Dreamweaver.gr ... The story continues!

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

simos
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από simos » 12 Ιαν 2004 22:00

AAAA kai i promoadv oxi den kanei web design, alla entipi diafimisi ...

spookyb52
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από spookyb52 » 12 Ιαν 2004 22:10

adavalas έγραψε:θα κινηθούμε άμεσα δικαστικά εναντίον σου
Θα κάνεις μήνυση και στην macromedia η λές να τους τη χαρίσεις?????

adavalas έγραψε: Όσο αφορά το domain dreamweaver.gr εφόσον μου το παρείχε το ΙΤΕ (προσπαθήστε να κάνετε μια αίτηση για το frontpage.gr και θα λάβετε την επομένη κιόλας αρνητική απάντηση )...
Τί θές να μας πείς? Οτί αρχικά θα ονόμαζες την εταιρεία σου σε frontpage αλλά δέ σου έκατσε ?
Εγώ σε συμβουλεύω να αφήσεις την εξαιρετική On Line Κοινότητα του freestuff και να πάς να κάνεις κάτι καλύτερο. Φτιάξε κανα φαστφουντάδικο και ονόμασε το wendys.
Life is like a fast car on an icy road. Brakes don't work, yes I know it, but I step on the gas
Garage punk | Rockabilly | Rock 'n' Roll | Stoner

adavalas
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από adavalas » 12 Ιαν 2004 22:10

Αυτό είναι το pm που έλαβα απο τον simos.
simos έγραψε:gia sou kai apo edo! Mias kai ontos einai mia periodo pou klino to internet logo doulion kai taxidiou, tha thela na sou zitiso signomi, kathos paraferthika kai aisthanome tipseis. Distixos ontos me exeis brisei meso tou chat kai ontos ixa kratisei ti grafame, alla auto pisteuo exei tin elaxisti simasia kathos katalaveno to lathos mou na po arnitika gia sena pou oute kan se xero. Thelo na sou zitiso signomi kai apo edo kai na lixoume to thema ean kai si theleis, xoris na parei kamia asximi tropi. Oxi fisika den leo gia dikastiria kai tetia giati den ta pisteuo oti ta enoeis kathos den exeis na kerdiseis kati apo mena, kai den nomizo na axizei kai ton kopo. Anyway up to you, ego tha ithela na zitiso signomi, kai i signomi pros ton antipalo (ean mporeis na apokaletheis antipalos pou den eisai stin ousia), kathos metaniosa gia ti pikries pou egrapsa sto forum peri tis eterias sou!
Μόνο σχόλιο οτι αν δεν αναιρέσεις τα περί εξύβρισης δεν σκοπεύω να κάνω πίσω και ούτε φυσικά εσύ να με συκοφαντείς δημόσια και να περιμένεις οτι θα ανταλλάσω pm μαζί σου.
Δεν θα αφήσω να πλανάται αναπάντητη στον αέρα μια τέτοια κατηγορία.
Αν θέλεις κάνε σε αυτό το post μια δημόσια διορθωτική δήλωση και θα δώσω τόπο στην οργή για χάρη του καλού κλίματος.
Αλλιώς άσε τα πράγματα να πάρουν τον δρόμο τους που εσύ όρισες.

simos
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από simos » 12 Ιαν 2004 22:16

OOOO ebgales ston aera ena PRIVATE MESSAGE!!! Tora mporo na kano kai go minisi !!! giati itan private kai to ebgales ston aera!!!! Tha ta poume sta dikastiria (:
Lol!!! i'm joking !!!

Dino topo stin orgi, kathos pragmatika metaniosa gia tis kakies pou ipa kai anero oti ipa including TA PANTA. Opos ipa apo tin arxi den ixa skopo na maloso mazi sou, gi'auto kai anero OSA ANEXERTOS ipa prosopika, gia xari tou kalo klimatos . Elpizo na min xanadimiourgithei kamia pareksigisi tetiou tipou, oxi fisika me emas xana, alla me kanenan edo mesa , gai na einai euxaristo to forum stous ipoloipous! Kali xronia loipon se osous den mpike kala, kai akomi kalitera se autous pou mpike kala (:

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 12 Ιαν 2004 22:17

επειδή δεν έχω σκοπό δεν έχω σκοπό να αφήσω να γίνετε συκοφαντική δυσφήμηση σε βάρος οποιασδήποτε εταιρείας το θέμα λήγει εδώ και παρακαλώ να μην ανοιχτεί παρόμοιο θέμα πουθενά μέσα στο freestuff.gr
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες