Από πού πληροφορηθήκατε την ύπαρξη του FreeStuff.gr;

Ας γνωριστούμε καλύτερα.. μια περιοχή που ο κάθε ένας μπορεί να πει μερικά πράγματα για τον εαυτό του.

Συντονιστές: Stathis, Super-Moderators

Απάντηση

Από φίλο/η
68
19%
Από αναφορά ή σύνδεσμο σε άλλο forum
28
8%
Από αναφορά ή σύνδεσμο σε άλλη σελίδα
40
11%
Από διαφημιστικό banner
13
4%
Από θεματικό κατάλογο σελίδων (in,forthnet,pathfinder κτλ)
13
4%
Από μηχανή αναζήτησης (google,altavista κτλ)
167
46%
Από έντυπο τύπο (εφημερίδες/περιοδικά)
8
2%
Από ενημερωτικό email
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Από κάπου αλλού (περιγράψτε μας)
27
7%

Σύνολο ψήφων: 364

Άβαταρ μέλους
vcore
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από vcore » 29 Μαρ 2010 01:15

Τι να κάνω ρε συ? 'Ηταν αναπόφευκτο φένεται.... Δεν λέω πάντος εκτός απο Guru είναι καλά πεδιά επίσης ;)
Easy CMS
------------
Το να ζητάς βοήθεια δεν σημαίνει ότι είσαι εξαρτημένος.

beneton

Δημοσίευση από beneton » 29 Μαρ 2010 19:14

Από μηχανή αναζήτησης για κάποιο θέμα με web

Άβαταρ μέλους
Nemesis_Elite

Δημοσίευση από Nemesis_Elite » 09 Αύγ 2010 19:55

θελει και ρώτημα...
http://www.google.gr/#hl=el&source=hp&q ... 366247db17

6 αποτέλεσμα στη λέξη forum από 2.630.000.000 αποτελέσματα.

Άβαταρ μέλους
eloy

Δημοσίευση από eloy » 05 Ιαν 2011 16:32

Απο αλλη ιστοσελιδα, πριν,,,, πολλαααααα χρονια ! ! !
Οι παλαιοι θα το θυμουνται σιγουρα. Και οταν λεω παλαιοι μιλαω για καμια 10αρια χρονια που υπηρχε αλλη ιστοσελιδα απο αυτην.

Άβαταρ μέλους
dimsis
Reporter

Δημοσίευση από dimsis » 05 Ιαν 2011 17:09

Ε δώσε μας κανένα tip να καταλάβουμε ποια εννοείς :)

Άβαταρ μέλους
Cha0s
SysAdmin

Δημοσίευση από Cha0s » 05 Ιαν 2011 20:24

Στα 9 χρόνια που παίζει αυτό το τόπικ δεν έχει ψηφήσει κανείς 'Από ενημερωτικό email' :D

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 05 Ιαν 2011 21:46

Cha0s έγραψε:Στα 9 χρόνια που παίζει αυτό το τόπικ δεν έχει ψηφήσει κανείς 'Από ενημερωτικό email' :D
LOL! γιατί προφανώς πρέπει να κάνουν εγγραφή για να το πάρουν! :D
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
Cha0s
SysAdmin

Δημοσίευση από Cha0s » 05 Ιαν 2011 21:48

Έεετσι :D

Άβαταρ μέλους
$nikos$
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από $nikos$ » 06 Ιαν 2011 01:44

Εμενα μου το είπε φίλος.. ο google :p

Άβαταρ μέλους
eloy

Δημοσίευση από eloy » 06 Ιαν 2011 11:08

dimsis έγραψε:Ε δώσε μας κανένα tip να καταλάβουμε ποια εννοείς :)
Προσπαθω να θυμηθω, περασαν πολλα χρονια βλεπεις, νομιζω ενα ηταν το http://hws.gr/ .Νομιζω, δε θυμαμαι καλα. Ισως και οχι. Παντως ηταν εποχη που οι ιστοσελιδες στην Ελλαδα δεν ηταν και πολλες (συγκριτικα με τωρα που υπερδεκαπλασιαστηκαν) και καποιες που ηταν οντως καλες φαινοντουσαν. Γιατι τωρα ειναι χαος.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος eloy την 06 Ιαν 2011 19:32, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
eloy

Δημοσίευση από eloy » 06 Ιαν 2011 11:25

Cha0s έγραψε:Στα 9 χρόνια που παίζει αυτό το τόπικ δεν έχει ψηφήσει κανείς 'Από ενημερωτικό email' :D
Νομιζω οτι παρα πολυς κοσμος το εχει μαθει απο το «ενημερωτικο e-mail», αλλα μπορει να το ανοιξε, να εριξε μια ματια και μεχρι εκει. Αργοτερα ομως ισως χρειαστηκε κατι που το εψαξε στο google (μηχανη αναζητησης που σημερα σαφως η καλυτερη εδω και μερικα χρονια, και πλεον "δεδομενη" στο να ψαξεις κατι θα χρησιμοποιησεις το google, που παλαιοτερα δε την ειχαμε και αρκεζομαστε στο yahoo κ.λ.π. και αλλα και οχι στο google στο bing κ.λ.π.) τον εστειλε σε ενα καποιο topic του forum σας, τοτε ειδε οτι οντως αξιζει να μπαινει και να ζηταει πληροφοριες εφοσον εχει ανταποκριση, και σωστη μαλιστα. Και προσωπικη μου αποψη επισης ειναι οτι πολλοι μπαινουν μονο στο forum, ενω ειναι αξιολογο ολο το site. Και παλι αν θυμαμαι καλα, καποτε ειχε και θεματα η ιστοσελιδα με κωδικες html ή javascript και αλλα που βοηθουσαν καποιον που ασχολιοταν με το να φτιαχνει ιστοσελιδες, και να μαθαινει ψαχνοντας.

Άβαταρ μέλους
Cha0s
SysAdmin

Δημοσίευση από Cha0s » 06 Ιαν 2011 14:00

Μάλλον δεν κατάλαβες.

Αυτό που υποννοούσα και το επιβεβαίωσε και ο cordis είναι ότι δεν φεύγουν διαφημιστικά e-mails από το Freestuff αν δεν είσαι γραμμένος και δεν έχεις επιλέξει να λαμβάνεις το newsletter του fs.

Εγώ στα τόσα χρόνια που είμαι εδώ δεν έχω λάβει ποτέ ανεπιθύμητο mail από το FS. :)

Άβαταρ μέλους
eloy

Δημοσίευση από eloy » 06 Ιαν 2011 14:30

Cha0s έγραψε:Μάλλον δεν κατάλαβες.

Αυτό που υποννοούσα και το επιβεβαίωσε και ο cordis είναι ότι δεν φεύγουν διαφημιστικά e-mails από το Freestuff αν δεν είσαι γραμμένος και δεν έχεις επιλέξει να λαμβάνεις το newsletter του fs.

Εγώ στα τόσα χρόνια που είμαι εδώ δεν έχω λάβει ποτέ ανεπιθύμητο mail από το FS. :)
Συμφωνω απολυτως, και προσωπικα για να μου ερχονται e-mails απο το FS το διαλεξα εγω φυσικα (πολυ πριν γραφτω σαν μελος) ειδαλλως θα μιλουσαμε για spam, κατι που δεν ισχυει. γνωρισα την ιστοσελιδα απο αλλη ιστοσελιδα (ισως η «μαμα της») που την γνωριζα επισης και εμπιστευομουν, οπως εμπιστευομαι και τοσα χρονια αυτην. Το «εμπιστευομαι» μπορει να ειναι και λαθος λεξη σε αυτο που εννοω. Με λιγα λογια η ιστοσελιδα αυτη με εχει βοηθησει παλαιοτερα σε καποιες γνωσεις που ηθελα επειδη τις χρειαζομουν (για να μην κρυβομαστε, οσο ετων και αν εισαι μπορει να χρειαζεσαι βοηθεια σε καποια πραγματα και να μαθαινεις παντα, και... ρωτωντας), αλλα με εχει ενημερωσει πολυ καλα και σε αλλα θεματα, αρκετα κιολας.

Spyrostagas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Spyrostagas » 07 Ιαν 2011 02:06

cordis έγραψε:
LOL! γιατί προφανώς πρέπει να κάνουν εγγραφή για να το πάρουν! :D
ναι αλλά μπορεί το ενημερωτικό email μπορεί να μην προέρχεται μόνο από fs αλλά και από άλλα sites. Π.χ ένα ενημερωτικό site ας πούμε μπορεί να στέλνει ένα email στους αναγνώστες του και μέσα στις ειδήσεις να λέει ότι το καλύτερο, πιο δημοφιλές, χρήσιμο και γεμάτο γνώσεις και όμορφη παρέα freestuff.gr έχει διάφορα όμορφα tutorials για web design, web developent, για photoshop για οτιδήποτε...
ή μπορεί να είναι ένα ενημερωτικό δελτίο που να αναφέρει ότι θα γίνει μία τεχνολογική συνάντηση και θα είναι μέσα στους ανθρώπους που θα μιλήσουν και άνθρωποι του freestuff
Σωστά; :D
Εικόνα

Spyrostagas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Spyrostagas » 07 Ιαν 2011 02:08

eloy έγραψε:
Cha0s έγραψε:Μάλλον δεν κατάλαβες.

Συμφωνω απολυτως, και προσωπικα για να μου ερχονται e-mails απο το FS το διαλεξα εγω φυσικα (πολυ πριν γραφτω σαν μελος) ειδαλλως θα μιλουσαμε για spam, κατι που δεν ισχυει. γνωρισα την ιστοσελιδα απο αλλη ιστοσελιδα (ισως η «μαμα της») που την γνωριζα επισης και εμπιστευομουν, οπως εμπιστευομαι και τοσα χρονια αυτην. Το «εμπιστευομαι» μπορει να ειναι και λαθος λεξη σε αυτο που εννοω. Με λιγα λογια η ιστοσελιδα αυτη με εχει βοηθησει παλαιοτερα σε καποιες γνωσεις που ηθελα επειδη τις χρειαζομουν (για να μην κρυβομαστε, οσο ετων και αν εισαι μπορει να χρειαζεσαι βοηθεια σε καποια πραγματα και να μαθαινεις παντα, και... ρωτωντας), αλλα με εχει ενημερωσει πολυ καλα και σε αλλα θεματα, αρκετα κιολας.
Εγώ επειδή είμαι νέος στο φόρουμ, ο΄ταν λες ''μαμά'' ιστοσελίδα ποιαν λες;
Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Γνωριμία Μελών - Προσωπικές Ιστορίες”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες