Νεο Παιχνιδι Αριθμων

Ψάχνετε να βρείτε συνεργάτες ή επενδυτές για κάποιο project σας; Αυτή η περιοχή είναι για εσάς. Έχετε όλα τα στοιχεία του project σας έτοιμα, γιατί θα σας τα ζητήσουν.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
voria

Νεο Παιχνιδι Αριθμων

Δημοσίευση από voria » 24 Φεβ 2015 15:47

Καλησπερα.
Εχω εφευρει ενα νεο παιχνιδι - puzzle - γριφο αριθμων. Ειναι ομοιο με το sudoku. Δλδ παιζεται με μολυβι και χαρτι και με βαση 2 κανονες πρεπει να λυθει. Πιστευω ή θελω να πιστευω οτι ειναι η Ευρωπαικη / Δυτικη απαντηση στο sudoku.
Αυτο που δεν μπορω να κανω λογω γνωσεων ειναι να κανω ενα προγραμματακι το οποιο θα μου βγαλει ολες τις πιθανες λυσεις με βαση τους κανονες που εχω σκεφτει. Για παραλληλισμο σκεφτειτε το sudoku ξαναλεω. Με λυμενο πχ ενα sudoku και αφαιροντας οσα νουμερα χρειαζεται κατα περιπτωση φτιαχνεις απειρους γριφους. Αρα αφ ενβος ψαχνω εναν προγραμματιστη για να μου λυσει αυτο το κομματι.
Επειτα (κι επειδη το πιστευω αρκετα) δεν ξερω πως μπορω να το εμπορευτω και ποσο μπορει να ειναι το κοστος αυτου. Επικοινωνησα με κατι εταιριες και μονο για app (που δεν ειναι αυτη η προτεραιοτητα μου) ακουσα κατι τιμες περι τα 10.000.
Η σκεςψη μου δεν ειναι αυτη αλλα να το εμπορευτω ερφ απαξ, σε εταιριες ακομα και στη microsoft. Ετσι το ονειρευομαι. Λαθος - σωστο δεν ξερω.
Εν ολιγοις ψαχνω καποιον να επενδυσει ή να με βοηθησει με τις γνωσεις του, για να το υλοποπιησω και σε τεχνικο επιπεδο αλλα και σε επιπεδο marketing.
Δεν ξερω αν γινονται ετσι τα πραγματα αλλα με τον παραπανω δρομο, 10.000 € δεν εχω.

Ευχαριστω τον κυριακο

οποιος θελει μπορει να επικοινωνησει στοπ kos_andron@yahoo.gr

ramolimendo

Νεο Παιχνιδι Αριθμων

Δημοσίευση από ramolimendo » 25 Σεπ 2015 01:50

τι εκανες με αυτο Κωστα?

voria

Νεο Παιχνιδι Αριθμων

Δημοσίευση από voria » 25 Σεπ 2015 15:26

ramolimendo έγραψε:τι εκανες με αυτο Κωστα?
Τιποτα μιας και το αφησα προς το παρον. Αλλα με την ευκαιρια θα κανω μια γυρα μεηλς σε διαφορους.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναζήτηση Επενδυτών ή Συνεργατών”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης