όποια- κάρτα ήχου σου δεν έχει κάποιο σοβαρό πρόβλημα.
γ) Αν δεν παίζει καθόλου (μα καθόλου) κοιτάζεις μέχρι και αν λειτουργούν τα ηχεία σου...
δ) Αν παίζει μιά 'μακρυά' λίστα MP3 αλλά με διακοπές, τότε μάλλον έχεις πρόβλημα με την κάρτα σου, ή τον driver της.
Αν ζοριστεί σε κάτι απλό, (Παράδειγμα: με εφαρμογή Winamp3), και ~14τραγούδια, τότε υπάρχει θέμα στην κάρτα.
2) Σχετικά με το θέμα Εικόνα:
α) Κάνε κάτι ανάλογο και με την κάρτα γραφικών σου. Π.χ. ζήτα της να σου 'παίξει' εικόνα-video είτε από DVD, είτε (ακόμα καλύτερα) από Video 'περασμένο' στον δίσκο σου! :wink: (Έτσι δεν θα υπάρχει η υποψία/αμφιβολία 'Μήπως φταίει η συσκευή DVD; Είναι αργή κλπ κλπ')
β) Αν όλα πάνε καλά, τότε άρχισε να ζητάς σιγά-σιγά όλο και περισσότερα μέσω Internet.

γ) Αν -όντως- έχει πρόβλημα η κάρτα ήχου σου, 'και μιλάμε για PC 8) ' τότε τα πράγματα είναι σχετικά απλά και φτηνά. Αγοράζεις ανάλογα με το 'Πόσα λεφτά διαθέτεις, για τι ποιότητα πας, κλπ) μία πρόσθετη κάρτα ήχου. Την συναρμολογείς, τα Windows 8 την αναγνωρίζουν σε χρόνο dt, την εγκαθιστούν... Και ιδού!
Αν όμως μιλάμε για Laptop.... Απ'όσο γνωρίζω... Κι εδώ μπορείς -κάπως- να βάλεις πρόσθετη κάρτα ήχου.... Πλην όμως θα είναι εξωτερική και πανάκριβη!

Αν μας δώσεις πληροφορίες (όσο πιο εξαντλητικά αναλυτικές γίνεται) για τον εξοπλισμό (hardware) και το PC (?) σου, όπως επίσης αν δοκιμάσεις και όσα σου γράφω, εδώ είμαστε και πάλι.

Ελπίζω να βοήθησα!
txc έγραψε:DGeorge το σκέφτηκα να πάω πάλι σε windows7 αλλά χρόνο δεν έχω
Λυπάμαι πολύ, που διαβάζω κάτι τέτοιο, διότι ισχύει όντως ότι: "Ο χρόνος είναι χρήμα". Δηλαδή αν δεν έχεις χρόνο να ασχοληθείς εσύ με την επίλυση του προβλήματός σου, θα πρέπει να πληρώσεις κάποιον Τεχνικό για να το κάνει!... Η επιλογή είναι καθαρά δική σου!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος DGeorge την 01 Σεπ 2014 12:37, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
DGeorge
Honorary Member

Δημοσίευση από DGeorge » 01 Σεπ 2014 12:25

Για να μην 'τρελλάνω' το προηγούμενο Post μου στα Υστερόγραφα, γράφω αυτό, μιάς και είναι και σχετικο-άσχετο...

Μπορεί εσύ να μην έχεις χρόνο, και λόγω αυτού να μας γράφεις ελάχιστες πληροφορίες-δεδομένα.
Έχε κατά νου, ότι απευθύνεσαι σε ανθρώπους πίσω από κάποια οθόνη, και όχι σε ανθρώπους στον χώρο σου! Οι άνθρωποι, στους οποίους απευθύνεσαι, γνωρίζουν για το πρόβλημά σου, απλώς και μόνο όσα τους γράφεις/εξηγείς/περιγράφεις.
Πρέπει να συνειδητοποιήσεις, ότι 'Λακωνικές' απαντήσεις δεν 'πιάνουν' εδώ.
Θεώρησε ότι γράφεις σε χαζούς... Ακόμα και η παραμικρή λεπτομέρεια (που δεν θα δώσεις) ίσως κρύβει την λύση στο πρόβλημά σου.

Γι'αυτό, (για παράδειγμα):......Παιδιά έχω ένα Laptop, ή ένα PC μάρκας Ferrari Εικόνα
που μου 'σβήνει' κάθε 10klm. :lol:
Έχει κάρτα γραφικών Lamborghini Egoista Εικόνα
κάρτα ήχου HYUNDAI i20Εικόνα
μητρική Exocet
Εικόνα
RAM Elephant
Εικόνα
45 μετρικών τόνων
σκληρό δίσκο Γερμανικό, που 'πετάει'
Εικόνα
και ROUTER Shortcircuit.
Εικόνα
Παρ' όλα αυτά, το σύστημα -γενικά- σέρνεται σαν τον Ντορή Εικόνα.
Όταν προσπαθώ να γράψω στον Word2010, που έχω, μου βγάζει ως μύνημα αυτό: :D
Εικόνα

Όταν ζητάω αξιολόγηση επιδόσεων του συστήματος, παίρνω -αντί για μετρήσεις- αυτό:
Εικόνα
ενώ ο μετρητής ταχύτητας σύνδεσης Internet έχει κολλήσει στο:
Εικόνα

Τι λέτε ρε παιδιά να συμβαίνει???? Πείτε μου Τιιιιιιιιιιιιιι??????? :lol: :lol:

Υ.Γ. Γιάννηδες... Πόσο θα το κοστολογούσατε αυτότο PCδάκι :question: :question: :P :P :P :P :P

Άβαταρ μέλους
giannis17
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από giannis17 » 01 Σεπ 2014 15:40

Χαχαχα... Γιώργο το pc δε ξέρω εσύ είσαι ανεκτημητος
"There is only one problem with common sense; it’s not very common."
– Milt Bryce

Άβαταρ μέλους
DGeorge
Honorary Member

Δημοσίευση από DGeorge » 02 Σεπ 2014 09:57

Πολλή Καλημέρα σας!! :D
Φίλε μου Γιάννη, σ' ευχαριστώ πολύ, και να είσαι καλά για τα καλά σου λόγια...
Ωστόσο λησμόνησα κάτι βασικότατο στην 'Περιγραφή του Συστήματός' μου:
Διαθέτει Λειτουργικό Σύστημα Marine Technology, Inc. ZR48 (Corvette) 2.700HP
Εικόνα

και CPU Lockheed Martin Supersonic______(Προφανώς Turbo-τετραπύρηνη, όπως φαίνεται -εξάλλου- και στην εικόνα)
Εικόνα

Στα Benchmarks όμως, μου βγάζει -αντί για ενδείξεις- αυτό το μήνυμα για το Λειτουργικό Σύστημα:
Εικόνα
Για την CPU πήρα αυτά τα Benchmarks:
Εικόνα___και____ Εικόνα

txc

Δημοσίευση από txc » 03 Σεπ 2014 01:13

Φίλε DGeorge γιατί σε μπέρδεψα με το internet που αναφέρεις, ήμουν σαφής από την αρχή ότι πήγα να ακούσω μουσική στο youtube και εκεί ανακάλυψα το πρόβλημα

νομίζω ότι περιέγραψα όσο καλύτερα μπορούσα το πρόβλημά μου, πιο παραστατικά δε μπορούσα να το κάνω

υποθέτω ότι το πρόβλημα έχει να κάνει με το adobe player, αλλά όπως ανέφερε και ένας φίλος παραπάνω ίσως έχει να κάνει με το ότι βγήκαν πολύ γρήγορα τα windows8 και δε πρόλαβαν να τεσταριστούν κατάλληλα από τις εταιρείες όπως adobe κλπ.

Άβαταρ μέλους
DGeorge
Honorary Member

Δημοσίευση από DGeorge » 03 Σεπ 2014 08:47

Ναι αλλά αποφεύγεις επιμελώς να απαντήσεις σε όλο το κατεβατό των ερωτήσεων που έβαλα.
DGeorge έγραψε:.....Θεώρησε ότι γράφεις σε χαζούς... Ακόμα και η παραμικρή λεπτομέρεια (που δεν θα δώσεις) ίσως κρύβει την λύση στο πρόβλημά σου.....
Αυτό είτε δεν το διάβασες, είτε -απλώς- το ξεπέρασες, είτε το διάβασες και κάνεις ότι δεν το είδες:

Απέφυγες επιμελέστατα να μας πεις: Μιλάμε για PC, ή για Laptop;
Τα Windows σου τι έκδοση των 8 είναι;
(Κατ' αρχάς αν -στην επιφάνεια εργασίας- γράφει -στα εικονίδια- 'Ο υπολογιστής μου', αντί για 'My computer', ή 'Κάδος Ανακύκλωσης' αντί για 'Recycle Bin", τότε έχεις Ελληνική Έκδοση.
Μετά.... Πας στο 'Ο υπολογιστής μου' (ή 'My computer') -> (δεξί κλικ) -> 'Ιδιότητες' (ή 'Properties').
Στο παράθυρο, που θα ανοίξει θα βρεις την 'έκδοση' των Windows 8 σου. Αν δεν γράφει τίποτα, εννοεί την 'Basic' έκδοση. Διαφορετικά θα γράφει είτε 'Professional', είτε 'Ultimate'.

Κοίταξε τις ερωτήσεις και όσα σου προτείνω στο προηγούμενό μου μήνυμα...
Διάβασε κι αυτά που σου ζητάω/προτείνω εδώ, και στείλε μας τις απαντήσεις.
txc έγραψε:...νομίζω ότι περιέγραψα όσο καλύτερα μπορούσα το πρόβλημά μου, πιο παραστατικά δε μπορούσα να το κάνω...
Το πρόβλημά σου ίσως να το περιέγραψες όσο καλύτερα μπορούσες... Ωστόσο... Μόνο το πρόβλημά σου!

Κάτω από τι συνθήκες (αναλυτικά) δημιουργήθηκε;........ Άγνωστο!
Σε τι μηχάνημα (αναλυτικά) δημιουργήθηκε;........ Άγνωστο!
Με τι Λειτουργικό Σύστημα (αναλυτικά) δημιουργήθηκε;........ Άγνωστο!
Το πρόβλημα παρουσιάζεται στη διάρκεια θέασης Video (YOUTUBE)! Οι ταινίες, που αναφέρονται είναι ONLINE (ή/και OFFLINE);........ Άγνωστο!!

Τελικά... και πάλι
DGeorge έγραψε:Αν μας δώσεις πληροφορίες (όσο πιο εξαντλητικά αναλυτικές γίνεται) για τον εξοπλισμό (hardware) και το PC (?) σου, όπως επίσης αν δοκιμάσεις και όσα σου γράφω, εδώ είμαστε και πάλι.

Ελπίζω να βοήθησα!
txc έγραψε:DGeorge το σκέφτηκα να πάω πάλι σε windows7 αλλά χρόνο δεν έχω
Λυπάμαι πολύ, που διαβάζω κάτι τέτοιο, διότι ισχύει όντως ότι: "Ο χρόνος είναι χρήμα". Δηλαδή αν δεν έχεις χρόνο να ασχοληθείς εσύ με την επίλυση του προβλήματός σου, θα πρέπει να πληρώσεις κάποιον Τεχνικό για να το κάνει!... Η επιλογή είναι καθαρά δική σου!

Άβαταρ μέλους
DGeorge
Honorary Member

Δημοσίευση από DGeorge » 03 Σεπ 2014 09:17

txc έγραψε:Φίλε DGeorge γιατί σε μπέρδεψα με το internet που αναφέρεις, ήμουν σαφής από την αρχή ότι πήγα να ακούσω μουσική στο youtube και εκεί ανακάλυψα το πρόβλημα

νομίζω ότι περιέγραψα όσο καλύτερα μπορούσα το πρόβλημά μου, πιο παραστατικά δε μπορούσα να το κάνω.............................
txc έγραψε:..........πάμε στο επόμενο εμπόδιο, εκεί που ακούς ήχο στο youtube ξαφνικά σταματάει και λέει δεν είναι διαθέσιμο το video.
πας στο επόμενο πάλι τα ίδια, τελικά τίποτα δε παίζει.
βάζεις ταινία, πάλι δε παίζει τίποτα
.........
Το YOUTUBE έχει/προσφέρει συνήθως Video-Audio. Αν δε παίζει τίποτα στο YOUTUBE σημαίνει -συνήθως- ότι δεν 'κατεβάζει' ούτε AUDIO, ούτε VIDEO!!!!!!........Πολύ δε περισσότερο στις Ταινίες!!!!!!
Αν -όπως έγραψα πάλι- στις ταινίες, το πρόβλημα συμβαίνει όταν τις 'βλέπουμε' ON-LINE, αυτό οδηγεί σε άλλες υποψίες, απ' ό,τι αν θα συνέβαινε ενώ τις 'βλέπουμε' OFF-LINE.

Ελπίζω να συνειδητοποιείς ότι -γενικά- όλοι μας εδω-μέσα έχουμε πρόβλημα χρόνου -επίσης!
Όμως βρίσκουμε και χαλαλίζουμε κάποιες στιγμές για να βοηθήσουμε.
Αν πιστεύεις ότι με 'λακωνικά μηνύματα', όπως το τελευταίο σου, μας κατατόπισες..... Κάνεις μεγάλο λάθος!
Αν πιστεύεις ότι μπορούμε να συνεργαστούμε μη απαντώντας -εσύ- σε ένα σωρό καθοδηγητικά ερωτήματα και προτάσεις, ώστε να βρεθεί λύση στο πρόβλημα.....
Αν πιστεύεις ότι μπορούμε να κάνουμε θαύματα χωρίς τη δική σου συνεργασία.... Πάλι κάνεις μεγάλο λάθος!

Είμαι στα πρόθυρα να αναφέρω το Θέμα στους Διαχειριστές, για κακή συνεργασία, με αποτέλεσμα να κλειδωθεί. Όλες οι επιλογές είναι -πλέον- στα χέρια σου!

txc

Δημοσίευση από txc » 03 Σεπ 2014 15:26

ρε φίλε σοβαρά τώρα τι πρόβλημα έχεις?
αν δεν θες να απαντήσεις μην ασχολείσαι

έβαλα μια δημοσίευση και απευθύνθηκα σε αυτούς που έχουν αντιμετωπίσει το ίδιο πρόβλημα και έχουν βρει λύση, εσύ τώρα το παίζεις ξύπνιος με αυτά που γράφεις?

δεν έχεις καμιά καλύτερη δουλειά να κάνεις από το να ποστάρεις αμάξια και παραλίες?

Άβαταρ μέλους
DGeorge
Honorary Member

Δημοσίευση από DGeorge » 03 Σεπ 2014 16:14

Με κάθε σεβασμό και ειλικρίνεια..... Το Θέμα αναφέρθηκε!
Κρίμα! Είχα πολύ καλή δουλειά να κάνω! Αληθινά, ήθελα να βοηθήσω... είτε το πιστεύεις, είτε όχι!

Έχεις χρόνο για μαγκιές, αλλά για συνεργασία..... Λυπάμαι πραγματικά!

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 03 Σεπ 2014 16:26

ήρεμα παιδιά! :D
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

txc

Δημοσίευση από txc » 03 Σεπ 2014 20:35

τι χρόνο για μαγκιές να έχω όταν με προσβάλλεις?
έχω βάλει τόσα θέματα και έχω βρει απαντήσεις και πρώτη φορά δέχομαι τέτοια επίθεση
τεσπα βρήκα άκρη , ευχαριστώ για το χρόνο που σπαταλήσατε όλοι

Απάντηση

Επιστροφή στο “Windows Software Guide”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες