Γρηγορος downloader???

Προβλήματα που αντιμετωπίζουμε χρησιμοποιώντας τα Windows και τα προγράμματά τους. Νέα & ειδήσεις.

Συντονιστές: Super-Moderators, Software & Hardware Moderators

Απάντηση
antonet

Γρηγορος downloader???

Δημοσίευση από antonet » 25 Μαρ 2001 11:06

Υπαρχουν αργοι και γρηγοροι downloders.Δοκιμασα το downloder accelerator kai to get right και βρηκα γρηγοροτερο τον πρωτο.Eχω διαβασει ομως οτι δεν ειναι και ο γρηγοροτερος....Αν ξερει καποιος κατι πιο γρηγορο ας με ενημεροσει

kornholio

Γρηγορος downloader???

Δημοσίευση από kornholio » 25 Μαρ 2001 22:28

Φιλε μου.Ο πρωτος D/L αρκετα γρηγορος.Αλλα παρελειψες κατι.Τι συνδεση εχεις?Εχει διαφορα γιατι πανω κατω ολοι οι D/L manager το ιδιο κανουν,απλα ο accelarator plus κανει πολλαπλες συνδεσεις.To transfer rate ειναι το ιδιο!

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Γρηγορος downloader???

Δημοσίευση από cordis » 27 Μαρ 2001 20:04

Νομίζω ότι και το καινούριο get right κάνει πολλαπλές συνδέσεις.. <P>φτάνει να του το πεις..<P>------------------
---
<B>John Sclavos</B>
<A HREF="http://www.freestuff.gr" TARGET=_blank>freestuff.gr</A>

Άβαταρ μέλους
supernet
Honorary Member

Γρηγορος downloader???

Δημοσίευση από supernet » 27 Μαρ 2001 21:01

<BLOCKQUOTE><font size="1" face="Verdana, Arial">quote:</font><HR>Originally posted by John Sclavos:
<B>Νομίζω ότι και το καινούριο get right κάνει πολλαπλές συνδέσεις.. <P>φτάνει να του το πεις..<P></B><HR></BLOCKQUOTE><P>Getright e? Kai den fenro ton BIG KSADERFO na minei spiti mou?<P>Ase pou eixe erthei se conflict me ouk oliga programmatakia mou. To idio kai to Gozila.<P>

Απάντηση

Επιστροφή στο “Windows Software Guide”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης