Εργασία σε blogs

Ψάχνετε για δουλειά; Καταχωρήστε το βιογραφικό σας εδώ.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Angeliki Vou

Εργασία σε blogs

Δημοσίευση από Angeliki Vou » 20 Φεβ 2017 01:50

Καλησπέρα είμαι πρωτοετής φοιτήτρια και ψάχνω τρόπους να γεμίσω το πρόγραμμα μου. Αυτό που πραγματικά αγαπώ είναι η συγγραφή άρθρων ποικίλου ενδιαφέροντος.. Έχω δουλεψεί αρκετά δικά μου άρθρα τα οποία και έχουν δημοσιευτεί σε sites αλλά με μικρή επισκεψιμότητα.. Γενικώς έχω μεγάλη ευχέρεια λόγου είχα αναδειχτεί νικήτρια σε έναν διαγωνισμό διηγήματος και είναι διακαής πόθος να ασχοληθώ με αυτό... Απλώς λόγω περιορισμένου χρόνου μεχρι πέρυσι (πανελλαδικές, φροντιστήρια) δεν μπορούσα να το ψάξω.. Αν κάποιος έχει κάτι υπόψη του θα με βοηθούσε πολύ :)

Xps

Εργασία σε blogs

Δημοσίευση από Xps » 20 Φεβ 2017 13:18

Έχεις μήνυμα.

Tera_Rare

Εργασία σε blogs

Δημοσίευση από Tera_Rare » 23 Φεβ 2017 00:09

Ένας καλός copywriter που να μπορεί να γράφει το ίδιο καλά τόσο για το κοινό, όσο και για τις μηχανές αναζήτησης, είναι δυσεύρετος όπως κάθε σωστός επαγγελματίας τη σημερινή εποχή, που όλοι τα κάνουν όλα και στην ουσία δεν κάνουν τίποτα. Και εννοείται βέβαια ότι πρέπει να αμοίβεται ανάλογα.

Αν θες να ασχοληθείς με το αντικείμενο ψάξου προς τα εκεί. Προαιρετικά θα χρειαστούν κάποιες βασικές γνώσεις SEO ( για να είσαι πιο ολοκληρωμένη στις υπηρεσίες σου - δεν είναι κάτι τρομερά δύσκολο) και εφόσον έχεις ευχέρεια στη γραφή τα υπόλοιπα θα έρθουν μονα τους.

Σε περίπτωση που τα Αγγλικά σου είναι εξαιρετικά, ψάξου κατευθείαν για συνεργασίες με Site - πλατφόρμες υπηρεσιών του εξωτερικού και αγνόησε τους τζαμπατζήδες-τσιφούτηδες-κακοπληρωτές-μπαταξήδες και λοιπές συνομωταξίες Ελλήνων που ζουν και βασιλεύουν στην Ελληνική καθημερινότητα του 2017.

Εαν είσαι καλή σε κάτι οφείλεις να το πληρωθείς.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναζήτηση Εργασίας”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες