www.analitis.com

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
m_@ngel
Επικοινωνία:

www.analitis.com

Δημοσίευση από m_@ngel » 21 Νοέμ 2003 00:23

rikste mia matia, oikonomiko site kai themata ths shooubiz kai sport ,ap ola exoun ....

Άβαταρ μέλους
cvoodan
Honorary Member

www.analitis.com

Δημοσίευση από cvoodan » 21 Νοέμ 2003 19:30

Para poly kalo kai poly xrisimo tha elega... Aplo kai grigoro design...
Polu kala ;)
Εικόνα

adavalas
Επικοινωνία:

www.analitis.com

Δημοσίευση από adavalas » 22 Νοέμ 2003 00:31

Simfwnw me ton cvoodan.Poli kali douleia. :kaloe:

m_@ngel
Επικοινωνία:

www.analitis.com

Δημοσίευση από m_@ngel » 22 Νοέμ 2003 17:55

adavalas έγραψε:Simfwnw me ton cvoodan.Poli kali douleia. :kaloe:
thanks a lot
me endiaferoun oles oi apopseis. :roll:

aguila21
Honorary Member
Επικοινωνία:

www.analitis.com

Δημοσίευση από aguila21 » 23 Νοέμ 2003 10:23

Έχω μια απορία.Γιατί απο το link www.analitis.com με πάει σε άλλο domain name;Πάντως είναι καλή σελίδα πραγματικά.

aguila21
Honorary Member
Επικοινωνία:

www.analitis.com

Δημοσίευση από aguila21 » 23 Νοέμ 2003 10:28

m_@ngel έγραψε:rikste mia matia, oikonomiko site kai themata ths shooubiz kai sport ,ap ola exoun ....
Η ιστοσελίδα είναι δική σου ή απλώς την παρουσιάζεις;

Άβαταρ μέλους
cvoodan
Honorary Member

www.analitis.com

Δημοσίευση από cvoodan » 23 Νοέμ 2003 12:51

aguila21 έγραψε:Έχω μια απορία.Γιατί απο το link www.analitis.com με πάει σε άλλο domain name;Πάντως είναι καλή σελίδα πραγματικά.
Απλά έχει δηλώσει να κάνει redirect το domain....
Εικόνα

m_@ngel
Επικοινωνία:

www.analitis.com

Δημοσίευση από m_@ngel » 23 Νοέμ 2003 13:35

cvoodan έγραψε:
aguila21 έγραψε:Έχω μια απορία.Γιατί απο το link www.analitis.com με πάει σε άλλο domain name;Πάντως είναι καλή σελίδα πραγματικά.
loipon to analitis .com tha anevei mes thn vdomada,alazei onoma h technical analist gia na einai pio prosito akomi ston kozmo to analitis einai poli efkolo.... :pint: ante gia mas kai ola na pan akomi kalitera!!!!!!

aguila21
Honorary Member
Επικοινωνία:

www.analitis.com

Δημοσίευση από aguila21 » 23 Νοέμ 2003 16:53

m_@ngel έγραψε:
cvoodan έγραψε:
loipon to analitis .com tha anevei mes thn vdomada,alazei onoma h technical analist gia na einai pio prosito akomi ston kozmo to analitis einai poli efkolo.... :pint: ante gia mas kai ola na pan akomi kalitera!!!!!!
Δε μου απάντησες όμως στο ερώτημα μου αν είναι δική σου η σελίδα.Όχι οτι έχει μεγάλη σημασία αλλά απλώς να ξέρω να σε συγχαρώ για το περιεχόμενο κυρίως,αν και ο σχεδιασμός είναι όμορφος.Απλώς το αντικείμενο είναι του γνωστικού αντικειμένου μου και :wink:

m_@ngel
Επικοινωνία:

www.analitis.com

Δημοσίευση από m_@ngel » 23 Νοέμ 2003 17:16

aguila21 έγραψε:
m_@ngel έγραψε:
cvoodan έγραψε:
Δε μου απάντησες όμως στο ερώτημα μου αν είναι δική σου η σελίδα.Όχι οτι έχει μεγάλη σημασία αλλά απλώς να ξέρω να σε συγχαρώ για το περιεχόμενο κυρίως,αν και ο σχεδιασμός είναι όμορφος.Απλώς το αντικείμενο είναι του γνωστικού αντικειμένου μου και :wink:
loipon ego ergazomai gi afthn thn etairia oxi den einai diko mou to site , einai yperoxo omos exoun kanei toso kali douleia kai einai katanoito se olous pistevo.

Άβαταρ μέλους
coder

www.analitis.com

Δημοσίευση από coder » 24 Νοέμ 2003 01:35

Arketa kali prototipi doulia, diaforetiki apo ta sinithismena. Pistevo omos pos tha eprepe na vali to xeraki tou enas grafistas gia na to omorfinei akomi kalitera... p.x.: xgirl :kaloe:
Life is more than money and power, is about helping people as much as possible!

m_@ngel
Επικοινωνία:

www.analitis.com

Δημοσίευση από m_@ngel » 24 Νοέμ 2003 12:27

coder έγραψε:Arketa kali prototipi doulia, diaforetiki apo ta sinithismena. Pistevo omos pos tha eprepe na vali to xeraki tou enas grafistas gia na to omorfinei akomi kalitera... p.x.: xgirl :kaloe:
se efxaristo poli tha tous to proteino .me endiaferoun oles oi apopseis paidia. :idea:

Άβαταρ μέλους
virusalos

www.analitis.com

Δημοσίευση από virusalos » 27 Νοέμ 2003 22:42

Sthn egkyrh sthlh tou Xamaileonta sto Euro2day.gr grafthke stis 27/11/2003 :

+++++++++++++++++

"Καθηγηταράδες" για γέλια και για... κλάματα!

Μεγάλα κέφια για... κολπάκια φαίνεται ότι έχουν κάτι "ελληνάρες" που χρησιμοποιούν ως… "ορμητήριο" τη Βρετανία. Οι κύριοι αυτοί "αλωνίζουν" στο Ιnternet (εσχάτως και εκτός αυτού) σερβίροντας διάφορα "τεχνικά" σε διάφορους ανυποψίαστους, στην προσπάθειά τους να αποκτήσουν προβολή, κύρος και βέβαια τον… επιούσιο.

Κοστουμάκι, laptop, μπόλικο... καθηγητιλίκι κι όποιος… τσιμπήσει.

Μόνο που τώρα τελευταία οι λεβέντες αυτοί μπλέκουν σε ολοένα και πιο επικίνδυνα (από νομικής, για να μην πω... ποινικής, πλευράς) μονοπάτια.

Άλλο πράγμα να διατείνεσαι ότι παίρνεις… "βραβεία" κι ότι έχεις συνεργασία με κάποιες… ομοσπονδίες του εξωτερικού, για τις οποίες ουδείς –νομίζεις- μπορεί να βρει τους υπευθύνους, κι άλλο να ανακοινώνεις συνεργασίες με το επίσημο ελληνικό χρηματιστηριακό σύστημα, οι οποίες είναι τυπικά και ουσιαστικά… ανύπαρκτες.

Οι κύριοι αυτοί, για τη "γούνα" των οποίων αρχίζουν και υπάρχουν "ράμματα" από πολλές πλευρές της αγοράς μας (έχει παίξει ρόλο και το… "κλοπιράιτ" στο οποίο συστηματικά επιδίδονται), δεν δίστασαν να αναγγείλουν συνεργασία με επίσημο φορέα της ελληνικής αγοράς, ο οποίος όμως καμία σχέση δεν έχει μαζί τους.

Το ξέρουμε διότι το… ψάξαμε και καταλάβαμε ότι η υπόθεση δεν προσφέρεται πλέον μόνο για γέλια αλλά και για... κλάματα.

Υ.Γ.: Θαυματουργό το trading σύστημα μαθαίνουμε. Φαίνεται από τις εξαιρετικές –ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ- αποδόσεις που έχει ο μόνος χρήστης που καταφέραμε να… εντοπίσουμε, ο οποίος άλλωστε, όπως προκύπτει από αλλού, είναι και μέλος της… παρέας.

Υ.Γ.2: Ως τώρα δεν έχουμε γίνει πιο συγκεκριμένοι, διότι κάποιοι που δεν χρωστούν τίποτα, έχουν εμπλέξει το όνομά τους με τους συγκεκριμένους… "καθηγηταράδες". Κι εμείς ως καλοπροαίρετοι που είμαστε, θέλουμε να πιστεύουμε ότι απλώς δεν το έψαξαν αρκετά.

Γι’ αυτό τους δίνουμε λίγο χρόνο να το ψάξουν πριν… βγει ο ΦΑΚΕΛΟΣ (που έχει και… ψηφιακό περιεχόμενο) στον αέρα.

27/11/03 - 01:35

+++++++++++++++++++++++

Proswpika parakolou8w systhmatika tis protaseis tou automatopoihmenou systhmatos kai oi apodoseis tou einai sygkrisimes me alla "trend following" systhmata. Den exei eksairetikes dynatothtes na proeidopoiei gia antistrofes tis taseis, apla akolou8ei thn tash.

Epishs de mou aresei to gegonos oti epikoinwneis mesw e-mail, thlefwno klp kai apo grafeia tipota.

Pantws prokeitai gia ena poly kalo site sto eidos tou kai to episkeptomai poly syxna. Apla de 8a eprepe na biazontai toso na ta konomhsoun...

YG. Ta osa egrapsa den exoun sxesh me to oti exw sxetiko site. Proswpika de bgazw fragko aposa grafw ekei, oute sponsores.

aguila21
Honorary Member
Επικοινωνία:

www.analitis.com

Δημοσίευση από aguila21 » 27 Νοέμ 2003 23:20

Πολύ καλή σελίδα συγχαρητήρια.Αν και δεν είμαι οπαδος της τεχνικής ανάλυσης αλλά της θεμελειώδους (κατά πόσο έχει χρήση στο ΧΑΑ είναι αλλο θέμα),εμεινα ικανοποιημένος απο την περιήγηση μου.Εκεί που αναφέρεσαι στο Metastock μήπως θα ήταν καλύτερο να έβαζες και αρχεία δεδομένων για το πρόγραμμα;Εκτός αν έχεις να προτίνεις κάποια άλλη σελίδα για τέτοια.Λαμβάνω ως συμβουλευτικά τα αποτελέσματα της Τ.Α σε εταιρείες με καλά θεμελειώδη μεγέθη...

Άβαταρ μέλους
virusalos

www.analitis.com

Δημοσίευση από virusalos » 27 Νοέμ 2003 23:32

Πολύ καλή σελίδα συγχαρητήρια.Αν και δεν είμαι οπαδος της τεχνικής ανάλυσης αλλά της θεμελειώδους (κατά πόσο έχει χρήση στο ΧΑΑ είναι αλλο θέμα),εμεινα ικανοποιημένος απο την περιήγηση μου.Εκεί που αναφέρεσαι στο Metastock μήπως θα ήταν καλύτερο να έβαζες και αρχεία δεδομένων για το πρόγραμμα;Εκτός αν έχεις να προτίνεις κάποια άλλη σελίδα για τέτοια.Λαμβάνω ως συμβουλευτικά τα αποτελέσματα της Τ.Α σε εταιρείες με καλά θεμελειώδη μεγέθη...

Se eyxaristw gia ta kala sou logia.
Dedomena gia to Metastock 8a breis sto www.datatext.gr ena poly kalo site kai free .... ara konta sto pneyma tou Free-stuff.gr :pint:

H 8emeleiwdhs analysh einai mhtera olwn twn analysewn. Alla me thn texnikh analysh kineisai poio euelikta. Px giati na mpeis ston Abaka pou einai kalh etairia to Septembrio kai oxi twra pou einai poly poio f8hnh. Kai egw eksetazw ta 8emeleiwdh asxeta an apo th selida mou exoun prota8ei metoxes opws myloi kepenou klp :hammer:

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες