Πρόβλημα σύνδεσης με Google Webmaster Tools

Γενικές ερωτήσεις και απαντήσεις που έχουν σχέση με το Internet και την καθημερινή του χρήση.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
charavge

Δημοσίευση από charavge » 21 Ιαν 2015 22:45

Καλησπέρα,

Αντιμετωπίζω ένα σοβαρό θέμα, καθώς δε μπορώ να συνδεθώ στη σελίδα του Webmaster Tools μου.
Κλείδωσε λέει για λόγους ασφαλείας και θέλει επαλήθευση (τώρα αν προσπάθησε κάποιος άλλος να μπει δεν το γνωρίζω).
Το πρόβλημα είναι ότι είχα βάλει μάλλον μόνο επαλήθευση μέσω τηλεφώνου και το τηλέφωνο που είχα ήταν ευκαιριακό, πριν από μερικά χρόνια και δεν υπάρχει πια. Και δε θυμάμαι ούτε τον αριθμό.
Αυτό μου ζητάει να επαληθεύσω τον αριθμό τηλεφώνου που δεν τον ξ΄ρω και δεν μπορώ να συνδεθώ.
Τι μπορώ να κάνω;
Ψάχνω στο help της Google αλλά είναι απίστευτα δύσκολο!!! Κάθε φορά με επιστρέφει στο σημείο να βάλω τον αριθμό κινητού για επαλήθευση, ό,τι επιλογή και να κάνω.
Αν γνωρίζει κανείς, παρακαλώ λίγη βοήθεια...

Άβαταρ μέλους
charavge

Δημοσίευση από charavge » 29 Ιαν 2015 12:32

Παίδες καλημέρα και πάλι.
Δεν έχω βγάλει άκρη ακόμα. Κάλεσα σε τηλέφωνα που βρήκα στην ΕΕ αλλά δεν εξυπηρετούν τεχνικά θέματα. Μόνο μέσω ιστοσελίδας, όπου όμως ζητάει πάντα τον έλεγχο μέσω τηλεφώνου που έχει καταργηθεί...
Υπάρχει κάποιος τρόπος να επικοινωνήσω με τη Google?
Κανείς δε γνωρίζει;
:hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:

Απάντηση

Επιστροφή στο “Internet Help”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης