Αναζήτηση blog στο blogspot που εχει ξεχαση

θέματα που αφορούν τον Blogger.com (Blogspot) και τα blogs που κάνουν hosting στην πλατφόρμα αυτή.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
hliast

Δημοσίευση από hliast » 01 Απρ 2016 12:30

ειχα καταχώριση στο blogspot ένα όνομα για ενα σωματείο πολύτεκνων που μου ειχαν ζήτηση να τους βοηθεισο να φτιάξουν ενα blog , αφού το καταχώρισα τους έδωσα τα στοιχειά τους έδειξα οτι γνώριζα και ειχαν πει οτι θα το κοιταξουν μονοι τους , με το καιρο ομως το αφησαν και τωρα '' ψαχνονται '' εχουν χάση τα στοιχεια που τους ειχα δωση και ουτε εγω θυμαμε πως το ειχα καταχωριση υπαρχει καποιος τροπος να το βρω ?

εαν βρω το blog θα θυμηθώ και το email που το ειχα καταχωριση γιατι τα ειχα ιδια

πχ εαν το blog ειναι sylogos-politeknon-athinas blogspot to email ηταν sylogosapoliteknonathinasgmail ετσι θα το βρω αλλα δεν θυμαμε το ονομα που ειχα δωση , εκανα αναζητιση στο google με το τιτλο , του ονοματος του σωματειο αλλα δεν μου βγαζει κατι σχετικα, καμια ιδεα ?

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 03 Απρ 2016 11:37

κάνε αναζήτηση στα email που τους έστειλες.
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
EneMe
Super Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από EneMe » 05 Απρ 2016 11:13

Κάνε αναζήτηση στο google με τα στοιχεία επικοινωνίας -αν αυτά υπήρχαν στο blog.
Συνήθως είναι ό,τι πιο μοναδικό υπάρχει σε τέτοιες περιπτώσεις.

Επίσης δοκίμασε κι αυτό... δεν είναι κάτι ιδιαίτερο, αν και μια δοκιμή δεν κοστίζει τίποτα.
http://www.searchblogspot.com

Απάντηση

Επιστροφή στο “Blogspot.com - Blogger”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες