Ena blefaro kai sto diko moy site.....

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Basilakis
PHP Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Basilakis » 17 Νοέμ 2003 13:16

Rikste re seis kai ena blefaro kai sthn dikia moy selida...Einai prwsopikh giati axoloyme me to web design... Kai opoiow thelei perimenw kai synergasies.....

http://www.grafistas.gr/basilakis

:D

Άβαταρ μέλους
ThEmIsSiMeHt

Δημοσίευση από ThEmIsSiMeHt » 17 Νοέμ 2003 17:20

Kalispera Basilaki arketa kalo to site sou mpravo sou.
Alla an mou epitrepeis na kano kapoies paratiriseis pou tha mporousan na se voithisoun:

1) Mou fenete oti to site exei psilofigei, allou einai aristera allou sto kentro me liga logia einai san ena dialimeno puzzle.

2) Stin katigoria Portfolio ta link ton Sites deixnoun lathos tsekare ta.

3) Se kamia apo tis Katigories sou den exeis enan titlo sto keimeno gia na kserei o kathe xristis pou vriskete.

4) Episis to na iparxei pano kai aristera to idio menu einai pleonasmos.

5) I Forma Epikoinonias pou exeis den exei kanena validation gia paradeigma xoris na simpliroso tipota ekana apostoli.

6) Kai mia teleftea simvouli afou to pano meros pou iparxei to banner kai to menu se kathe selida menei to idio tha sou proteina na ta valeis se frame oste na min ta ksnafortonei kathe fora.

Auta apo emena kali sinexeia.
Filika :pint:

Άβαταρ μέλους
cvoodan
Honorary Member

Δημοσίευση από cvoodan » 17 Νοέμ 2003 20:28

Βασιλάκη συμφωνώ με τις παρατηρήσεις του ThEmIsSiMeHt αλλά έχω να προσθέσω και κάποιες ακόμα...

7) Εμφανίζεται οριζόντια scrollbar χωρίς να υπάρχει λόγος.
8) Για το hover των text menu σου θα σου πρότεινα να βάλεις καλύτερα να αλλάζει χρώμα και όχι να γίνονται italic.
9) Το γκρι χρώμα των scrollbars δεν τεριάζει με το υπόλοιπο site όπως και κάπου που υπάρχει λίγο μπλε ανάμεσα στα tables.
10) Aν προσέξεις την σελίδα από διαφορετική οπτική γωνία, το ανοιχτόχρωμο background δεν είναι παντού το ίδιο.
11) Εκεί που έχεις το Βασικό Μενού θα μπορούσες να βάλεις κάποια bannerakia από σελίδες που σ'αρέσουν και προτείνεις στους επισκέπτες σου καθώς και έναν counter. [Άν θες].
12) Τα links σου βάλτα να ανοίγουν σε νέο παράθυρο.
13) Ε δεν φτάνουν αυτά? :-)

Και τώρα μια ερώτηση: Το banner πάνω πάνω είναι από το grafistas.gr ή εσύ το έχεις βάλει ως διαφήμιση?

Αυτά από μένα και ξέχασα να πω πως ο σχεδιασμός είναι πολύ καλός και αν προσέξεις τις παρατηρήσεις μας θα γίνει ΤΕΛΕΙΟΣ...

PS: Σε λίγο θα δώ το .pdf που μου έστειλες και θα σου απαντήσω καταλλήλως ;)
Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης