Επιλογή template

Από που να ξεκινήσω; Που θα βρω; κ.α. γενικές ερωτήσεις για την δημιουργία μιας ιστοσελίδας.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
txc

Επιλογή template

Δημοσίευση από txc » 16 Ιούλ 2015 22:43

Καλησπέρα παιδιά,
θέλω να ξεκινησω ένα eshop για ένα φίλο, επειδή δεν θέλω να ασχοληθώ με το template πήγαμε στη λογική του αγοράζω κάποιο έτοιμο και το προσαρμόζω.
έχουμε βρει διάφορα ωραία, αλλά θέλουμε μια γενική ιδέα του στυλ, δεξιά μια προεπισκόπηση της κάρτας στη μέση τα προϊόντα και αριστερά το menu

επειδή τα περισσότερα templates που βλέπω έχουν το menu πάνω και τη κάρτα πάνω δεξιά, έχετε υπόψιν κάποιο site με template αυτής της λογικής?

ευχαριστώ

zitsam

Επιλογή template

Δημοσίευση από zitsam » 10 Σεπ 2015 01:10

txc έγραψε:Καλησπέρα παιδιά,
θέλω να ξεκινησω ένα eshop για ένα φίλο, επειδή δεν θέλω να ασχοληθώ με το template πήγαμε στη λογική του αγοράζω κάποιο έτοιμο και το προσαρμόζω.
έχουμε βρει διάφορα ωραία, αλλά θέλουμε μια γενική ιδέα του στυλ, δεξιά μια προεπισκόπηση της κάρτας στη μέση τα προϊόντα και αριστερά το menu

επειδή τα περισσότερα templates που βλέπω έχουν το menu πάνω και τη κάρτα πάνω δεξιά, έχετε υπόψιν κάποιο site με template αυτής της λογικής?

ευχαριστώ
Για να σε βοηθήσει κάποιος πρέπει να δώσεις λεπτομέρειες για το πάνω σε ποια πλατφόρμα θα δουλέψετε και τι ακριβώς θέλετε να κάνει η σελίδα.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικές ερωτήσεις κατασκευής ιστοσελίδων”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες