Ψηφίστε... για τα μάρμαρα

Προβληματισμοί και ανταλλαγή ιδεών από την Επικαιρότητα και διάφορα άλλα θέματα.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
shadow07786

Δημοσίευση από shadow07786 » 14 Φεβ 2004 00:47

Έχεις δικιο που μου το υπενθύμισες γιατί πηγα να θίξω ένα άλλο θέμα. Όμως αφού οι ψηφοφορίες δε κανει να σχολιάζονται μπορεί να μπαίνει η πρωτη δημοσιευση όπως αυτη που λέει ψηφίστε στο ταδε λινκ και μετα να μπαινει μια κλειδαριά. Αλλά είμαστε σε φορουμ. Forum σημαίνει χώρος συζητήσεων και ανταλλαγής απόψεων. Είπα τη γνωμη μου.Γεια χαρα

Άβαταρ μέλους
EneMe
Super Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από EneMe » 14 Φεβ 2004 01:16

Συγνώμη, παρασύρθηκα! Άκυρη η παρατήρηση!

Συνεχίστε, αρκεί να μην φτάσουμε να μιλάμε για την τεχνολογία των αρχαίων Ελλήνων! :P
(Γιατί μια τάση να ξεφεύγουμε εντελώς από το θέμα σε παρόμοιες συζητήσεις υπάρχει!)

Και πάλι συγνώμη!

:)

spookyb52
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από spookyb52 » 14 Φεβ 2004 16:32

Έχω ξοδέψεi πολύ περισσότερο χρόνο για να γράψω (κάποτε έστω) κάποια κείμενα στα αγγλικά και να τα στείλω σε κάποιους που τους άξιζε μια απάντηση (μερικά σχετικό με το θέμα ) από όσο ποτέ θα χρειαζόταν για να ψηφίσω σε όλα τα σχετικά votings. Απλά δέν το βλέπω ώς αντίδραση κάτι τέτοιο. Θεωρώ καλό την ύπαρξη μιάς σελίδας που θα συνδράμει στο δίκαιο αίτημα της επιστροφής των γλυπτών αλλά το voting απλά δείχνει μιά τάση που όλοι γνωρίζουν είτε το παραδέχονται ή όχι. Δέν έχω να προσθέσω κάτι επιπλέον οπότε με αυτό το post τελείωνω με ότι είχα να πώ σε αυτό το θέμα.
Life is like a fast car on an icy road. Brakes don't work, yes I know it, but I step on the gas
Garage punk | Rockabilly | Rock 'n' Roll | Stoner

Άβαταρ μέλους
greekbytes
WebDev Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από greekbytes » 14 Φεβ 2004 17:54

Ρίξτε μία ματιά εδώ να δείτε τι λέει ο διευθυντής του Βρετανικού Μουσείου για το θέμα..
http://www.bbc.co.uk/greek/pressreview/ ... egor.shtml

spookyb52
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από spookyb52 » 14 Φεβ 2004 19:06

Εντάξει, ποιός περίμενε κάτι διαφορετικό. Είναι δωρεάν εκτός άν τα θές για ντεκόρ στο γεύμα σου οπότε θα πρέπει να πληρώσεις κάτι παραπάνω. Αυτό ξέχασε να το αναφέρει.
Life is like a fast car on an icy road. Brakes don't work, yes I know it, but I step on the gas
Garage punk | Rockabilly | Rock 'n' Roll | Stoner

Απάντηση

Επιστροφή στο “Επικαιρότητα & Διάφορες Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες