Προσοχή Στα «Κοράκια» του Freestuff! : )

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
ZauZ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ZauZ » 08 Ιαν 2004 14:15

Αγαπητέ φίλε , που θες να γράψεις στο Freestuff.gr forum για να μας δήξεις τη δουλειά σου πρόσεξε πάρα πολύ ! Να θεωρείς τον εαυτό σου τυχερό που διαβάζεις πρώτα αυτές τις γραμμές…αν όχι μάλλον τη πάτησες !

Προσοχή λοιπόν στα εξής για τους επίδοξους Web Designer :
Όχι έτοιμα scriptakia με banners και λοιπά καλούδια από free υπηρεσίες
Όχι php nuke για σοβαρά πράγματα ! (Lolll…)
Ποτέ δε παρουσιάζουμε τη δουλεία μας αν υπάρχει κάτι κλεμμένο (ακόμα και εικόνα) από κάπου αλλού!
Ποτέ μα ποτέ δε πουλάμε τη δουλειά του άλλου ! (ακούς εκεί πουλάνε το php οι ελληνάρες….)
Ποτέ δε παρουσιάζουμε τη δουλεία μας (ως γραφίστες, web designers κ.τ.λ) με έτοιμες «καρικατούρες» διαφόρων προγραμμάτων!

Προς εταιρίες :
Όλα τα προηγούμενα + μερικά ακόμα !

Προσοχή στο όνομα σας !
Ποτέ δε λέμε … είμαστε εταιρία που πουλάει σελίδες φτιαγμένες με FrontPage : ) !!! , Είναι σαν να λέμε είμαστε μια εταιρία Web design που πουλάει μαρούλια τα Σάββατα στις Λαϊκές αγορές! (Πατάτες δηλαδή…)
Ποτέ , μα ποτέ , μακάρι να γυρίσει ο κόσμος ανάποδα δε χρησιμοποιούμε έτοιμες εικόνες και έτοιμα καλούδια από αλλού!
Να σοβαρευτούμε και να το σκεφτούμε πάαααραααα πολύ καλά πριν γράψουμε στο freestuff.gr γιατί ευτυχώς εδώ μέσα τα παιδεία ξέρουν τι τους γίνεται !

Και το γαμώτο του Έλληνα ! : ) Αφού ορισμένοι Web Designer και ορισμένες Εταιρίες κλέβουν και πουλάνε για δικά τους κάποια πράγματα , ας κάνουν τουλάχιστον το κόπο να το κρύψουν πιο καλά… Δεν αρκεί να σβήσεις 2 γραμμές κώδικα για να φύγει το copyright !... αλλά και πάλι σε μερικές μέρες τα «κοράκια» του freestuff θα τους ξεσκεπάσουν !

Σκεφτείτε το καλά , πριν γράψετε….
Ηγ : Εγώ μάλλον δε σκέφτηκα και πολύ το παρόν κείμενο και αυτή μάλλον είναι η «μαγεία» του !

Και τώρα, ένα άσχετο αλλά φοβερό ερώτημα :

Εταιρία ή Εταιρεία ;
https://www.pelatologio.gr - Online τιμολόγηση, διαχείριση αποθήκης και υποχρεώσεων

Άβαταρ μέλους
hik-hok
Reporter
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από hik-hok » 08 Ιαν 2004 14:25

Δεν με βρίσκει σύμφωνο ο χαρακτηρισμός "κοράκια" για τα μέλη του Freestuff και πολύ περισσότερο για τον εαυτό μου μια και εγώ είμαι ένας από αυτούς.

Πιστεύω ότι δεν κατάλαβες που βρίσκεσαι και αν το παραπάνω κείμενο αποτελεί κάποιο αστείο θα το χαρακτήριζα πολύ κρύο !
Εικόνα

spookyb52
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από spookyb52 » 08 Ιαν 2004 14:49

Αφήνω τα παραπάνω και απαντώ στο τελευταίο.

εταιρία η εταιρεία????

Το βιβλίο της πολιτικής οικονομίας όταν το έδωσα το έγραφε και με τα δύο. Ανάλογα με τη διάθεση του συγγραφέα φαντάζομαι.. τον απασχολούσε και αυτόν η ίδια αβεβαιότητα!!! :D
Life is like a fast car on an icy road. Brakes don't work, yes I know it, but I step on the gas
Garage punk | Rockabilly | Rock 'n' Roll | Stoner

Άβαταρ μέλους
EneMe
Super Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από EneMe » 08 Ιαν 2004 15:14

ZauZ έγραψε:Εταιρία ή Εταιρεία ;
Από τα δεκάδες ορθογραφικά του κειμένου σου, αυτή είναι η απορία σου; :hammer: :hammer:

Ο όρος "κοράκια" είναι υπερβολικός!

Παραδέχομαι πως οι "επαγγελματίες" του freestuff είναι πολλές φορές υπερβολικοί στις κρίσεις τους! Και στο λέω εγώ, που το site μου είναι με δωρεάν έκδοση του frontpage κι όταν εκφέρω γνώμη για ένα site, δεν μιλάω ποτέ για την "μηχανή" που το στηρίζει!

Αλλά εσύ είσαι πολύ πάνω από τα όρια της υπερβολής!

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 08 Ιαν 2004 15:28

Οι ατσίδες του freestuff.gr ίσως να ήταν πιο σωστός τίτλος... ;)
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
Expl0it
Honorary Member

Δημοσίευση από Expl0it » 08 Ιαν 2004 15:29

Άν αυτά που λές τα λές για πλάκα κάτι γίνεται !

Άν τα εννοείς, τότε μου φαίνεται ότι έχεις ξεφύγει τελείος ! Πήγαινε καμια βόλτα να ξεσκάσεις γιατί η υπερβολική χρήση του pc σε έχει χαλάσει ! Εκτός και άν πέρνεις ληγμένα !! :wink:

Άβαταρ μέλους
GhostShip

Δημοσίευση από GhostShip » 08 Ιαν 2004 15:53

Λοιπόν, καταρχήν συμφωνώ με τον Γιάννη για το ατσίδες...
Αν και δεν έχω φτάσει ακόμα να θεωρώ τον εαυτό μου ως τέτοιο, μάλλον είμαι ένας "φτωχός" προγραμματιστής άνω του μέσου όρου...(μετριοφροσύνη στο μεγαλείο της) :kaloe:

Για το "εταιρία" ή "εταιρεία", ισχύουν και τα δύο, τουλάχιστον τα έχω δει άπειρες φορές στο ίδιο κείμενο και τα έχω γράψει και εγώ, απλά η μόνη παρατήρηση που είχα από τους καθηγητές μου ήταν να χρησιμοποιώ την ίδια ορθογραφία και να μην την αλλάζω κατά την διάρκεια του κειμένου.

Τώρα για όλα τα άλλα, πέρα από κάποια στοιχεία του κειμένου που εμπεριέχουν μία δόση αλήθειας για πράγματα που όντως γίνονται, το όλο κείμενο μου βγάζει μία αίσθηση "ειρωνίας" προς τους πάντες, συμπεριλαμβανομένων και των μελών του freestuff. Κάτι που για μένα είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ

Και μία φιλική συμβουλή (πραγματικά φιλική) : να προσέχουμε λίγο την ορθογραφία μας φίλε ZauZ

Άβαταρ μέλους
Elli
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Elli » 08 Ιαν 2004 16:07

Βασικά όλοι πρέπει να προσέχουμε την ορθογραφία μας. Για σένα χτυπάει η καμπάνα Filter. Τελείος ή τελείως; Εεεεεεεεεεεεε;;;;;;;;;;;;;;; :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:

Τώρα για την Εταιρεία ή Εταιρία ισχύουν και οι δύο γραφές.

Οσο για το στιλάκι του "φίλου" που ξόδεψε τόση φαιά ουσία για να τα χώσει στα μέλη του freestuff έχω να πω το εξής:

Οταν υποβάλλεις μία σελίδα για κριτική πρέπει να είσαι έτοιμος να δεχτείς όλες τις κρίσεις. Θετικές και αρνητικές. Οι άνθρωποι που κριτικάρουν σελίδες έχουν μεγάλη εμπειρία σε αυτόν τον τομέα και δεν νομίζω ότι έχουν προσωπικά με κανέναν για να του τα χώνουν.

Στο φινάλε ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ.

Τα είπα και ξεθύμανα :pint: :pint: :pint: :pint: :pint:

Άβαταρ μέλους
Youli
Honorary Member

Δημοσίευση από Youli » 08 Ιαν 2004 16:19

ZauZ έγραψε:για να μας δήξεις
δείξεις...
ZauZ έγραψε:τη πάτησες
θέλει τελικό ν (-ν) την...
ZauZ έγραψε:τη δουλεία μας
άλλο η δουλεία και άλλο η δουλειά, εκτός αν για σένα έχουν γίνει ένα...
ZauZ έγραψε:Προς εταιρίες :
εταιρείες...
ZauZ έγραψε:τα παιδεία
τα παιδιά...
ZauZ έγραψε:Ηγ :
Υγ ... (απο την λέξη υστερόγραφο...you know???)
ZauZ έγραψε:Και τώρα, ένα άσχετο αλλά φοβερό ερώτημα :

Εταιρία ή Εταιρεία ;
Είπαμε...εταιρεία...

Ξέχασες να συμβουλέψεις όποιον ενδιαφέρεται, ότι τα "κοράκια" του freestuff ξέρουν, εκτός των άλλων, και ορθογραφία (κάτι που θα έπρεπε να μάθεις κι εσύ...) :kaloe: :kaloe: :kaloe:

Άβαταρ μέλους
cdhyper
Literature Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cdhyper » 08 Ιαν 2004 17:27

Εντάξει, το "κοράκια" είναι περισσότερο προσβλητικό για αυτούς που δέχονται τις κριτικές μας, αφού εκ των πραγμάτων θεωρούνται ψοφίμια... :idea:

Youli σου συνιστώ λιγότερη αυτοπεποίθηση στην ορθογραφική σου δεινότητα γιατί η λέξη "eteria" γράφεται και εταιρεία και εταιρία και οι 2 τρόποι είναι σωστοί, χρησιμοποιούμενοι και αποδεκτοί.

Επιπλέον δεν εννοούσε ο φίλος τα παιδιά, αλλά τα παιδία (και όχι τα παιδεία φυσικά). Είναι η λεγόμενη Αττική Σύνταξη, όταν ο αριθμός του υποκειμένου είναι πληθυντικός και δε συμφωνεί με τον αριθμό του ρήματος που είναι στο γ' ενικό.

Τα παραπάνω φυσικά μπορούν να επαληθευτούν από οποιοδήποτε λεξικό (εκτός απο εμένα που είμαι και τελειόφοιτος φιλόλογος)
Σύγκριση τιμών Supermarket: http://www.shopnsave.gr
Νέα Ιταλικα επιπλα κουζινας
Για φιλοσόφους: http://filosofia.gr και http://liantinis.org

Άβαταρ μέλους
Youli
Honorary Member

Δημοσίευση από Youli » 08 Ιαν 2004 17:51

Για την λέξη εταιρεία θα συμφωνήσω...για την Αττική σύνταξη τώρα, αν ο "φίλος" ήθελε να την χρησιμοποιήσει σωστά, θα έπρεπε να βάλει όντως το ρήμα σε γ' ενικό...βλέπεις εσύ κανένα γ' ενικό κύριε τελειόφοιτε φιλόλογε???
τα παιδεία ξέρουν τι τους γίνεται !
Μπορεί να μην είμαι τελειόφοιτη φιλόλογος, αλλά μια γ' Δέσμη την έκανα για να περάσω εκεί που ήθελα... και μια πόρωση με την ελληνική γλώσσα την έχω...
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Youli την 08 Ιαν 2004 17:53, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Expl0it
Honorary Member

Δημοσίευση από Expl0it » 08 Ιαν 2004 17:52

Elli !! εγώ δεν έκανα ποτέ κριτική για την ορθογραφία αλλά δέχομαι την κριτική των άλλων !! Όπως επίσης ποτέ δεν είπα ότι είμαι τέλειος στην ορθογραφία !!

Κριτική όμως για μια σελίδα πιστεύω ότι μπορώ να κάνω μετά απο αρκετά χρόνια πάνω στον τομέα αυτό !!

Εγώ την άποψή μου λέω ! Άν θέλει αυτός που ζήτησε την άποψή μας την δέχεται άν δεν θέλει δεν την δέχεται, αυτό με αφήνει αδιάφορο !!

Δεν λέω ότι είμαι τέλειος αλλά την δουλειά μου ξερω να την κάνω αρκετά καλά !! Κοίτα ρε, γέμισε ξαφνικά ο κόσμος κορυφαίους webdesigners που έχουν και άποψη :wink:

Ρεεεεε πηγαίντε καμια βόλτα να συνέλθετε γιατί το το έχετε χάσει εντελώς :wink:

Άβαταρ μέλους
Elli
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Elli » 08 Ιαν 2004 18:03

Τώρα εσύ γιατί παρεξηγήθηκες ε; Επειδή σου έκανα μία τόση δα παρατηρησούλα για την ορθογραφία σου; Και εμένα μου την είπε η Γιούλη αλλού για την δική μου :kaloe: :kaloe: :kaloe: :kaloe: :kaloe:

Άβαταρ μέλους
ZauZ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ZauZ » 08 Ιαν 2004 18:06

Μια στιγμή γιατί παρεξηγήθηκα από ότι κατάλαβα!

Αν πριν ορμούσατε, παρατηρούσατε, ό,τι η λέξη Κοράκια είναι μέσα σε εισαγωγικά , θα καταλαβαίνατε πιστεύω ότι η ένια της λέξης αυτής είναι καθαρά μεταφορική! Η Ελληνική γλώσσα μπορεί να παραφραστεί πολύ εύκολα από ότι κατάλαβα!

Νομίζω εξάλλου ότι από το κείμενο μου φαίνεται καθαρά ότι η σημασία της λέξης «Κοράκια» παραπέμπει σε κάτι καλό. (όπως είπε ο John –Οι ατσίδες του freestuff.gr--).

Αν και δε νομίζω ότι είναι απαραίτητο να δώσω εξηγήσεις σε έναν έναν ξεχωριστά, θα το κάνω για να μη τραβήξει το θέμα πολύ μακριά…
(Αφού αποφασίσατε να με κρεμάσετε , ας απολογηθώ πρώτα μπας και αλλάξετε άποψη)

1. hik-hok
Όχι δεν είναι κάποιο κρύο αστείο. Είναι η πραγματικότητα! Ευτυχώς στο forum του freestuff.gr δε μένει τίποτα κρυφό ή χωρίς να ψαχτεί εξαντλητικά από κάποιους. Ακόμα σε ενημερώνω ότι ξέρω πολύ καλά που είμαι! :) Αν εσύ το πείρες προσωπικά , τότε πρόβλημα σου! Πολύ περισσότερο δε , αν δε μπορείς να καταλάβεις την ουσία και το νόημα ενός κειμένου, αλλά επικεντρώνεις τη προσοχή σου σε 2 μόνο σειρές από ένα ολόκληρο κείμενο.

2. Eneme
Δεν είπα για εσένα ή τον άλλο που δουλεύει με μία free έκδοση του frontpage ! Μιλάω για μια εταιρεία που υποτίθεται ότι πουλάει σοβαρό hosting και web design. Η γνώμη μου είναι ότι το frontpage δε μπορεί να καλύψει ούτε στο ελάχιστο τις απαιτήσεις μιας εταιρείας. Δε μίλησα ποτέ για προσωπικές σελίδες. Μίλησα αποκλειστικά για εταιρείες! Δε νομίζω ότι είμαι πάνω από τα όρια της υπερβολής!!! Δες το post με τίτλο Dreamweaver.gr… ή ένα πιο παλιό που πουλάνε το php nuke…

3. Filter
Δε τα λέω για πλάκα , μιλάω σοβαρότατα. Ίσως ο όρος «Κοράκια» να σας πείραξε. Συμφωνώ μαζί σας! Αν αντί κοράκια έβαζα Ατσίδες ; Θα μου έλεγες τα ίδια πράγματα ;

4. GhostShip
Ποτέ δε μου πέρασε από το μυαλό να ειρωνευτώ κανέναν και πόσο μάλλον εσάς στο forum , που δε σας γνωρίζω! Δε νομίζω ότι το κείμενο μου βγάζει ειρωνεία. Για την ορθογραφία , έχεις δίκιο… κανείς όμως δεν είναι αλάθητος και συνέχεια προσπαθούμε να μαθαίνουμε, έστω και αυτά που δε μάθαμε στο σχολείο όταν έπρεπε!

5. Elli
Μπορείς να βάλεις στη λέξη Φίλος όσα εισαγωγικά θες. Δε θα με πειράξει. Δε σε γνωρίζω και ποτέ δε θα μπορούσα να σε αποκαλέσω Φίλη ή Φίλο πραγματικά : ) Δε τα έχωσα στα μέλη του freestuff.gr γιατί και εγώ μέλος είμαι (έτσι θέλω να πιστεύω τουλάχιστον…) Το κείμενο που έγραψα νομίζω ότι αν το διαβάσεις προσεκτικά θα δεις ότι λέω ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ FORUM και δε τους τα «χώνω»! Δε κατάλαβα προς τι τα Τεράστια κεφαλαία γράμματα ! (με διώχνεις μήπως ;)

6. Youli
Όταν εσύ δε κάνεις ποτέ σου λάθος , τότε έλα να με βρεις για να μιλήσουμε και να σε προσκυνήσω αν θές! Η εταιρία νομίζω ότι απάντησαν ότι γράφετε και εταιρεία!
Κάποιοι τόνοι που μπήκαν λάθος ή κάποιες λέξεις λάθος , πολλές φορές γίνονται από κεκτημένη ταχύτητα!
Το να δείξει , γράφετε και να Δήξει !
Κρατάω την ειρωνεία σου και θα πάω να μάθω ορθογραφία.

Αν μετά από αυτό το «Μανιφέστο» νομίζεται ακόμα ότι είμαι το κακό παιδί εδώ μέσα που έχει όρεξη για καβγά , τότε απατάστε οικτρά και πολύ ευχαρίστως να αποχωρήσω από το forum αν νομίζεται ότι στριμωχτήκαμε αρκετά !

Υγ: Για διαβάστε το κείμενο αλλάζοντας τη λέξη «κοράκια» με τη λέξη Ατσίδες… Τελικά σας πείραξε το κείμενο ή η λέξη !!!!!

Σας Ευχαριστώ για το χρόνο σας.
https://www.pelatologio.gr - Online τιμολόγηση, διαχείριση αποθήκης και υποχρεώσεων

Άβαταρ μέλους
laertes

Δημοσίευση από laertes » 08 Ιαν 2004 18:09

Ας πάρουμε τα πράγματα από την αρχή
Μάλλον το να δήξεις τη δουλειά σου προέρχεται από το δήγμα που σημαίνει δαγκώνω οπότε και οι περισσότερες πιθανότητες είναι να έχεις δαγκώσει κάποιον άλλον...

Όσο για το δίλλημα που προέκυψε ανάμεσα στην εταιρία και στην εταιρεία
πολύ απλά σας παραπέμπω στα Komvos, όπου παρέχεται online το Λεξικό της κοινής νεοελληνικής του Μανόλη Τριανταφυλλίδη...
εκεί ... στην αναζήτηση του λήμματος "εταιρεία"
εταιρεία η [etería] O25 : 1.ένωση προσώπων οργανωμένη και επίσημα αναγνωρισμένη ως νομικό πρόσωπο με συγκεκριμένους σκοπούς: Ίδρυση...γενική συνέλευση μιας εταιρείας / διοικητικό συμβούλιο μιας εταιρείας. Mέλος μιας εταιρείας, εταίρος. Mία ~ επιστημονικού / καλλιτεχνικού / πολιτιστικού / φιλανθρωπικού χαρακτήρα. || (νομ.) Aστική / οικονομική ~. || (ιδ. σε ονομασίες): Aρχαιολογική Eταιρεία. Iστορική και Eθνολογική Eταιρεία. H Eλληνική Mαθηματική Eταιρεία. H Eταιρεία Eλλήνων Λογοτεχνών. || (επέκτ.) για άλλες ενώσεις προσώπων: Φιλική Eταιρεία. || ~ δολοφόνων. 2. οικονομική επιχείρηση νόμιμα αναγνωρισμένη ως εταιρεία: Mέτοχοι / διευθύνων σύμβουλος μιας εταιρείας. Kεφάλαιο / μετοχές μιας εταιρείας. Eμπορική / βιομηχανική / ναυτιλιακή / διαφημιστική ~. Πολυεθνική ~. Mητρική / θυγατρική* ~. || (οικον.) Aνώνυμη* / ομόρρυθμη* / ετερόρρυθμη* ~. Aφανής* ~ ή συμμετοχική ~. ~ περιορισμένης* ευθύνης. || (μαθημ.) Mέθοδος εταιρείας, για τη διανομή των κερδών ή την κατανομή των ζημιών μεταξύ των μετόχων. Προβλήματα εταιρείας. (έκφρ.) λεόντειος* ~. || (ως ονομασία): Eταιρεία των Aνατολικών Iνδιών. 3. ονομασία βυζαντινών στρατιωτικών τμημάτων, ιδίως της αυτοκρατορικής φρουράς, που συνήθ. την αποτελούσαν ξένοι...
στην αναζήτηση "εταιρία"...
yok που λένε και οι γείτονες
ΜΕΙΖΟΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΛΕΞΙΚΟ
ουσ. ομάδα ανθρώπων που συνεργάζονται για την επίτευξη κοινού σκοπού: επιστημονική - φιλεκπαιδευτική εταιρεία | (εμπορ.) η ένωση προσώπων για την επιδίωξη θεμιτού κέρδους με κοινές, ίσες, ή άνισες εισφορές: ανώνυμη - ομόρρυθμη
στην αναζήτηση "εταιρία"...
τι κάθομαι και κάνω...@#$@#$

Πουθενά μα πουθενά δε θα βρείτε "εταιρία"
Στο Google αναζητώνας "εταιρεία εταιρία" ή και "εταιρία εταιρεία" τα αποτελέσματα ήταν αποκαλυπτικά
Νο1 Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία - Hellenic ...
Νο7 ΓΕΡΜΑΝΟΣ NET - Εταιρία

Για την ιστορία:
εταιρεία=σύλλογος, αδελφότης κλπ.( ενώ η εταιρία γραφόταν συχνά από τους αρχαίους αντιγραφείς). γενικά φιλική, πολιτική ή και συντροφική σχέση.
εταιρέω=χρησιμεύω για ασελγή σκοπό επι χρήμασι. εταιρεί μεν υπό εραστού, πορνεύεται δε υπο του τυχόντος.

Προφανής και στα δύο ο συντροφικός ή ερωτικός χαρακτήρας
εσείς επιλέγετε αν εταιρείαν ποιείσθε, ως εταίροι, ή εταιρίζεσθε κατα το γερμανικό Cabaret της διασημης εταίρας που τους παίρνει όλους από ένα ρολόι έως ένα ελικόπτερο.

Μάλλον πρεπει να φτιαξουμε και ένα Manual-Reference Gold Bible της ελληνική γλώσσας μπας φιλοτιμηθούμε και του ρίξουμε καμιά ματιά...
Γενικά πάντως καλό είναι όσοι ασχολούνται με την κατασκευή ιστοσελίδων να έχουν ανα χείρας ή τουλάχιστον Minimized κάποιο λεξικό
Ανάμεσα στα tags μπαίνουν και λέξεις παιδιά...

συγνώμη αν σας κούρασα....

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης